Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

a je pri temu sodeloval tarantino ali bo šele pri 2. delu?

ne razumem spljoh :blink:

Quentin is credited as 'presenter' and is one of a few exectutive producers which means he threw some of his own money towards the budget.

I also heard a rumour that he helped Eli Roth polish the script up before filming began.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoja po robu (Walk the line).Dober film,dobra glasba ni za žagpljubce.

:OK:

PS: že vlečem muzko dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crash - super film. Film zajema vse živo; o družbenih slojih, rasizmu, o strahu pred tujci, nestrpnosti, sočustvovanju,...

Syriana in Zvesti vrtnar - pretresljivo ampak poučno.

Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crash - super film. Film zajema vse živo; o družbenih slojih, rasizmu, o strahu pred tujci, nestrpnosti, sočustvovanju,...

Sej zato je pa dobil oskarja za najboljši film :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap :D So že vedl zakaj :OK:

Osnova za film, je ameriški vsakdan :)

Ampak filma je odličen.

Sam da Pederska gora... ni dobla tega oskarja... ffs. Jao, tista gora je enako dosadna ko angleški pacient,... ki je najbednejši film kdajkoli nagrajen............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa ne samo ameriški (kot da je pa povsod drugje kaj dosti drugače) :rolleyes:

ja no ne vem,... v Rogaški ravno, kjer jaz živim,.. nima vsak pek pištole, niso policaji do kraja fukjeni, se ne bojimo sočloveka,.. ni ravno getto vs rich vs police,.. in krneki... no... res nebi šel, tak daleč, da bi se primerjal,.. morda je to bolj prestolniška tematika, tu tega ni, je pa res, da bi eni za napredovanje,... naredili vse... ostalo, pa je hvala bogu zaenkrat še le v filmu... ne vidim rasne nestrpnosti na tej bazi, ne vidim, da bi tujci pri nas že vse delali, da bi policaji bli tako pogubni in pogumni hkrati,... da ne bom spet rekel, ampak JUST A MOVIE... se dogaja,.. ampak, ne v taki meri... :fredy: tak, da hvala bogu zaenkrat je DOSTI DRUGAČE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, tista gora je enako dosadna ko angleški pacient,... ki je najbednejši film kdajkoli nagrajen............

Meni je ingliš pejšnt čisto kul ... stvar okusa pač. tudi gora mi je kul. Čakam prvo gejevsko razkritje na motosvetu. ;)

Hoja po robu (Walk the line).Dober film,dobra glasba ni za žagpljubce.

menij e bil super. sem ga v soboto gledal čisto sam v dvorani, kar pomeni, da sem lahko na ves glas prepeval in plesal pred platnom ... škoda, da mi kondukterka ni mogla prinest še kitare, bootsov špičakov in klobuka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...priporočam... V Koloseju, (na levi); :hmm:

10 metrov raznovrstnih, čokoladnih kroglic! :OK: :OK:

Tam sem bil pred dvemi dnevi, pa me še sedaj želodec jebe! :grim :( :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Walk a line (glihar sem picmihala do rač.)...iiiii kako lep film...iiii...oh, skor sem mal robček rabla :wub: ....soulmates :yes: ...ja všeč mi je bil...sicer mi pa country nikoli ni bil odvraten.

Munchen....bože bože...doooogčas...brez vsebine....in hudičevo dolg...kaj je hotu sploh povedat?....reklama za MOSAD in nasploh židovsko trmo, ki je ne moreš plačat?...to ve vsak, ki je kdaj bral kakoli o Izraelu...ta poolimpijska fešta pa je bila mnogo bolj napeto opisana v Radarju.

SAW 1,2,....dobra zamisel...pač pravljica... kako lahko en bolnik na vozičku vse to skupi zorganizira in kako se mu vse poklopi je brzveze razmišljat....sicer pa jest ne maram krvavih grozljvk, ker me res ne iteresira kako se žaga roko (ali Je bila noga :? ...sem mižala)...čist v detajle in kako točno se skalpel zariva v oko, inkako se brska po črevesju in išče ključ....BLJAK

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj gledal Hostel. Je kul, čeprav sem notri pričakoval več Tarantina ... ampak saj je bil samo producent. Grozljivka in ideja je pa kul.

München gledal samo na divx, dobro da nisem šel v kino. Beda. Še en film kako so Židje bogi ... sporočilnost pa ... kakšna sporočilnost? Morda to da njihovi lastni minerji ne znajo dimenzionirat količino eksploziva. :D

Ampak morda sem pristranski, meni gre itak na jetra da v vsakem filmu kjer je poroka - vidim židovsko poroko, kot da jih je v ZDA 80%, ne pa 2% ... smotano je, vsiljivi so. Mir nej dajo. :devil:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gejša

Memoirs of a Geisha

romantična drama

Na sporedu od:

2.2.2006 - Ljubljana

2.2.2006 - Koper

2.2.2006 - Celje

2.2.2006 - Maribor

upam, da še vrtijo

ka me zajebavaš al si butast? :eek: to ni isti film!!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar gledal World's Fastest Indian. Dober film. :OK:

Bikerski film tako rekoč ... in ni trapast kot Torque & Biker Boyz. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!