Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

The bourne supremacy : napeto, zanimivo, dost nevidenega, dost novega,.. čas mine hitro,.. denarja v kinu od vstopnice nebi pogrešal...

Gledal sem screener mesec nazaj.

Film je zanimiv k se kr nekje začne, in daje možnosti 1000 delom nadaljevanja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz, robot - priporočam ogled. Kar luštkan film, niti ne preveč kičast. Enmau pa že ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robotek ...

Po drugi strani pa kot nek sponzorski film,... od Converse + JVC + MV Augusta SPR + Audi + ostalo...

Me zanima, kolk so vplačal da so se tko POJAVILI not zastopano KOT še nikoli...

Film je pa zabaven,... ampak klasično 1:1000 je že malo PREŽVEČENOOOOOOOO

Popravljeno . Popravil BaTeMaN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAAAAAAAA!!!!!! audi...hudoooooo.... :grim

robotek....Sonny je ful luštkan :wub:

....čeprav prežvečena zadeva...za večerno sprostitev je prav fajna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The bourne supremacy : napeto, zanimivo, dost nevidenega, dost novega,.. čas mine hitro,.. denarja v kinu od vstopnice nebi pogrešal...

Gledal sem screener mesec nazaj.

Film je zanimiv k se kr nekje začne, in daje možnosti 1000 delom nadaljevanja..

prvi del je bil ze posnet. tretji bo mogce kdaj.

bazira pa na knjigah roberta ludluma. priporocam branje. po moznosti v originalu.

sem vceraj spet enkrat porinil final fantasy v dvd. se vedno nice. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, robot - priporočam ogled. Kar luštkan film, niti ne preveč kičast. Enmau pa že ;)

Se strinjam :D

Drgac mate pa od cetrtka na sporedu tut "The village" alias "Vas ob gozdu", tut zanimiva zadeva, ceprav je tak tip filma, da je bla knjiga verjetno se mnogo boljsa.

Parkrat skoci cela dvorana pokonci, na trenutke so kaksne scene malo prevec razvlekl, konc pa.. odlicen. Naj se javi kdo k ni bil presenecen .)

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam  :D

Drgac mate pa od cetrtka na sporedu tut "The village" alias "Vas ob gozdu", tut zanimiva zadeva, ceprav je tak tip filma, da je bla knjiga verjetno se mnogo boljsa.

Parkrat skoci cela dvorana pokonci, na trenutke so kaksne scene malo prevec razvlekl, konc pa.. odlicen. Naj se javi kdo k ni bil presenecen  .)

si glih dons ogledal in je točn tk kot je Mike napisal. Konec je :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu - "Jaz, Robot" je dober? :o

Jaz sem pa bral da so holywoodizirali Asimova do te mere, da ni od njega nič ostalo ... no ja, saj to so verjetno res, ampak če praviš da je OK, bom šel gledat, ker verjetno drži. :D

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa bral da so holywoodizirali Asimova do te mere, da ni od njega nič ostalo ... no ja, saj to so verjetno res, ampak če praviš da je OK, bom šel gledat, ker verjetno drži. :D

jah, saj ni Asimov režiser tega filma ,a ne? Zakaj se ti zdi, da bi moralo biti vse poasimovljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem fan od Aasimova in v filmu Jaz, Robot ni od Aasimovea romana ostano niente! :angry:

Film je OK, samo z Aasimovim pa ima vezo samo vtoliko, da navede tri zakone robotike.

Priporočam branje knjige Jaz, robot in ostalih od Aasimova.

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pravim sam roke stran od I robot. Skoda vsakega dnarja (ali downloadanja), ker tolk brezveznga filma pa ze dolg ne. Mislm, taka zgodba je bla ze 10000x premleta, prikazana, napisana... karkol ze. Ne vem a jim je res ze zmanjkal idej?

V glavnem nobenga (od mojih znancev) se nisem slisal da mu bi bil ta film vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ne priporočam Ljubezen in vse ostalo :BUA: . Gledal pol ure in šel

Jaz isto ... ful je tečn film ...

White Chicks pa je zakon ! Najbolša ko medija kar sem jo kdaj gledala ... :kva2: :OK:

Aja, pa The Villige ... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa The Villige ... :SS :SS

The Village je pa prav fajn film. Ne vem, zakaj ga vsi pljuvate. A zdej ko pa nima spešl efektov in ker je drugačen od ostalih dolgočasnih, vedno bolj enakih holivodskih filmov, kjer že točno veš, kaj se bo zgodlo vnaprej, je pa kr slab?

Shark Tale :OK: sam ne smete ne vem kaj od risanke pričakovat - dobra je za nasmejat se.

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Village je pa prav fajn film. Ne vem, zakaj ga vsi pljuvate. A zdej ko pa nima spešl efektov in ker je drugačen od ostalih dolgočasnih, vedno bolj enakih holivodskih filmov, kjer že točno veš, kaj se bo zgodlo vnaprej, je pa kr slab?

Se strinjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadvse moram pohvalt film oz. risanko Shrek 2...prvi del je itak originalen in res taprav sam tud dvojka ni slaba in sem se prov pošteno nasmeju ko jih je tist Donkey nakladu...dober filem,vreden ogleda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!