Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Einherjer, Phenomena (Phenomenon?) imam pa menda doma v DivX formatu nekje na disku. Je v filmu igrala Jennifer Connelly (še v precej mladih letih)?

Nimam pojma, kdo je igral - tudi jaz sem bil se v mladih letih, ko sem to gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolpe New Yorka... Cist mem! :?  :roll:

..se strinjam in to tri ure čist mem...itaq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj gledal Pianist-a. Dobra zadeva 8)

..kar sedem nominacij za Oskarja !

Polanski je še vedno v formi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gangs of new york imam doma na masini, tako da denarja ne bom stran metal... bomo videli...

Pianist: a je blo v Vikendu, k so ugotavljali da ce ma v filmu klavir pomembno vlogo, potem dobi oskarja (Casablanca -play it again Sam, Klavir,....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor čaka dočaka. Danes ob 22h bo v kinoteki Ivanovo otroštvo (Ivanovo detstvo) r. A.A.Tarkovski. Moram priznat, da sem že zelo radoveden, že dva tedna čakam ta film. Če pride še kdo se ne bom nič jezil, svetujem pa nakup kart vsaj pol ure do uro prej, ker ne bi bilo prvič, da bi jih za Tarkovskega zmanjkalo. Sicer bodo pa imeli tudi v naslednjih dneh zanimiv program.

Zanima me, če je kdo že gledal Božje mesto (Cidade de Deus). Kaj pravite, a je vreden ogleda, ker na Marcela se po nekaj polomijah s slovenskimi filmi, zdaj pa še s triurnimi Gangs of New York ne bi več zanašal.

Lep pozdrav vsem.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem si ogledal:

8 MILE.... zanimiv

ICE AGE ....zelo zabavna celovečerna risanka :D

Tolpe NY....zaspal (dobesedno)....

Bowling za Columbine....bravo! bravo!....priporočam!....dobitnik OSKARJA!

Te in se veliko drugih filmov imam v DivX formatu. Ce ima kdo kak zanimiv film lahko menjamo - FILM za FILM :)

Flayo

P.S.: Poslji PM pa se bova zmanila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gangs of NY se je tudi meni zdel... ahhhhh... skoraj zaspal. Vsa akcija, vse dobre dele pokazejo ze v napovedniku...

Pred kratkim sem gledal film The Boondock Saints.... za ljubitelje Tarantina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko zaspiš ob filmu nooooo ....... :roll: :shock:

Nisem ziher ampak mislim, da je razlog za moje ZAspanje nezanimivost filma...Bowling za C. me je pribil na ekran...

In ko smo ravno pri spanju med filmi...Kaksno leto nazaj...Tom rider...Kolosej...Ozvocenje na ves glas...Flayo zaspal... 8)

F.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne hodm dost v kino; rajs udobno gledam filme doma na divx-u. Sem glih pred parimi dnevi gledala mjuzikl Chicago. morm rect, de je bil zlo dobr :D 8)

Drugac mi je pa Ice age se zmerej najbolj pri srcu :D 8)

Da bi sla pa Ghost ship gledat... brrrrrrrr.. :shock: Ne maram grozljivk na tako velikem ekranu (platnu), pa tudi glasnost tistih grozljivih zvocnih ucinkov... :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko zaspiš ob filmu nooooo  ....... :roll:  :shock:

Nisem ziher ampak mislim, da je razlog za moje ZAspanje nezanimivost filma...Bowling za C. me je pribil na ekran...

In ko smo ravno pri spanju med filmi...Kaksno leto nazaj...Tom rider...Kolosej...Ozvocenje na ves glas...Flayo zaspal... 8)

F.

Ah joj :x :shock: :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Je kdo gledal DAREDEWIL, al pa ma Divx :?: :?: :roll:

ne se, sem pa vidla, da si ni prisluzil kej dosti zvezdic :roll: no ja, okusi so razlicni; si ga bo treba ogledat :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Je kdo gledal DAREDEWIL, al pa ma Divx :?: :?: :roll:

baje je eden najslabših izdelkov v že tako slabi paleti hollywoodskih hero-akcij (spiderman in vsi ostali nekaj-man, zadnji bondi, MI2, tombraider,......).

bowling for C. - ena najboljših stvari zadnji čas

gangs of NY - no ja, nič krvi, malo prave akcije, malo sexa (nič ne pokaže), občasno dobri dialogi, dobra kamera in scenografija, na trenutke dolgocajtno dogajanje predvsem v navezi ljubezen-morala-dileme, vglavnem pod pričakovanji čeprav še vedno boljše kot večina zadnjih hoolywood filmov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pride v kino final destination 2 !! prvi del je d`best .... ta more tudi bit .... ste gledli slučajno enkico ? To je tist ko oni fant vidi prihodnost (bla bla bla ....) 8) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj gledal Sestre Magdalenke!!!!No če bi CD zagrabu kot se šika bi bili 10 min prej fertik!!No pa vseeno film je vreden ogleda saj je posnet po resnični zgodbi!!

Ocena:****

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!