Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

:topic:

a ma mogoče kdo kšn torrent za Biker Boyz ker jest nikjer nobenga ne najdem :blink: :BUA: :topic:

Dej probi ta link pod naslovom piše download, mogoče gre kej hitrej sam glede kakovost pa ne vem

sam to sm najdu!

lp

Biker Boyz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja 2008 naj bi na platna spet prišel novi del Indiana Jones-a

V glavni vlogi zopet Harrison Ford, režiser Steven Spielberg, producent bo George Lucas

zna biti zanimivo :yes:

vir:24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apokalipto (Apocalypto) :OK:

Ena beseda-ODLIČNO :worship:

jep odličen film sam me na koncu mal razočara......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim gledala Blood diamond pa moram rečt da je bil fajn film. Sicer sem ga šla gledat ob mal nemogoči uri (00:15 ponoči) tako da sem zaradi utrujenosti skoraj že malo kinkala, ampak me je nekajkrat kar dobro zbudilo vmes :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim gledala Blood diamond...

Tut men se je zdel dober, čeprav so naredl eno butasto napako: Sierra Leone je Afriška država na južni polobli. Ko Leo bere koordinate, pa prebere za severno poloblo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TURISTAS je kr kul...film mi je ful uredu..zgodba pa to...sam je premal grozn za kriminalko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men se je zdel dober, čeprav so naredl eno butasto napako: Sierra Leone je Afriška država na južni polobli. Ko Leo bere koordinate, pa prebere za severno poloblo :slap:

Helikopterji so pa vedli kam letet,ne? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TURISTAS

Gledal včeraj, potem pa celo noč spat nisem mogu. Pa ne zato, ker bi me tlačla mora, ampak ker sem celo noč študiral kaj mi je blo, da sem tak bedn film sploh do konca gledal. :SS :SS :SS

Edini kul prizor je, ko en od igralcev enemu frocu v glavo fukne kamen. In to je tudi vse. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal včeraj, potem pa celo noč spat nisem mogu. Pa ne zato, ker bi me tlačla mora, ampak ker sem celo noč študiral kaj mi je blo, da sem tak bedn film sploh do konca gledal. :SS :SS :SS

Edini kul prizor je, ko en od igralcev enemu frocu v glavo fukne kamen. In to je tudi vse. :grim

Tebi se pa dogaja, probi pogledat LAYER CAKE film cool, igra pa sedanji Boond (LAYER CAKE), ki pa v njem ni BODY BOYLER !!!

lp

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Convoy (1978)

Dober,star film o tovornjakarjih in enem butastem šerifu. Men kar dlake pokonc grejo,

ko začnejo gas šponat! :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem po doooooolgem času gledal res genialen film z naslovom "Češke sanje". :OK: :OK: :OK:

aha ta je pa res dober :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem po doooooolgem času gledal res genialen film z naslovom "Češke sanje". :OK: :OK: :OK:

:grim Dobri komentarji na koncu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pogledal Little Miss Sunshine.

Je za pogledat, se nasmejiš (pač družinski problemi so prikazani na smešen način), ampak sem mal več pričakoval glede na to, da je med top250 na imdb-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Convoy (1978)

Dober,star film o tovornjakarjih in enem butastem šerifu.

Všeč tudi meni :grim

Jap, Ernest Borgnine je pa tudi svoje sorte kavlc B) IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko in jedrnato:

Children of man :grrr :grrr :BUA:

Ah dej človek no, ti ne veš kaj je to dobr film,pa če bi ti zlezel v rit in te pripeljal do orgazma s stimulacijo prostate.... :P to je čist hud film prosm lepo, sam res pa je da morš prej knigo prebrat oziroma bit fan postapokaliptičnega žanra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Children of man :)

Tudi meni ni všeč, pa so mi všeč taki filmi...

Ampak kolk berem po forumih, je vsem abnormalno všeč. Meni ni naredil nič, če pa pred katerim filmom preberem knjigo je pa tak 1000x bolje da ne gledam filma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn je bil všeč Biker Boyz :) Not igra sam Laurence Fishburne.

Torque (Hitri v sedlu) mi je pa beden.

Drugač pa kmalu pride v kina Ghost Rider (igra Nicolas Cage). Sam se mi zdi, da ne bo tok motoristični (ne, to ni tisti Ghostrider iz Švedske, ki se podi po ulicah .) ).

Pa kaj si ti malo nor kaka bedarija...

z "ghostriderjem" nima skupnega drugega kot da je kaskader in pa ime.

Ostalo je pa taka pravljica, da je brez veze :BUA:

ElBarto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa je?! Biker Boyz je čist kul motoristični film. Tej mi pa povej enga, ki je boljši in zajema trenutno aktualne športne serijske motorje.

Včeraj sem pa gledal film Velika modrina (Grand bleu, Le). V njem špila odlični Jean Reno. Ful fajn film! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!