Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Cannibal Holocaust.

Legendarno.

A je to mogoče 3. del Hanibala??? .)

Vem da so ga mel namen posnet sam da se ga pa že da dobit pa nism vedu...no sej mogoče se motm :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to mogoče 3. del Hanibala??? .)

Vem da so ga mel namen posnet sam da se ga pa že da dobit pa nism vedu...no sej mogoče se motm :hmm: .)

res je motiš se .)

Plot Summary for

Cannibal Holocaust (1980)

In the beginning of this film we meet a documentary team of three young men and a young woman. They are heading for the south-American jungle to search for real cannibals. After a while the crew is reported missing and a rescue team is send from the US. This team gets in touch with an amazon tribe called the Tree-people. The tree-people gives them the only remains of the first crew - the filmrolls containing the material this crew shot during their search for real cannibals. Back in the US we get to see these films. We now get to see exactly what happened to the first crew.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups...sorry O:-)

Pa kdo ve kej o 3. delu Hannibala???

Pa sej so ze posneti trije deli ''hannibala'':

1991...Silence of the lambs (velja za 2. del) http://www.imdb.com/title/tt0102926/

2001...Hannibal (velja za 3. del) http://www.imdb.com/title/tt0212985/

2002...Red dragon (velja za 1. del) http://www.imdb.com/title/tt0289765/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, enka je bla bolj dinamična in bolj cool.

pa sem veliki fan od QueenTarantina, ampak ...

jz tud velik fan od quentina :)

No, men je bil pa drugi del bolj vsec. Tak, bolj tarantinovski se mi je zdel :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tud velik fan od quentina :)

No, men je bil pa drugi del bolj vsec. Tak, bolj tarantinovski se mi je zdel :) B)

več nakladanja :)

Tarantino ful rad "govori"... pravi nakladač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več nakladanja :)

Tarantino ful rad "govori"... pravi nakladač :)

Jap. Sam to, njegovo nakladanje oz. razni dialogi so mi prov vsec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej so ze posneti trije deli ''hannibala'':

1991...Silence of the lambs (velja za 2. del) http://www.imdb.com/title/tt0102926/

2001...Hannibal (velja za 3. del) http://www.imdb.com/title/tt0212985/

2002...Red dragon (velja za 1. del) http://www.imdb.com/title/tt0289765/

:hmm: :hmm: :hmm: Sam zdej sm pa čist zmeden...a tazadn film(Red dragon)naj bi bil kokr 3. del sam da se v njem dogaja kokr da bi bil pred Ko jagenčki obmolknejo :? :? :?

Ob 1. prilki letim v videoteko po "3. del"-Red dragon :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to mogoče 3. del Hanibala??? .)

Vem da so ga mel namen posnet sam da se ga pa že da dobit pa nism vedu...no sej mogoče se motm :hmm:  .)

ne. ta je bolj za sprostitev pred kosilom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tazadn film(Red dragon)naj bi bil kokr 3. del sam da se v njem dogaja kokr da bi bil pred Ko jagenčki obmolknejo :?  :?  :?

natanko tako :)

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več nakladanja :)

Tarantino ful rad "govori"... pravi nakladač :)

Preveč besedičenja in "razlage" in premalo akcije! :angry: No, tista, ki je, pa je dobra! :yea2:

Urbi

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shrek 2 - prvi del je boljsi, ceprav ""gobcanje" in dialogi spet genialni. "plot" je bolj ....hmmmm.... lame.

Home on the Range - za otroke cool film, par dobrih domislic in dialogi tako-tako. ampak DO NOT VIEW FILM WITH 40 CHILDREN PRESENT!!!!!!!!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ze kdo gledal Boat trip? :)

:grim Road Trip se lahko skrije, film se splača pogledat je ene par originalnih notri :lol1: .

Včeraj pogledal Shrek1 :lol1: ful dobr, danes pa čaka dvojka :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The bourne supremacy je full dober, samo je tud kr psihološko usmerjen pa kr mam bol dougo lajtungo sem rabo do kake 3/4 filma da sem začel razumevat bistvo filma, samo je pa full dober, pa par full zanimivih prizorov (eden izmed njih-lada samara vs. bmw 5 :lol1: )

Splača se

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kill Bill vol.2 :OK: :OK: :OK:

Kralj arthur :OK:

kill bill mi je bil neznansko všeč...definitivno boljši kot 1...odlična igra...dialogi...ravno prav akcije in nepričakovan konec...sploh ne veš kako se bo končalo..... :OK: :notworthy:

kralj arthur pa mi ni bil full všeč...pričakoval sem kaj več akcije, množičnih spopadov...pa je bolj v stilu pet mož proti celi vojski...ni me pa razočaral...zanimiva zasedba.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminal - zelo všečno, vendar rahlo razvlečeno. Kljub temu - Hanks odlično igra. Mestoma malce spominja na Brodolomca, le da se dogaja na letališču ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, ti pa res nimas smisla za dobre filme :D :D .)

:blink: Kill Bill 2 je biu čizt uredu... drugačen pa vseen, men je biu hud.. malo manj krvi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troja...ja jebemti no...

Odjavna špica pove vse : ...inspired by Homer's Iliad... Inspirirano pomojem bolj by Homer Simpson. Jebeno ameriško hollyweird prodkcijsko. :SS

Naked lunch takoj zatem, da sem si okus spravil na normalen nivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm si ogledal Fahrenheit 9/11...ma po pripovedovanjih kolk se Busha razkrije pa gor pa dol sm velik več pričakoval od "filma"...se mi sama sestava dokumentarca ne dopade in me sploh nekak ni potegnu .)

Sm pa res ene parkrat sam na debelo pogledu ko vidiš tega Bušmana kakšne to počne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!