Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

yamaha...a se ti hecaš ali resno :? , bolj glupega filma že dolgo časa nisem gledal, sploh pa kako je zadeva posneta :slap: ...

Men je bil film čist ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem končno pogledal Team America World Police DVD različico, ker un screener je bil disaster...

Svaka čast... ampak vseeno,.. sporočila filma..

Amerika uber alles. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

**spoilers**

Gere Lopez in Surandon.. al kak se ze vse to napiše v Zaplešiva... so vsi tko mal... čudni. Film, je zastavljen zanimivo,.. ampak vse skupaj ne dajo nobene feelinga.. sploh me ni ganlo, sploh pa Lopezova s svojim menjavanjem zarpoloženja od mentalnega paraplegika do mongoloida, do fatalne prasice pa nazaj, do zdolgočasene širokoritne holivudske krave. :whistle:

Še bolj čudn film od katerega sem res nekaj pričakoval pa je gasilski ep Ladder 49, ki preprosto ne seže prehodniku Backdraft niti do mezinca noge. Prav najbolj me razjezi dejstvo, da film predstavljajo kot akcijo,.. je pa ena kubična drama, o odraščanju in "pogumu" - bullshitttttt :fredy: mah saj je super, pač spet en tak jasn film ko cel film po tihem upaš, da se ne bo tako končalo.. pa se. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale risanka The Incredibles je pa kr luštna za pogledat...priporočam za bolj nezahtevne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ima kdo slučajno Zu Warriors? Nikjer ga niso predvajali pri nas, pa tudi v videotekah ga ni za najdt :(

trailer - tukaj - Zu Warriors (2001)

Danes gledal Hiša letečih bodal. zelo všeč, čeprav nepopolno - preveč na hitro zmontirano in posneto.

Zaljubil sem se. V Mai in Jina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm si pogledu Catwoman...Halle rulz :wub:

Js ne vem, kakšne kriterije imaš ti, ker se mi zdi, da je Halle Berry (Catwoman) letos dobila nagrado za najslabšo igralko (nasprotje podelitvi oskarjev - maline al kako že :hmm: )

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si ogledal Open Range (Kevin Costner). :) Prav fajn film. Že od filma Jesenska pripoved ni blo tk dobrega vesterna.

Open Range je sicer bil posnet leta 2003, tako da ga ni več v kinih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od filma Jesenska pripoved ni blo tk dobrega vesterna.

:eek: :blink: :kva2: :SS

saj nevem če naj počim od smeha al šoka???? če je jesenska pripoved (predvidevam da je to tisto sranje z brad-om pittom) vestern potem je film "nur 18 und schon gut durchgefickt und voll mit sprema" otroški film.

za malo izobraževanja o vesternih priporočam stare "špageti vesterne" ala The good, the bad and the ugly in podobno. Zadnji narejen dober vestern je bil The Unforgiven z glavno vlogo in režijo Clinta Eastwooda in pogojno še Tombstone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od filma Jesenska pripoved ni blo tk dobrega vesterna.

Potem sem pa mal zamešal stvari. Besedo "vestern" ne bi smel uporabiti v tekstu. Mislil sem na zvrst filma, ki se dogaja v preteklosti v Ameriki (kjer so včasih živeli Indijanci) - področje farm. Kjer se kmetje preživljajo s pašo živine ipd. Takšna okolica je v Jesenki pripovedi in tudi v Open Range.

Tako star pa nisem, da bi videl vse tiste črnobele filme - "stare "špageti vesterne". Odkrito povedano mi tudi niso všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako star pa nisem, da bi videl vse tiste črnobele filme - "stare "špageti vesterne". Odkrito povedano mi tudi niso všeč.

hmmmm naj te potolažim, so v barvi :grim no ja če so ti všeč vesterni potem je to najboljša izbira pa tudi glede same zgodbe, kadrov itd. so filmi na ravni, ki jo današnji filmi, ki znajo samo še eksplozije in posebne efekte terat ne bodo dosegli nikoli. in seveda da ne pozabimo odlične glasbe by enio moricone (dopušam napako v pisavi) & Co.

ahhhh grem hitro pogledat na net če so kje, se mi jih je zluštalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ne vem, kakšne kriterije imaš ti, ker se mi zdi, da je Halle Berry (Catwoman) letos dobila nagrado za najslabšo igralko (nasprotje podelitvi oskarjev - maline al kako že  :hmm: )

:grrr

Ma men je Halle luštna za pogledat...film in njene igralske sposobnosti so pa tko tko-nič presenetljivega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men je Halle luštna za pogledat...film in njene igralske sposobnosti so pa tko tko-nič presenetljivega!

Ja sej je odvisno s katerim namenom greš gledat film. :D

Če odklopiš razum in pamet pa gledaš, potem si lahko pomoje kr zadovoljen s filmom, ker se ziher zelo nagledaš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledal TU PA TAM :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :stupid: :headbang:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledal TU PA TAM :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :stupid:  :headbang:

Jaz tud ... men je kul ... glede na to je slovenski film je dobro izpadel, tak da se kr splača pogledat in se nasmejat ... :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!