Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


SiR

Priporočene objave

bateman - od dobrih vestrnov toplo priporočam še ...... Pa Once upon a time in America (se mi zdi)...

Ni vestern

Bilo je nekoč v Ameriki...eden mojih najljubših filmov...drama, v času prohibicije...lep film o prijateljstvu, ljubezni, gangsterjih, izdaji in spominih...Robert de niro...

No ko glih že nabijam...Lovec na jelene. (deer hunter)..vsakič sproti me pretrese.

Odrešitev (deliverence).....

Let nad kukavičjim gnezdom

Novejši...

osumljenih pet

k pax

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Constantine-- je su kdo gledat? kaksno mnenje?

Trailer je zgledu fajn, nism pa se su pogledat.. se splaca? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Constantine-- je su kdo gledat? kaksno mnenje?

Trailer je zgledu fajn, nism pa se su pogledat.. se splaca?  :hmm:

v redu je ja,

ni za dol padit-ampak v vsakem primeru vredn ogleda.

recimo mešanica dogme in unga švarcijevga filma (end of days)+mal več akcije

:devil: :worship: :fight2: O:-) ....... :wub: .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Constantine-- je su kdo gledat? kaksno mnenje?

Trailer je zgledu fajn, nism pa se su pogledat.. se splaca?  :hmm:

Menda vredu film,vreden ogleda...sm si ga tut ravnkar zlowdu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John Constantine :D ta Keanu bo zgleda še kr glumil super cool neota, tokrat s cigaretom v ustih in z za#ebanim karakterjem.

Film delno stripovski, delno se naslanja na zgodovinske trenutke,.. pač najbolje je če ne veš nič o ničemer in še najbolje, da nisi niti gledal Matrice,.. pa je vse super.

Sicer Keanu je en tak hecen možakar, ki nekako ne zna zaigrati,.. model mi je bil še najbolj všeč v surfersko FBIjevskem Point Break-u. Od takrat dalje pa mi je bolj ali manj hlod... :D

Constantine je zabaven za pogledat, par lepih efektekov, nekateri so celo se tu in tam prestrašili... no ja kak demonček, zna prepričat, če je le na glas. :D

Konec pa je.... ahhh poglejte... :D :eek:

Za lažje spanje sem po mnogih letih gledal včeraj Friday in takrat skoraj neznani Chris Tucker, je dobesedno nor v tem filmu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah konec je pa tipično ameriški :doze: .... Meni osebno je bil Constantin čist brezveze.... Nobene napetosti, vse točno po pričakovanju... Pismu rosno kako vas je lahko kaj prestrašilo :blink:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krog 2 :yea2: ...gledali včeraj v koloseju(50% popust ob nakupu kart :OK: )

film je zakon :OK: ...sploh še nisem gledal grozljivke v kinu...definitivno je poseben čar....

po mojem osebnem prepričanju "boljši" kot prvi del....moram pa še original verzijo pogledat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kaiser

Ne vem kam ti v kino hodiš, ampak tle v Celju se folk smeje ko ni smešno, komentira ves čas neki, pretežno 99,9% neduhovito in prestrašijo se in celo zakričijo za vsako najmanjšo malenkost...

In da Travolta...

Be Cool - - - - > Ni niti malo COOL in niti do kolena Get Shorty.... bedda. V glavnem.. sploh ne vem kaj so hteli nadaljevati, a morda plesanje z Umo iz ŠUNDA (baaad) al morda Get Shorty (Look At Me - bullshit). Ocena -2!

V glavnem na temo Constantine---Nujno ogled South Park 903. :D Zakon. Kenny is KEANU!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma razumem in odobravam tvoje ravnanje. :D

Sam ves čas tud ne morem čepet za monitorjem... še nekako najbolši kini v Sloveniji zame so koloseji,.. Celjski in Mariborski,.. če film gledaš pondelk do srede, si praktično skroaj sam v dvorani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bolj nezahtevne bi bal elektra kr luštn film...ni pa vredn tistga tisočaka k ti ga zaračunajo v koloseju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je bil Constantin čist brezveze.... Nobene napetosti, vse točno po pričakovanju...  Pismu rosno kako vas je lahko kaj prestrašilo :blink:

Lihkar pogledu (nocna .) ), pa morem rect da ni slab film. Ne gre icer iskat nekega globjega pomena (razen "smoking kills" ;) ), je pa cist gledljiva zadeva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem šla vseen mal v kino sedet za ene dve urci... Gledala Wicker Park...Presenečena in to na dober način... Vsekakor gledljivo, na trenutke ralhlo dolgovezno, vendar z kančkom napetosti. Konec lep, jaz pa malo solzna :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal Donnie Darko, sicer sem pričakoval da bo grozlivka, sam ajde ni bla. Defenitivno pa hud film, te skos v napetosti drži, pa še rd mam filme k moraš zraven mal miselt, ne pa da zaspiš od dolgčasa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno gledal Constantine...

Da ne bo kdo ponovil moje napake :grrr

Dejansko me je prva polovica (približno) filma še zanimala. Zdelo se mi je da mogoče pa le bo neki na tem filmu. A kaj ko je potem na žalost sledila 2. polovica :)

Dober znak da je s filmom neki narobe, je recimo to, da začnem opažat napake.

In tu sem jih... :wacko:

Constantine: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

xXx 2

Edina stvar, ki je ne razumem,... kako lahko Samuel.. igra v tem,.. karkoli že to je,.. film pač ni. Zdaj šele spoštujem Vinovega xXx,.. pa ne zarad njega,.. ampak tam so bli vsaj Rammsteini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ponavadi je prvi del filmu tabujš, vse ostale so sam še neki približki (butec in butec, xxx, The ring, ... ) Razn, ROCKY 4. Ta je pa tabujš (mislim d je 4 tisti k se boksa proti unmu rusu Dragotu al kako že) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Der untergang, pogledal sicer malo pozno pa vendarle, vredno ogleda, mal zgodovine ne škodi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!