Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

A bi lahko nekoga lepo lepo lepo lepo prosila ce ima kaksno karto od Troje (porabljeno) rabm za v solo k mormo to it gledat....

Ce jo ma kdo pa je iz LJ in je seveda gledal trojo v Lj naj mi prosim poslje PM

hvala

Nč se švercat, kr lepo pejd gledat, sej ni tok slabo, pa škodval ti tud nebo, edin če si ga že gledala. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se švercat, kr lepo pejd gledat, sej ni tok slabo, pa škodval ti tud nebo, edin če si ga že gledala. :angry:

Smo sli raje Dan pojutrišnjem gledat ...

Klinc pa Troja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se švercat, kr lepo pejd gledat, sej ni tok slabo, pa škodval ti tud nebo, edin če si ga že gledala. :angry:

sm gledala na CDju in se mi zdi ne smiselno se enkrat iti v kino gledat, sam zato da dobim karto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE DAY AFTER TOMORROW

Peeeesda, kako znajo holivudarji posrati konec in s tem cel film, ki bi lahko bil odličen, če bi tudi konec bil vsaj približno realen.

Kako bo konec realen, če cel film ni realn :?

Drgač je pa film OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo konec realen, če cel film ni realn  :?

Drgač je pa film OK.

Malo je sicer preteran, ampak v bistvu realen (mogoče le ne bo tako hitro šlo, s poudarkom na "mogoče").

Na Discovery-ju so tekle oddaje na to temo že kake 2 meseca prej in sem si vse ogledal. Z različnih vidikov so opisovale vzroke za klimatske spremembe.

Eden od grozljivih znanstvenih podatkov: prehod v ledeno dobo je bil vedno izredno kratek glede na njeno trajanje. Od normalnih temperatur pa do trenutka, ko je v Evropi in S Ameriki povprečna letna temperatura padla globoko pod ničlo, mine po navadi komaj 10 do 40 let (ne, ne .. nisem izpusti ničle), ob zadnji ledeni dobi pa je bil na področju NY več kot 1km debel led.

Torej - definitivno ne gre za znanstveno fantastiko.

:(

:topic:

BTW: Discovery Chanell = zakon

priporočam namesto: nacionalke (politika&kultura)in drugih kanalov (nogometnih tekem, dirk, debilnih kriminalk, risank i.p.sranja)

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

BTW: Discovery Chanell = zakon

priporočam namesto: nacionalke (politika&kultura)in drugih kanalov (nogometnih tekem, dirk, debilnih kriminalk, risank i.p.sranja)

true... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na novinarski projekciji novega filma Mela Gibsona Kristusov pasijon, ki zelo kruto in realistično povzame zadnje kristusove ure na tem svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na novinarski projekciji novega filma Mela Gibsona Kristusov pasijon, ki zelo kruto in realistično povzame zadnje kristusove ure na tem svetu.

Predvsem krvav,.. je tale povzetek.

Drugače, pa je zadeva vredna ogleda. Ni pa to nek lahek, niti zabaven, niti gledalcu prijazen film.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem krvav,.. je tale povzetek.

Drugače, pa je zadeva vredna ogleda. Ni pa to nek lahek, niti zabaven, niti gledalcu prijazen film.

Pogosto sem vesel, da tako

poredko hodim v kino.

:lol1:

pies:... sprašujem se, kaj imajo ljudje od tega, da gledajo filme,

kjer kri "dobesedno brizga s platna med gledalce"

vampirjipress .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogosto sem vesel, da tako

poredko hodim v kino.

:lol1:

rad verjamem :)

in torrents i trust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Baje da se je začela hery poter norija :kva2:

Jep vidu...komentirou pa ne bom.... se premal spoznam na čarovniške fore...moje babe pravjo, da je knjiga čist neki drucga....ne vem, jest sem porajtou ceu kino krohotajočih 16-18 letnic, ostalo pa, mogoče za Harrya boljša režija...pa pokrajina...ostalo pa...ko voli nek izvoli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mal povedat kako ste zadovoljni s kolosejem v MB ???

a hery je zakaj ??? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem krvav,.. je tale povzetek.

Drugače, pa je zadeva vredna ogleda. Ni pa to nek lahek, niti zabaven, niti gledalcu prijazen film.

Sem ga že parkrat hotel gledat, pa, ne vem, :? :hmm:

Saj sicer najmanj enkrat na mesec grem v cerkev pa vem kaj se je dogajalo, ampak še zmeraj, nisem imel želodca za tole. Mislim, Kristus gor al pa dol, film se mi zdi mešanica snuff, SM pa švapskega šajse filma od Cartmanove mame. :SS

lp

Rudi

p.s.

Van Helsing je pa čisto druga pesem, super zadeva, še posebej Drakuline neveste. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mal povedat kako ste zadovoljni s kolosejem v MB ???

Nisem še gledala nobenga filma v koloseju - mogoče grem ta vikend.

Drugače pa tako odspodaj, v prvem štoku je kr kul, ker je veliko teh 'mini' gostilnc pa biljard :OK: ipd. Zgleda kr ok, malo še je treba samo zide porihtat pa bo ... Drugač pa me samo moti ker je odzunaj taka škatla - pa malo odbija ... :hmm:

Ko si ogledam kakšen filmček, pa javim če se splača it ...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .... ravno danes sem bla v MB v koloseju .... je fuuuul dobro ... sedeži so ful kul, lepo se vidi preko - tudi če je pred tabo kakšen velikan, ozvočenje pa majo tud vreji ... nekatire dvorane so malo manjše, gužve ni (zgleda da se folk porazgubi), in če gledaš film, dobiš neki listek, tako da ni treba plačat parkplaca v garaži .... :OK:

se splača .... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj bla z lubijem v Koloseju, gledala SANJACI / THE DREAMERS!! :OK: :yea2:

Pejte si pogledat! Priporocam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sanjači.... bi šla gledat pa nisem... sm pa gledala Starsky and Hutch (upam da sm prow napisala, se mi ne da preverjat), no in je taka fajn, "u easy" komedija... za si krajšat čas! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

vidu daleč najbolj originalni zakol bad-guya v filmu The Punisher. Kaznovalec ga namreč barabina z nožem zabode od spodaj v brado, tko da se rezilo vidi skozi odprta usta, vrh se pa zarine v nebo ustne votline ... mljac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lilja 4 ever.

Verjetno najbolj pretresljiv film, ki sem ga videl v življenju.

Iz kina sicer ne boste prišli vzradoščeni, zato pa boste svet in njegove prebivalce spoznali malo bolje, kar je dobro za splošno izobrazbo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem možnost ogleda filma Secretary (letnik 2002). V kinu ni, a ga je kdo videl valjati se v kakšni nemarni videoteki?

PS: vem, da je dober :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!