Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

A si šel gledat? Kako se ti zdi :D Sem ga dvakrat gledal. (V bistvu sem moral, ker so ga delali cimri in kolegi)

krvavo žurersko :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Basic Instinct 2

Teta Šeron Kamen, ne glede kolk je stara je še kr huda...

Film pač seveda ni neko dostojno nadaljevanje prvega dela, magari je kr napeto,.. konec pa je pač deja vu iz drugih filmov, dialogi so fajni,.. ma krneki,.. pričakoval sem neki drugega ampak ok je. Lahk bi blo mnogo slabše... v bistvu samo dejstvo, da teta pri 50tih se zadovoljuje z omamljenim sovoznikom oz. njegovo rokico... in da to celo ne izgleda ogabno je zanimivo. :D

Mah karkoli,.. luknj v plotu je 4 miljone, tak, da si cel film lahko dogajanje razlagaš narobe ali prav in te pušča,.. neprepričanega v karkoli... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanka(TV series) z imenom The Prisoner

No tole mi je pa zelo všeč...mogoče zaradi lastnih občutkov gledanja na svet...A free man??? :hmm: :hmm:

V glavnem nadaljevanka si zasluži čisto desetico, sploh če pogledam leto izdelave=1967 :grim

Number 6: Where am I?

Number 2: In the Village.

Number 6: What do you want?

Number 2: We want information.

Number 6: Whose side are you on?

Number 2: That would be telling. We want information... information... information.

Number 6: You won't get it.

Number 2: By hook or by crook, we will.

Number 6: Who are you?

Number 2: The new Number 2.

Number 6: Who is Number 1?

Number 2: You are Number 6.

Number 6: I am not a number, I am a free man.

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Remember, Remember the 5th of November

V for Vendetta

9/10

Končno en dober film po res dolgem času. Ne bom nič drugega rekel kot tole... ni pa pomoje za vse okuse, traja kr dolgo magari zelo hitro minejo tze dve urce :D

Priporočam, vsem. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm meni je bila enka bolj zabavna in smešna, ampak tudi ta je ok. Je pa res, da ne bi nikakor hotela gledati v slovenščini in sem kar vesela, da sem poslušala Sid-a in ostale v angleščini.......

ocena 7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inside man... mja nevem. Sm zaspal nekje pri 50minut filma :fredy:

Basic instinct 2... nedvomno nima kaj praskat proti 1. delu :glare:

Scary movie 4... Še ena bedarija, pri kateri se 1h15min križaš in študiraš komu tako bedast humor sploh še pride na pamet režirat :SS

Final Destination 3... Masaker še bol kot v 1 in 2 :devil:

Čakam dobre filme..... :kva2:

Aja, Ice Age 2...... luštna zadeva... seveda v original angleščini :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scary Movie 4 je pa res najslabši Scary Movie do zdaj.... že sama vojna svetov je bla dost bedna, da se pol gredo še norca iz nje delat, edino Tom Cruise si je zaslužo tisto vse in še več...

Ice Age 2 --- hmmmm enka je mnogo bolja... ampak ok, preveč za otroke se mi zdi, pa vidi se da tud nimajo neke ideje, saj so se vseznanemu lešniku posvečali preveč in manj zgodbi, morda pa je ravno v tem čar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

včeraj ogledal V for Vendetta - zelo všeč... zelo zelo zelo všeč film.

skor desetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ogledal V for Vendetta - zelo všeč... zelo zelo zelo všeč film.

skor desetka

Alan Moore distanced himself from the film, as he has with every screen adaptation of his works to date. He ended cooperation with his publisher, DC Comics, after its corporate parent, Warner Bros., failed to retract statements about Moore's supposed endorsement of the movie. [9]After reading the script, Moore remarked that his comic had been "turned into a Bush-era parable by people too timid to set a political satire in their own country.... [This film] is a thwarted and frustrated and largely impotent American liberal fantasy of someone with American liberal values standing up against a state run by neoconservatives — which is not what [the comic] 'V for Vendetta' was about. It was about fascism, it was about anarchy, it was about [England]." He later adds that if the Wachowskis had wanted to protest what was going in America, then they should have used a political narrative speaking directly at America's issues, similar to what Moore had done before with Britain. [10] The film changes the original message by changing "V" into a debatable freedom fighter instead of an anarchist. An interview with producer Joel Silver[11] suggests that the change may not have been conscious; he identifies the V of the graphic novel as a clear-cut "superhero...a masked avenger who pretty much saves the world," a simplification that goes against Moore's own statements about V's role in the story. Lloyd, by contrast, embraced the adaptation.

a 4 anarchy :)

The movie’s presentation of fascism is watered down as well. It does draw some crucial links with the present situation in the US, making references to ‘rendition’, targeting of Muslim citizens, black hoods, detention centers, clampdown on radicals, profiteering by government cronies on mass vaccination, and fear-mongering over public catastrophes. But the comic’s clear-eyed presentation of fascism as a collusion between government and business elites to protect private capital is lost. In the movie, we are presented with an oppressive government, but its seems to be an oppression for oppression’s own sake. The real nature of fascism, which at root serves to protect private capital from the power of the people, is obscured.
Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Briga mene... :)

Film je zakon,... delan za našo zabavo in njihov zaslužek...

... en redkih filmov, ko mi nebi blo žal dat več kot 900 sit za kinovstopnico...

Seveda gre beseda o V...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI3 :)

Skor sem fasal sladkorno.... akcije je dost, muckanja, sentimentalnosti in totalnega bullshita pa 1000x preveč. Tole ni do kolena Bondovskih aferam ali vohunskih akcijam, ali karkoli podobnega...

Res,... krneki,... Akcija je dobra,.. ostalo pa ne. Žal dela tisto ostalo, nek vsesplošn vtis o filmu, ker veliko akcije je tud v Jean Claude filmih ali STeven Seagalovih pa ne pomaga... :) SPOILER: Ma nasploh, ne vem kje se najdejo, tako polne razumevanja ženske,.. ki v 1 minuti zvedo, da je njihov ded, vohun, morilec in uh in ah car,.. ubijejo 2 tipa in majo v "žepu" "neke jake morilske zadeve" in so super hladne, seveda razumejo in podpirajo svojega deda,... isto kot v Šwarcijevih resničnih lažeh, le da je tisto komedija... morda pa je tudi to pa sem narobe razumel... fuj fuj... ENKA je bla res cool :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI3 :)

Skor sem fasal sladkorno.... akcije je dost, muckanja, sentimentalnosti in totalnega bullshita pa 1000x preveč. Tole ni do kolena Bondovskih aferam ali vohunskih akcijam, ali karkoli podobnega...

Res,... krneki,... Akcija je dobra,.. ostalo pa ne. Žal dela tisto ostalo, nek vsesplošn vtis o filmu, ker veliko akcije je tud v Jean Claude filmih ali STeven Seagalovih pa ne pomaga... :) SPOILER: Ma nasploh, ne vem kje se najdejo, tako polne razumevanja ženske,.. ki v 1 minuti zvedo, da je njihov ded, vohun, morilec in uh in ah car,.. ubijejo 2 tipa in majo v "žepu" "neke jake morilske zadeve" in so super hladne, seveda razumejo in podpirajo svojega deda,... isto kot v Šwarcijevih resničnih lažeh, le da je tisto komedija... morda pa je tudi to pa sem narobe razumel... fuj fuj... ENKA je bla res cool :)

men je blp kr ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film Pankrti – Dolgcajt je skoncentrirana zgodba o 36 minutah in 6 sekundah, kolikor je dolga prva plošča skupine Pankrti, ki je izšla leta 1980 in za vedno spremenila podobo naše lepo sive podalpske pa tudi širše domovine. Štirinajst pesmi, med njimi Lepi in prazni, Totalna revolucija, Kdo so ti ljudje, Jest sm na liniji, Metka, Kruha in iger in druge ter še prej razvpiti singel Lublana je bulana (s še bolj razvpito kritiko Dimitrija Rupla v Teleksu), je sprožilo val nove glasbene estetike, ki se je počasi razširila tudi na druga področja na slovenski in jugoslovanski kulturni sceni.

še pomnite tovariši punkerji ?

Kinodvor cel teden ! Priporočam ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky Number Slevin :OK:

Nebi se mogel bolj strinjat... res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dons mam kupljeno vstopnico za The.Worlds.Fastest.Indian[2005]DvDrip[Eng]-aXXo

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!