Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

TO! Hvala - iščem ta film že miljon let, odkar se je davnega leta kaj-pa-jest-vem-kdaj predvajal na tv-slo, pa si nism zapomnu originalnga naslova :)

Jst sm ga že iskal pa ga ni nikjer za dobit Tv pa tolk slabo gledam razn športa, da ga verjetn tudi ne bo za dobit!

Ima kdo kkšno idejo, kje bi se dalo dobit tako stare filme, ki jih ni ne na torrentih na netu in tudi ne v videotekah, ker so pač slabo gledani! :? :? :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I Bought A Vampire Motorcycle [1990]

The Sun: Just as silly as it sounds but twice as funny.

motorji, ki laufajo na kri. zlo zabavno.

še enkrat thanks za film

:OK:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer malo pozno, ampak sem si le pogledal dokumentarec o MotoGpju Faster in morem rečt, da je hud, tako da priporočam ogled vsem moto navdušencem :). Res zelo zanimiv in dobro narejen, eden izmed redkih dokumentarcov pri katerem nisem zehal.

Pa zaključek je dober, ko vprašajo enega iz MotoGp ekipe, če tud sam vozi motor, pa reče "No, its fucking dangerous isnt it :D"

Baje obstaja tud nadaljevanje Faster & faster, sam ga nisem nikjer našel. Tegale pa se da staknit iz torrentspy-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javiš da greš z mano al ka :

Veš da moram rečt da me je strah, da vidim če se kdo javi da gre z mano ;)

Jaz se tui javim :D Poleg vseh ostalih... =D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar pogledov Children of Men - zame kot fana (post)apokaliptičnega žanra si film zasluži oceno odlično. Dokaj realno je prikazano, kaj bi se zgodilo, če bi civilizacija kot jo poznamo propadla in Velika Britanija postane zadnje pribežališče beguncev s celega sveta in kako "človeško" z njimi ravna vlada. Sicer se film rahlo distancira od knjige avtorice P.D. James, samo se nam režiser Alfonso Cuarón oddolži z dobro režijo in dolgimi neprekinjenimi kadri, ki gledalca res popeljejo v središče dogajanja.

Za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav....

Mene pa zanima en naslov enege starege mislim da avstralske nadaljevanke. Ponavljali so jo na SLO pred cca letom dni. Ali tako nekako. Zgodba je o zenski ki se je porocila v ameriki, ko se je zaljubila...moz se je na poti v avstralijo ponesrečil in umrl. Ona pa je podedovala farmo in skrbi. Sama je ostala s 4 hčerami. Ne morem in ne morem se spomnit naslova. A se bo kdo od vas mogoče spomnil?

Hvala lepa in lepe praznike in veliko uzitkov ob gledanju filmov ali nadaljevank v novem letu!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BORAT joj budale!!!!

za pogledat pa pol takoj zbrisat, če bi šu v kino .....hmmm...... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons gledal Rocky Balboa, nism pričakoval kej posebnega, samo sm bil zeeeelo pozitivno presenečen, film je vreden ogleda ali dolpotega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Hills Have Eyes - mutanti, krampi, kri, sekire, šibrovke, kri, bejzbol kiji, kri...... :OK: :OK:

Pa spet kri, kri in kri,... Dokaj dobra,nagraužna grozljivka. :OK: (Sploh je še nisem pogledav do konca,rabim prostovoljko,da bi me za rokco držala! :P :grim )

Pokol z motorko - začetek. Ne vem,sem najbrž pričakoval več.

Men dober film je Wrong Turn :OK: No, od grozljivk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons gledal Rocky Balboa, nism pričakoval kej posebnega, samo sm bil zeeeelo pozitivno presenečen, film je vreden ogleda ali dolpotega

Mene je pa razočaral. Ne da se primerjati z Rockyjem 1, 2 in 4 (Dolph Lundgren), ki so taboljš filmi!

Se mi je zdel tako čuden. Prva ura je kr neki uvod, potem 10 minut filma mal trenira, potem je pa naslednje pol ure dvoboj. Pa tudi tisti črnec, s katerim se boksa, se mi je zdel zelo slab igralec. Udarci, ki jih dobita v ringu so tudi slabo posneto - prav vidi se, da čisto mimo mahneta, kri iz ust pa vseeno šprica! :D

Malo slikovnega gradiva: :)

Rocky I

IPB SlikaIPB Slika

IPB Slika

Rocky IV

IPB Slika

Ivan Drago (Lundgren)

IPB SlikaIPB Slika

IPB Slika

Rocky VI

IPB Slika uuuu bed :fredy:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!