Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


SiR

Priporočene objave

Transporter 2

odlični posebni učinki :OK: , zgodba pa krneki (leteči audi a6, pretepi ala jackie chan itd. ) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zadnji 3je deli south parka so popravili vse, tako da mam spet upanje,.. :D

no, s tem si mi povedal vse, se prav, da spadaš med one 'mlade po srcu do 7 let' tlp, in da tvojih komentarjev ne morem resno jemat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tistim, ki jim je south park všeč, bi utegnila bit všeč jutri na MTV Adria ob 22.30 serija Wonder Showzen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, s tem si mi povedal vse, se prav, da spadaš med one 'mlade po srcu do 7 let' tlp, in da tvojih komentarjev ne morem resno jemat .)

močno dvomim, sicer mi je vseeno, kaj ti misliš... ampak poznam veliko otrok... in do 16 leta nihče ne mara SP... sicer ne pravim, da je to dobra oddaja... ampak patetično je, da je zate merilo... SP kako jemat določene ljudi.... no kakorkoli,.. jaz sploh ne gledam televizije,... :D

Verjetno sem edini v Sloveniji, ki še ni gledal BARa.. niti 1s :D

Wonder Showzen me ne gane. SP gledam od prvega dela... pa je zdaj že občutek krivde če ne gledam :D

Jodie Foster in njen Flightplan

Kr dober film. :kva2:

***spoilers

Pol filma, mi je blo všeč,.. kr neki zavajanja in oddaljevanja od resnice, super vse skupaj zastavljeno, zamišljeno in odlična igra... magari močno dvomim o tistih explozivnih delih filma,... da je ženska vedela,.. kako močno bo počilo in pa, da ni cela krsta sestavljena iz exploziva,.. ne vem če bi ravnodušno razcefrala svojega moža na prafaktorje... ma konec mi pokvari,.. drugače kr dobr film.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času bil zvlečen v kino - gledal 40-letni devičnik. presenetljivo dobro za ameriško komedijo, mislim da ena boljših (povdarjam - AMERIŠKIH) komedij zadnjega časa. ima seveda romantični zaplet in srečni konec ampak na srečo ne težijo s tem, uredijo v zadnjih 5 minutah filma pa čao - pičke srečne in gremo na pir pa domov po nagrado za romantičen večer :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par filmov, ki jih ocenim z 10/10 :D

Magnolia 1999

Reservoir Dogs 1992

Donnie Darko 2001

Lola rennt 1998

Leaving Las Vegas

Lost Highway 1997

Apocalypse Now 1979

The Deer Hunter 1978

Basic Instinct 1992 t

Heat 1995

Usual Suspects 1995

They Shoot Horses Don't They 1969

Fargo 1996

Devil's Advocate 1998

Platoon 1986

Blade Runner 1982

Shawshank Redemption 1994

Pulp Fiction 1994

L.A. Confidential 1997

Léon 1994

One True Thing 1998

Mystic River 2003

Snatch. 2000

Trainspotting 1996

Traffic 2000

K sam kurcam vse ponavadi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj gledal Krvavo romanco.. evropska izvedba Teksaškega pokola z motorko.. bad guy je precej teksaški, tako po izgledu kot po kirurških prijemih (stopnišče in omarica)..

na http://www.apple.com/trailers pa sem zasledil, da se je Tarantino spet izprsil.. Saw 2 in Hostel..

Štilerce, Huskvarne in Tomos rulz! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, s tem si mi povedal vse, se prav, da spadaš med one 'mlade po srcu do 7 let' tlp, in da tvojih komentarjev ne morem resno jemat .)

kaj pomeni tale "tlp" ??? ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par filmov, ki jih ocenim z 10/10 :D

K sam kurcam vse ponavadi :)

Dobri so, ni pa glih 10/10 noben ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri so, ni pa glih 10/10 noben ...

Smiri konje Simko,s tegale seznama je vsaj 5 kosov sigurno 10/10..... :yes:

BaTeMaN...predlagam ti The I Inside...glede na taste...bo sedel :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par filmov, ki jih ocenim z 10/10 :D

.

.

.

K sam kurcam vse ponavadi :)

Kaj pa Natural Born Killers in Clockworke Orange? Meni ena od top 10 filmov ever!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NBK je zakon... tudo Kubrickovi filmi so zakon,.. samo ko so prišli VEN jih nisem razumel... :D oz. ko sem bil cicban, pionir itd... :D

Sploh ta s Tomom in Nikole je zakon,.. res hud film, ki da mislit.

Šerif hvala za nasvet....

Ma tisti spisek sem tko na brzino napisal....

Drugače pa mam več vrst sortiranja,.. ena druga lestvica bi bila sestavljena nekako takole,...

Alien (več delov)

Predator

Matrix

Equilibrium

Terminator

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Goodfellas

The Silence of the Lambs

Ne gre za TIP filma... po glavi mi gre ene 100 filmov,... ki so mi bili všeč in jih lahko gledam znova in znova,.. za te NOVE filme,.. pa prav ne najdem ničesar v njih... sediš, gledaš in niti pomislit več nočem na ta film, kaj šele da bi se o njem pogovarjal...

Recimo Pulp Fiction.... ima tolk enih "quotov" ki še danes v realnem lifu zažgejo,.. zadnjič je bla fora.. kolega pelje avto... in parkira... in butne betonski steber... pa smo vsi tiho,počlo je kr,.. on pa hladno "it was a funny angle" in vsi smeh,.. tisti ki ste gledal Snatch bi moral vedet zakaj gre...

South Park včeraj.... O M G :D Toti so res norci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saturday night live - The best of:

- Adam Sandler;

- Chris Farley;

- Mike Myers;

- Will Ferrell;

- Dana Carvey;

- John Belushi;

- Dan Aykroyd;

- Jimmy Fallon;

- Eddie Murphy;

- Steve Martin;

- Christopher Walken;

- David Spade;

- Chris Rock.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že gledal kdo The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe? Pomoje se film splača it pogledat v kino. Film je bil posnet po tej risanki: http://www.imdb.com/title/tt0079474/ Mislim, da je bil to prvi animirani film, ki je trajal več kot uro in pol :OK: Js se ful spomnem, kk gledal sem jo po TV, ko sem bil še mali :P Uni škrat se mi je utisnil v spomin pa zvok biča, ki ga je imela čarovnica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend je bil na enem programu The Mating Habits of the Earthbound Human

:lol1: simpatično..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!