Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

The Da Vinci Code! :OK: Je pa priporočljivo prej prebrat knjigo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons mam kupljeno vstopnico za The.Worlds.Fastest.Indian[2005]DvDrip[Eng]-aXXo

:)

zlo frajerski film

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

dodajam še:

- http://en.wikipedia.org/wiki/Burt_Munro

IPB Slika

pa še original bajk, ki je zmogel preko 300 km/h s cirka 850 ccm mašino ... aja, model motorja je indian cirka 1920, rekorde pa je z njim začel rušiti leta 1967 ... ko je ibl motor star cirka 47 let ;)

IPB Slika

PS: priznam, sem kar hlipal zraven ... sredi noč ... ko smo grmeli po Kosezah :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo frajerski film

:OK:

Se strinjam :yes:

Po dolgem času spet res dober film :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na RTV SLo ob 23.20, če se ne motim, ponovno Irreversible.

:OK:

hud film....začetek malo čuden...nato pa ko se kamera umiri :OK:

monika :worship:

včeraj še en hud film...Das Experiment...na HRTV ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobr film, začetk oz. prve pol ure je blo pa mišlen da bo čim bolj nadležno in begajoče (v ozadju se komajda sliš zvok s frekvenco 28 Hz - pr ljudeh baje povzroča vrtoglavico, bruhanje ipd., če so mu izpostavljeni določen čas).

Le temps détruit tout... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-men: the last stand

ali

X3

Joj... sem fan, znansvtvene fantastike in tudi stripovskih filmov, X1 in 2 sta bila za moj okus zelo dobra, samo tokrat sem pa zelo razočaran. Film ni niti do kolena predhodnima dvema. Vse skupaj je krneki,.. vse se zgodi 1 2 3,.. miljon novih obrazov brez ozadja... ne vem,.. ne vem, dialogi so tud krneki, novi obrazi povedo po en stavek, pa še tisti vsebuje kako kletvico. V filmu, kr pomembni akterji prejšnjih delov umirajo po tekočem traku,.. zdaj me lahko udarijo vsi tisti ki berejo stripe in mi pač povedo ,da se ti vsi lahko pojavijo nazaj... ker so nesmrtni na nek način... naprimer ne brat naprej... če boš gledal... Cyclops je v depresiji, zaradi drage dr. Jean, ki nekako pride med žive, ubije kao njega.. in nobenmu ni preveč mar.. niti Xavierju ni mar, ki obupa nad njim brez pogovora že preden umre.. kot da ne sme žalovati nad izgubo v drugem delu... pojavljajo se tudi razni ljubezenski trikotniki, ki so pač polnili čas v filmu in nič drugega,.. kakorkoli Jean ima super nove moči in je pač nenadoma hudobna oz. se briga zase, kar pač pomeni da mora pobit vse kar leze,.. je doživela metamorfozo.. več v filmu.. ahh klišejevsko vcse skupaj,... ma sploh .. kot sem že omenil ti novi mutanti recimo kao good guy Angel... krneki,.. je mlad in noče kril je velik in ima krila, v trejlerju si misliš, cool, ampak v filmu če bi bil al pa ne... fight med Pyrom in Icemanom je tudi krneki... ma,.. tak sem jezen,.. res.. to ni niti do kolena predhodnim dvem filmom,.. vse kar sem zdaj napisal je zgolj jeza in razočaranje... lep dan vam želim.

Naj pride X4 in popravi to zmedo... res že druga trilogija, kjer so s prvim delom trgali gate, z drugim napetost povečali, dodali še in še in te malo zmedli in s tretjim uničile vse.

Ampak vsi željni miljon efektov... bodo zadovoljni,.. zadovoljni so tudi številni kritiki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pogledal čez vikend :worship:

Taegukgi hwinalrimyeo

Res dobro narejena zadeva.. na trenutke precej krvava ampak za razliko od hollywoodske produkcije to ni glavno v celotnem filmu .)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, na DVDjih sem zadnje cajte pogledal razne filme, sem se namreč vpisal v kul poštno videoteko www.itivi.si ... koncept ameriškega Netflix ... želene filme označiš preko neta in potem ti jih pošiljajo po pošti, priložene so že predplačane poštninske kuverte in jih potem enostavno nazaj pošlješ... dropneš v najbližji kastlc... ni zamudnin. .. filme lahko imaš po več dni, da si jih v miru pogledaš ...

Skratka:

Kocka: začetek - dober muvi, kdor je gledal prvi del Kocke, bo tudi tega z užitkom ... kar pa ne velja za drugi del kocke, Kocka2: Hiperkocka... tisto ogledajte samo, če res morate celo trilogijo videt.

Pogledal tudi Chronicles of Riddick, ki je nadaljevanje filma Pitch Black... Vin Diesel spet v spodnji majici in s kulskimi špegli, film pa cika na estetski vtis, kot je bil recimo tudi Peti element ... kar gledljivo, ni pa nek presežek filmografije.

Pogledal tudi 3000 Miles to Graceland, kjer asi, kot so Kurt Russel, Kevin Costner in podobni harajo kot Elvisi po kazinojih ... in se na koncu jebejo v glave zarad ukradenih milijonov... kar okej film, malce razvlečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal tudi 3000 Miles to Graceland, kjer asi, kot so Kurt Russel, Kevin Costner in podobni harajo kot Elvisi po kazinojih ... in se na koncu jebejo v glave zarad ukradenih milijonov... kar okej film, malce razvlečen.

ta je bil pa pred kratkim na TV ... pri čimer se mi poraja vprašanje: koliko pa sploh stane izposoja DVD-jev v tej izposojevalnici :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je bil pa pred kratkim na TV ... pri čimer se mi poraja vprašanje: koliko pa sploh stane izposoja DVD-jev v tej izposojevalnici :hmm: ?

Imajo mesečne naročnine na DVD kvoto ... če je v navadni videoteki en film 400 sit in če velik gledaš filme (jaz trenutno jih), se to kr splača, se mi zdi...

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po dolgih letih gledal Sutjesko.

Partiđani še vedno namlatijo Švabe.

zdaj samo rabimo še "režiserjevo različico" v kateri bodo tabeli in tačrtni vključeni :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj samo rabimo še "režiserjevo različico" v kateri bodo tabeli in tačrtni vključeni :devil:

So jih že na Neretvi vse pobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoči pogledu Alexander (2004) - kr gut ... Oliver Stone si je tuki velik upal z zgodbo, zelo izpostavlja njegovo rahlo kraljevsko zblojenost in homoseksualnost... no, montaža bi lohk bla malenkost boljša ... preveč je unih prizorov, kjer vnaprej veš, kda jbo začela igrat zmagovalna glasba in bodo vsi mogočni in nasršeni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (06.06.06) sem gledal Omen 666 :xx:

Kr hud film, podoben kot novi Exorcist (The Exorcism of Emily Rose). Edino zgodba je že mal poznana - rodi se otrok in izkaže se, da je Satanov sin...

Parkrat sem ful cvikno zaradi zvočnih efektov (gledal v kinu), drugače pa ne vem kako grozen ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko sem gledal X-Men 3 tretjič... prebral vmes goro x-men starih stripov, sem se sprijaznu z zgodbo...

in sem zadovoljen s filmom :) Vidim, da je pomembno poznati več ozadja :)

Medtem pa nisem bral knjige Da Vincijeva šifra, ampak film se mi ne zdi preveč d33p, morda ti mora biti bolj mar za zgodovino cerkve - krščanstva.. res preveč taka tema, ki se me ne dotakne... vseeno mi je... :) kljub temu, da sem prejel že par sv. zakramentov ( krst, obhajilo in birmo).. upam, da so se mel fajn na uni zadnji večerji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr nekaj filmov lahko gledam over and over : komplet od Kurosawe, LEON to je zakon, ogromno je filmov iz Evropske produkcije, ki so za klaso boljši od vseh jajc iz Amerike, ampak imajo tudi oni nekaj izjemnih : Šund, Peti element, Pleše z volkovi dolga neokrnjena različica, tud naš nekdanji Banović Strahinja, legendarne Srbske Ko to tamo pjeva, Balkan ekspres, Maratonci tečejo častni krog in seveda naš sedanji Kajmak in marmelada ma jebiga takole bi lahko našteval celo noč grem rajš fuzbal gledat sm pozabil, da se je že začela tekma !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje na netu bi lahko dobil film v katerem sta igrala Bud Spencer in Terence Hill, šlo pa je ko sta na enem tekmovanju istočasno pripeljala na cilj vendar nagrada je bla samo ena: Buggy. Pol se pa neki za ta avto rausata pa z eno mafijo... 100 let je že k sm ga meu na eni VHS kaseti pa bi ga z veseljem še enkat pogledu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!