Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


SiR

Priporočene objave

Sin city, za ljubitelje stripov, sicer nism navdušen nad takšnimi filmi ampak ta je bil dobr, mogoče sem mal preveč pričakoval, glede na oceno na imdb-ju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ce je pa to odlicna komedija  :?  , sem pa jst  :alien1:  :afro1:  :closedeyes:  :blink:

hehe, na IDBM ima User Rating: 3.5/10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z včeraj na danes ponoči sm gledu en fuuul dobr film :OK: Naslov: Boj med podivjanimi glistami. žanr: Akcijski triller

Pole sm se pa zbudu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hostage - boom boom konec,.. in krneki mladi psihopati vmes,.. meni ni všeč, vse preveč že videno.. negotiator meets die hard.

Star Wars 3 - še več boom boom, Obi One ne zalizne Anakina, ko mu hoče izpovedat svojo ljubezen, med tem ko Palpatine, maha svoje čirule čarole, se neki vmes dogaja,.. ne vem,.. nisem več FAN,.. v glavnem,.. Luke Skywalker dočaka zibelko in gre na un bedni planet v "posvojitev" tak da se nekako preliva vse skupaj v četrti del, vse je tak kot mora bit... nič pretresljivega. Tolk je enaga preseravanja s temi svetlečimi lučkami, da te zadolgočasi že v 10i minuti Kakorkoli nič bat ker se tak al tak Lucas laže, ko je rekel da je to to in že veselo štrika ideje za "Vojno zvezd: Epizoda 0." Kjer bo carjeval YODA! Spektakularno indeed, razen če 61letnega Lucasa ne bo prej zmanjkalo moči,..

Boogeyman - ne bom omenjal,.. katastrofa brezvznosti, sicer ko sem razmišljal če izrežem end titles pa uvodno špico je filma celih 65minut,.. in nekako te ne more biti strah, ker je krneki... ampak v celem filmu naberejo celo za en odtisek roke krvi. Hudo bedn film.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, na IDBM ima User Rating: 3.5/10

imdb ni bil nikol pravo merilo, vsaj zame ne, men je komedija všeč, tko čist na izy film, pa en mal črnske humorike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Batman: Begins

:worship:

To pa je film! Meni se je zdel odličen. Dobra zgodba, vse lepo razloženo, nič ne pretiravajo (vsaj za moje pojme)...

Z zadnjima dvema deloma (Batman Forever in Batman & Robin), ki sta Batmana spravila na slab glas, se sploh ne da primerjat.

Mene je ta film res presenetil v pozitivnem smislu, zato vam ogled močno priporočam.

.)

Hostage: meni se je zdel OK - zanimiv zaplet

Are We There Yet: pač film za sprostitev, da daš mal možgane na off

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Are we there yet? zna bit ful dober film za mal manj zahtevne...tak za sprostitev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sin City

:OK: :worship:

Super mikro zgodbice... super "pičke" super zasedba super igra,.. dovolj krvi, sexa, orožja in drame,... bolj malo limoniranja,.. čisti hardcore od nejasnega začetka do samoumevnega konca :)

HOČEM ŠEEEE

PS: Se samo meni zdi da je Bruce Willis vedno bolj zrel za penzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem,da sm mal pozn-ampak sm mislu da je good bye lenin bolši film,glede na to da je bil evropski film 2003 :hmm: pa glasba je ukradena iz amelie,to zamerim <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgm času spet pogledu HOW HIGH :lol1: :lol1: :lol1:

Ena najboljših komedij vseh časov :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. and mrs. Smith,

zgleda tko kt da so dobil Pitta pa Joile pa high budget pol so pa na hitr en scenarij skup spacal dal v obdelavo računalničarjem in je kar je,

ni slab, dober pa tut ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!