Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

v filmu Tu pa tam ne vidim velikih povezav s Tarantinom.....vidim pa inspiracijo britanca Ritchia....ta je bolj očitna...

dialog o pluvanju mi je pač sličn debatam iz Pulp Fictiona... vzamimo debato o masaži nog, al o mcdonaldu al o mesu,.. al o... mah meni ni vsec... in pika.

Lej saj ni treba mene citirat... to je le moje mnenje.. hvala bogu, da smo ljudje različni... pa da bodo fantje doboli poplačan trud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Insider. Legendaren film. Izjemen. Mojstrovina. En sam šokanten trenutek, ki traja 157 minut, glavna igralca, Pacino in Crowe, ves čas briljirata, zgodba se razvija nepričakovano, liki se zelo realno odzivajo na dogajanje. Crowe in Pacino mojstra. Aja, to sm že reku. Mojstra sta, ja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Insider. Legendaren film. Izjemen. Mojstrovina. En sam šokanten trenutek, ki traja 157 minut, glavna igralca, Pacino in Crowe, ves čas briljirata, zgodba se razvija nepričakovano, liki se zelo realno odzivajo na dogajanje. Crowe in Pacino mojstra. Aja, to sm že reku. Mojstra sta, ja. :D

Zgrešil sem ga v kinu, zdaj pa vidim da še na TVju... jaooo.... gremo downloadat. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Insider. Legendaren film. Izjemen. Mojstrovina. En sam šokanten trenutek, ki traja 157 minut, glavna igralca, Pacino in Crowe, ves čas briljirata, zgodba se razvija nepričakovano, liki se zelo realno odzivajo na dogajanje. Crowe in Pacino mojstra. Aja, to sm že reku. Mojstra sta, ja. :D

Star film hud film!!! Sem istega mnenja! :OK:

Donnie Brasco :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledu film Ladder 49, bolj resnično predstavljen!!! Nekako spet požar scena, govori o gasilcih, njihovem pogumu in življenju, men je full hud!

Simon, Alenka brez zamere!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Machinist - Christian Bale (iz 86 na 59kg) !

Gledal sem ta film. Kdo ne pozna Bale-ja, naj malo preveri na netu, prav gotovo ste ga že kje videli. Ampak v tem filmu je neverjetno suh. Igra človeka, ki zaradi "neznanega" razloga eno leto ni spal.

Med hujšanjem je dnevno baje pojedel le eno jabolko in eno pločevinko tune... kar je naravnost neverjetno... baje je hotel še bolj vendar mu niso dovolili... mater kaj dela denar...

No za novega Batmana je že zdaj spet cel lep in fit in tip top,.. ampak vseeno, v tem filmu je kot da bi ga našli v povprećnem koncentracijskem taborišču..

Film pa je odličen.

Aviator... če le nebi trajal 150 minut, bi rekel, da je OK. Tak pa je v njem... preveč dolgčasa... oziroma do nekega trenutka se nič ne dogaja, pol se mal dogaja pa spet ne.. od sredine do konca je kr ok... .) Seveda Leonardo igra odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je preveč za pričakovat, če misliš, da bo komedija z Willom Smithom v glavni vlogi dobra za pogledat? Očitno ja....nč posebnega, definitivno sm pričakoval več smeha, KeC vidiš nisem te poslušal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je preveč za pričakovat, če misliš, da bo komedija z Willom Smithom v glavni vlogi dobra za pogledat? Očitno ja....nč posebnega, definitivno sm pričakoval več smeha, KeC vidiš nisem te poslušal :blush:

No pa sej tok slabo pa spet ni.. se je blo tut za nasmejat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je glih velika noč, je treba pogledati kak filmček z zajčkom. ..

... recimo Donnie Darko ;)

PS: ni za tiste s slabim srcem...

PS2: ODLIČEN film.

donnie_darko.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donnie Darko je res odličen,.. kar za HIDE AND SEEK ne morem rect... Ta film magari ima twist je ves čas nekako očiten, tako da ni shrljiv,.. točno veš kaj kdaj kje,.. le KDO je vprašanje, ki se vleče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je glih velika noč, je treba pogledati kak filmček z zajčkom. ..

... recimo Donnie Darko ;)

PS: ni za tiste s slabim srcem...

PS2: ODLIČEN film.

eden najslabših filmov kar sem jih gledal lately :BUA:

life aquatic - much better...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden najslabših filmov kar sem jih gledal lately :BUA:

life aquatic - much better...

Hja, vsak ima svoj okus. A si ga sploh dojel? :P

PS: je fajn mogoče poznat še knjige, na katere se sklicuje... pa spletna stran www.donniedarko.com je tut zanimiva :P

PS2: priporočam tudi 'Manos' the Hands of Fate (na IMDB ima oceno 1,6 ;) Po njihovih ocenah najslabši film vseh časov. ;) Ed Wood je proti temu "the best of Hollywood " :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno da ima vsak svoj okus. jaz pišem samo svoje mnenje in to je še vedno isto - bedno beden film...

spletna stran je pa res dobro narejena :OK:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!