Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Gledal Man on Fire (Denzel Washington, Christopher Walken, Marc Anthony (se mi zdi da je on)). Eden boljših filmov sploh in za moje pojme najboljši v zandnjih 2 mesecih. Najbolj se mi dopade režija (fleši ROX).

9/10

P.S. priporočam čim prde v kino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem možnost ogleda filma Secretary (letnik 2002). V kinu ni, a ga je kdo videl valjati se v kakšni nemarni videoteki?

PS: vem, da je dober :naughty:

speči, poglej, posodi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu daleč najbolj originalni zakol bad-guya v filmu The Punisher. Kaznovalec ga namreč barabina z nožem zabode od spodaj v brado, tko da se rezilo vidi skozi odprta usta, vrh se pa zarine v nebo ustne votline ... mljac :D

MLJAC???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Včeraj gledal NOVO. Meni zelo všečno, ker "Posvečen Les" ni imel prav nič zraven :) Torej če vas mika malce drugačen "poletni" film, je to kar prava zadevica. Predvsem pa se na ogled postavi Anna Mouglalis...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spiderman 2 (zelo dolgčas), Man on Fire (zelo dobro - celo element rahlega realizma), CatWoman (joj joj joj, ktera beda,.. mijau,. če nisi fan Hale Bary oziroma če ti ni na spisku 10 strani sexati s temnopolto žensko - ne gledat tega v kinu).

Na kratko,.. sploh ne vem kdaj bom šel kaj v kino gledat... v kinu bi namreč želel denar nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo od referenčnih gledalcev filmov ogledal konstrukt z naslovom MICHEL VAILLANT ?

Spiderman2: dost dolgočasn. No, vsaj razkrije se bejbi, da smo lahk mal hrepeneli in stokali ob taki pristni junaški ljubavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Simči,

glihkar sem ga DL z WinMXa, moram najt še podnapise (hja, francoski film), ti bom potem povedal...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer ogledal Helenco na preizkušnji.

Prav kjut filmčič. Mi je bil prijazni pastor zlo všeč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla : downloadaj ga z neta ali pa kak znanec če nimaš povezave.

Slika in sound; je zadovoljiva. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo od referenčnih gledalcev filmov ogledal konstrukt z naslovom MICHEL VAILLANT ?

Spiderman2: dost dolgočasn. No, vsaj razkrije se bejbi, da smo lahk mal hrepeneli in stokali ob taki pristni junaški ljubavi :)

Sm gledal MICHEL VAILLANT v koloseju. Nekaj dobrih posnetkov dirkanja in lepi avti. Vsebina pa mi je obupna. Namesto, da bi pošteno dirkali, delajo sabotaže, se izrivajo iz ceste in se tudi malo streljajo. :BUA:

Nekako v sitlu Fast and furious, Torque ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helenca na prevzgoji .. :OK:

Dekleta zgoraj brez 2 .. :lol:

Morilci stare gospe .. :lol1: :lol:

Shrek 2 & Privlačna soseda pa še sledita ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shrek 2 pa še sledi ... B)

ok, se vidiva .... a ti moram pomahat s platna? B) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špartanec :BUA:

Dawn of the dead - o zgodbi ne bi izgubljal besed, ker je oznaka slab remake prelepa. STvari so čist na novo, ideja jasno enaka (kakšna pa bo), je pa ena stvar - rojstvo malega zombija, kar je do sedaj obdelal le Jackson ampak malo drugače - tam sta se dala dol dva zombija, tukaj pa je rodila nosečnica, ki je postala zombi. In še to - po novem so ti stvori precej bolj agilna bitja, gibljejo se s skoraj večjo hitrostjo kot pa "normalen" človek.

Chronicles of Riddick - zanimivo. Dune klon, jasno slabši ampak za ljubitelje SCIFIja obvezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo ze gledal alien vs. predator?

Drgac pa punciher je dobr film,man on fire tud,spartanc tko tko...

Morm pa se pogledat Collateral,alien vs. predator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kill bill vol. 2 :OK: sm ga gledala pred 1 mescem pa dans spet na dvd... sej je dobr no... sam nevem a se men zdi al fuuulll slabš igrajo kot v vol. 1 ... ma eno hudo sceno k ni za slab zelodc :D pa... nevem precej drugačna je kot vol.1 ... sicer pa po pričakovanjih ... :P

zlp, skw0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Privlačna soseda - full uredu, priporočam!!! :OK:

Gledal danes dvakrat :lol1: , joj kake scene so notri :) , vsekakor priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal danes dvakrat :lol1: , joj kake scene so notri :) , vsekakor priporočam.

men ga noče emule dol potegnt :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ga noče emule dol potegnt  :cry:

:topic:

Priporočam, da uporabiš torrent, al pa počakaš, da ga bo. Je totalno vredno :yea2: .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!