Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Slišal sem da prihaja v naše dvorane Alien vs Predator...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Sem sicer ljubitelj zvrsti filmov kot so SF, trilerji, akcije itd... ampak tale :?

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Raje dajte $ namesto za karto prvemu klošarju da si kupi flašo pa dober sendvič.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si ogledal film Collateral - Stranski učinki...

Ena noč, dva moška, nevarna misija. Vincent (Tom Cruise) vstopi v taxi šoferja Maxa (Jamie Foxx). Za 600 dolarjev ga najame kot osebnega šoferja in dogodivščina se prične. Vincent je namreč poklicni morilec, ki ima za nalogo ubiti določene priče, ki bi utegnile njegovemu naročitelju škodovati v sodnem procesu. Max se tako nehote znajde sredi morilskega pohoda neizprosnega in krutega morilca, ki ima pred seboj samo en cilj - uspešno opraviti nalogo in čimprej izginiti iz Los Angelesa.

Zanimiv film... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alien vs Predator

Ne brat ČE misliš gledat !

Ne morem biti tiho.. :D sam sem FAN obeh.. in Aliena in Predatorja..

Film je dober, sam dalo se je iz tega narediti OGROMNO več, sicer alien je še vedno Alien.. ampak predator je pa malo nežn,.. morda preveč... v bistvu.. je nekako tako, da prevč mutijo s tem folkom, njihovo expidicijo,.. odkrivanje piramide in njihovimi ali angleško nizozemsko francosko jebajočimi naglasi.. (postal je trend, da v vsaki skupini nekdo ima "naglas" iz "evrope" ali iz južne "amerike"). :blink:

Dejstvo predvidljivosti američani tak al tak ne znajo več skriti.. ratalo jim je morda v Osumljenih 5 ali pa v Šestem čutu.. v filmih vsaj malo akcijskega žanra pa je tako konec jasen po 10 minutah... :BUA:

Sicer kritiki so film raztrgali,.. kregajo ga povsod,.. morda je premalo same borbe.. ne vem, kaj naj rečem, specialni efekti so dobri.. igračje od predatorjev so cool.. zgodba sama je dobra.. izvedba pa žal.. ali umsko ali finančno slabo izvedena. SKratka.. mene je zabaval.. vsaj 10 000 bolj od anakonde terminala in pozabljenih skupaj. :cry: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoči točil solzice ob Bridget Jones 2.... Hočem rečt - matr, mi je všeč Hugh Grant. Prototip bastarda. :) Sir Darcy pa - kurc, pa tak pussy :) ...

Ampak hej, debeluška pa simpatična. Kako lepo se kremži takle buhteljček :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I look and stare so deep in your eyes,

I touch on you more and more every time,

When you leave I'm begging you not to go,

Call your name two or three times in a row,

Such a funny thing for me to try to explain,

How I'm feeling and my pride is the one to blame.

'Cause I know I don't understand,

Just how your love you’re doing no one else can

:OK:

:wub:

Bridget :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoči točil solzice ob Bridget Jones 2....

Tudi midva... :lol1:

Hočem rečt - matr, mi je všeč Hugh Grant.

Sym... :hmm: ... a si ti čist ok, al je že mal panika? :unsure: ... :devil:

Prototip bastarda. :)

Aja, to... :ph34r: ... ups, chiedo scuza... :devil:

Sir Darcy pa - kurc, pa tak pussy :) ...

Ja, pa sej ni edini... :rolleyes:

Ampak hej, debeluška pa simpatična. Kako lepo se kremži takle buhteljček :)

Ko en krofek je... faca... ne bi mogli najti boljše igralke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo gledu Pozabljeni?

jaz... ocena 2/10

NE BRAT ČE MISLIŠ GLEDAT

Glede na odlomke sem mislil, mistika.. super, skrivnost,.. med filmom pa sem skoraj znorel ker ti glupi američani,.. vrzejo krivca za izginotje v resn film poln drame sočutja neke debilne vesoljčke... oh my god :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že pogledal Exorcista: The beginning?

pogledal...nič posebnega ...prvi del filma je že skoraj dolgočasen, potem proti koncu se malo bolj razživi...nepričakovan konec, pa preveč računalniških efektov, ki so preočitni in skoraj nepotrebni.....

pogledaš ga, ker je pač Exorcist II za kaj več pa ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je bila včeraj lepa nedelja, sem zaradi takšnih in drugačnih razlogov sedel pred televizorjem in si ogledal

CRIMSON RIVERS 2: ANGELS OF THE APOCALYPSE <KLIK>

Nadaljevanje prvega dela... recimo...

Ko menihi vzamejo stvari v svoje roke, se jim nasproti postavi Niemans, ki se sooči z grožnjo apokalipse in vmes razišče cel kup ritalnih umorov...

Dobra igralska zasedba:

Jean Reno .... Commissaire Niemans

Benoît Magimel .... Reda

Christopher Lee .... Heinrich von Garten

Camille Natta .... Marie

Samo da mine čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam film Mandžurski kandidat. Odlična igra (Denzel, Meryl Streep, ..).

Men pa ni bil všeč film, zasedba in igra :OK: , ostalo pa ne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne sem si ogledal:

Walking Tall- Čistka

Akcijski triler

Vojak Chris se vrne v svoje domače mesto. Vrnitev je pokvarjena, ko ugotovi, da je njegov bogati srednješolski tekmec Jay Hamilton zaprl nekoč cvetočo žago in odprl igralnico. Chrisovo rojstno mesto preplavljajo zločin, mamila in nasilje. Odloči, da bo pravico vzel v svoje roke, s tem pa mora nase prevzeti tudi breme, da je ogroženo ne le njegovo življenje, temveč tudi življenje bližnjih družinskih članov.

Igrajo: Dwayne "The Rock" Johnson, Kristen Wilson, Neal McDonough, Ashley Scott, Johnny Knoxville,...

Ne pričakujte preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam POZABLJENE men osebno res zelo dober film čeprav je malo nadrealističen ampak vseeno!!

zelo zanimiv za gledat!! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam THE PUNISHER...zgodba v redu,film nič posebnega je pa fajn za eno popoldne ko res nimaš kaj počet oz. se maš za učit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!