Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Meni je bil "Tu pa tam" prav zelo simpatičen in smešen film.

Prvo kot prvo, je bil narejen z zelo malo ali skoraj nič budžeta. Kot drugo mi je bil pa izredno všeč, ker je bil posnet v stilu Guya Richieja.

Palce gor za ta film :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mar adentro  clap1.gif

evtanazija...

endyourself.gif

a ti tudi ... :)

zelo fino narejena zgodba z dobrimi enostavnimi pa vendar intezivnimi kadri - kamera movement v določenih trenutkih ne bi moglo bit boljše ... zgodba je po eni strani zelo enostavna, po drugi pa komplicirana in nerazumljiva za človeka, ki nima sposobnosti polgedati na stvari skozi tuje oči ... :)

in life you sometimes learn to cry by smiling ... .)

priporočam tistim, ki se v dramah dobro znajdejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tudi ...  :)

:hmm:

in life you sometimes learn to cry by smiling ...  .)

kul.gif

- Why do you smile so much Ramon?

When you can't escape and depend

constantly on others

You learn to cry by laughing...

,

- Ramon, my friend. A freedom that

eliminates life is not freedom

And a life that eliminates freedom is not life either

...

fajn film... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem cajtu pogledal filma: V PAJKOVI MREŽI in ORIGINAL SIN zakon filma :worship: :worship: :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj z drago gledala:

Tu pa tam.... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: odličen film, polno smeha, dobra zgodba, nepričakovan konec, režiser in pa en igralec(?) sta pred vstopom v dvorano vsakemu se zahvalila za ogled filma.... :) več kot vredno ogleda...

Aleksander.... :OK: :OK: :OK: :OK: ... fajn posneto, doba akcija, čeprav ne preveč fajtov...vredno ogleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in še eno mnenje o Tu Pa Tam

Nekdo je očitno navdušen na Tarantinom in misli na podoben način naredit dialoge... noo good, kar se scene tiče, je nekdo delno htel kopirat snatch in pa lock stock and ...

Kakorkoli,... film ma eno ali dve svetle točke... drugače pa bi za gledanje filma v kino želel denar nazaj... :|

Slovenci pač ne znajo posnet filma brez da v njem uporabljajo scene in svet, ki ga 999% povprečnih ljudi nikoli ne opazi,... namreč je izmišljen. Brez da je vsaka 3ja beseda kletvica iz najboljsočnega rastlinjaka ne gre, pa tudi sex, droge ter pištole nikoli ne manjkajo...

Pa sem mislu, da slabšega filma od Pokra ne more bit.... Vinci Vogue Anžlovar je car proti temu,.. komorkoli že - upam, da nikol ne posname več nič.... oba

Moje skromno mnenje pač :) :BUA:

Popravljeno . Popravil BaTeMaN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bateman, ne more vsak film biti nek nov presežek ... sploh pa ne tak debitantski amaterski, posnet s sendviči za malco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kinote bo pršu Štoparski vodnik po galaksiji.

Že vnaprej: :SS :SS :SS .

Glej na svetlo stran, vsi ki bodo gledali... in še niso prebral knjige bodo šli brat knjigo in bodo pisali... knjiga je boljša :)

Sicer to sem bral 15 let nazaj in je res pravo vprašanje kaj bere današnja mladina... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem ne bodo ... mislim, ni glih tako zelo pogosto, da bi ljduje po ogledu filma še za knjigo cajt zabijali ... ;) mislim, da bo film tukaj odpadel kot lansk isneg. lahko pa se seveda motim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh... pa saj vem da preveč kritiziram.. preveč gledam filme...

Lahko pa pohvalim Closer (ne vem in nočem vedet kako so Slovenčki tole prevedli)...

Sploh Natalie Portman(una tamala Matildav Léon-u) in Clive Owen(kralj Arthur) sta svoje vloge za moje pojmovanje oddigrala odlično... Jude Law in Julia sta "prelepa" v filmu, da bi ju dojemal kot igralca... ampak vseeno odlična...

Filmski zaplet, razpleti, iskrenost in vse skupaj je nepredvidljivo in zanimivo in ti da mislit. Super zgodba igrice s strastjo, ljubeznijo,.. zaupanjem... super. :)

Če bi gledal v kinu mi še za kokice nebi blo škoda dnarja, če bi jih jedel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledal Hiša letečih bodal. zelo všeč ...

Zaljubil sem se. V Mai in Jina...

Musa The Warrior

odlična daljnovzhodna zadeva. I like kung-fu-pretty-lady-fall-in-love movies :D

uauuu, me too! :wub:

včeraj sem (ujela zadnji vlak in) končno videla Heroja.

na lestvici od 1-5 bi mu dala kar nekje 4+ ali pa 4,5 - žal premalo hodim v kino, da bi lahko res primerjala/ocenjevala, a mi je bil film blazno emotiven. v glavnem: res B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emanuelle And The Last Cannibals

emanuelle.jpg

Film ima odličan soundtrack i sadrži za to doba prilično fascinantno isfurane eksplicitne scene rezanja penisa, jedenja očiju iz odrezane glave, žderanja utorba i jedno lezbijsko maženje ispred čimpanze koja puši Marlboro i nosi sunčane naočale. Sve u antropološke svrhe, naravno.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in še eno mnenje o Tu Pa Tam

Nekdo je očitno navdušen na Tarantinom in misli na podoben način naredit dialoge...

v filmu Tu pa tam ne vidim velikih povezav s Tarantinom.....vidim pa inspiracijo britanca Ritchia....ta je bolj očitna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!