Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Garden State

Stanje zamaknjenosti

Zach Braff je naredil mojstrovino... odličen film,.. ni pa za tiste, ki pričakujet akcijo in ubijanje, rope itd... :)

Drama ob kateri se nasmejiš, kar je prava redkost. Tako dobrega filma res že dolgo nisem gledal.

9/10

Odlično... prav ne morem verjet, da je Holywood še sposoben kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Incredibles

Link

:OK: :OK: :OK: :OK:

Če mate radi stripe, obvezno gledat. Easy zgodba, dobra, napeta in z dosti smeha

El Barto

post-127-1102017349.gif

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo rad risanke...Bionicle, Mask of Light, meni je bila neizmerno všeč :) .

Aja temelji na LEGO kockah-bionicle.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da sem film ALIEN vs PREDATOR pogledal na DivX, če ne bi si verjetno sedaj razbijal glavo zakaj sem zapravil denar za kino. Film je primer nove matematike kjer dva plusa dasta celo tono minusov. Z enim znakcom film je :SS .

Če je Alien bil grozen in napet je AvP popolnoma medel. Če je Predator bil akcijski je AvP predvidljiv in dolgočasen. Le zakaj se zdi potrebno ustvarjalcem filma pojasnjevati ozadje zgodbe, ki pa za dojemanje filma ni nikakor pomembno. Še posebej je celotna zadeva popolnoma zoprna ker je razlaga zgodbe tako banalna, da je nikakor nisem mogel prebaviti. :SS

Velika škoda je tudi to, da sta tako Alien kot Predator bila v originalnih filmih utelešenje "zla" ki ni potrebovalo ne vem kakšnega sofisticiranega razloga za pobijanje človečkov. V tem filmu pa nas seveda ustvarjalci pripeljejo do situacije kjer se je potrebno opredeliti za koga navijaš. In tu seveda postane kar naenkrat Predator prijatelj in skorajda pivski kolega :SS in tako popolnoma razvrednoti prva dva dela tega Filma.

Na koncu koncev ura in pol stran vrženega časa (žal pač naneslo da nisem imel ničesar drugega naloženega). Upam da ne bomo doživeli nadaljevanja tega filma. Vsekakor pa bi si želel dobrega nadaljevanja ALI Aliena ALI Predatorja. Skupaj se ne obneseta.

P.S. Zadeva bi znala biti zelo zanimiva če bi iz filma vrgli človeški faktor in prikazali tako eno kot drugo skpino nevtralno in se skoncentrirali na to kar naslov obljublja Alien vs Predator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede hellraiserja vam bom pa kar tkole povedu...sam sem si ogledu 1. del(1X pol,1X celga)in morm rečt da kdor nima ornk dobrga želodca za filme te vrste nima to kej gledat---sam mam zelo dober želodc za razne grozljivke,srhljivke,ipd. ampak Hellraiser je pa preveč :SS

P.S.:

bom si pa pogledu še 2. in 3. del ker me zanima če sta isto "svinjska" kot 1. del!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslednji klic je štartal 3.12 a ga je mogoče že gdo gledal,se splača?

Gledu uceri.. sicer je cel film dvourna reklama za nokio, drgac pa zlo good film.

Ne zmanjka dogajanja od prve do zadnje minute :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pred 15 leti je bil hellraiser res cool...

me je blo strah pa vse...

zdaj je le zmazek slabih efektov, še slabše igre,..

pinhead je car pa kocka je "sexy" ostalo je pa bullshit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede hellraiserja vam bom pa kar tkole povedu...sam sem si ogledu 1. del(1X pol,1X celga)in morm rečt da kdor nima ornk dobrga želodca za filme te vrste nima to kej gledat---sam mam zelo dober želodc za razne grozljivke,srhljivke,ipd. ampak Hellraiser je pa preveč :SS

P.S.:

bom si pa pogledu še 2. in 3. del ker me zanima če sta isto "svinjska" kot 1. del!

pol pa še Reanimatorja, ko boš pa tist pogledu, pa prid spet vprašat, ti bomo dal čtivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Priporočam film Mandžurski kandidat. Odlična igra (Denzel, Meryl Streep, ..).

Včeraj sem si tudi jaz vzel dve urici časa in si ogledal ta politični triler.

Kaj bi si mislili, če bi nenadoma odkrili, da je nekdo šaril po vaših možganih in spreminjal vaše spomine? In vse to samo zato, da bi na mesto predsednika države spravil svojega človeka, ki ga ima v popolni oblasti?

A kdo misli, da se res da nadzorovati človeka na takšen način?

Film vreden ogleda! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ORIGINAL

Remake ima ogromno lukenj, nepovezanih dogodkov, nekaj je nejasnosti, veliko brez repa in glave,.. ne vem ni pravega feelinga, pa še dolgočasno se mi vleče... za kino mi je bilo škoda denarja za film.. če bi ga gledal doma, pa bi film pohvalil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Saw,

huda grozljivka, konec je pa sploh hud, ala Sixth sense!  :OK:

se splaca it v kino al pa ce mate hudo ozvocenje  :yea2:

Ze mas? K v kinu zaenkrat se ni... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej še ni v kinu al je ?  :blink:  Jaz sem ga pa nameravala gledat ...

Bo vsak cajt v kinu, doma sm ga gledala, men je bil za :SS , pa tud mojmu ni bil všeč tko da,.... škoda keša za kino....

V soboto sm pa gledala Ocean's 12, pa tud ni nevem kva, razn seveda igralcev :wub: drgač je pa 1. del 100x bolši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Saw,

huda grozljivka, konec je pa sploh hud, ala Sixth sense!  :OK:

se splaca it v kino al pa ce mate hudo ozvocenje  :yea2:

Se strinjam, konec pa hudooooo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!