Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

300 :blink:

saj ne vem ali je za kozlat ali bruhat ali je odličen?

Help me out.. slika, efekti in zvok zakon.. vsebina pravljca...

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 :blink:

saj ne vem ali je za kozlat ali bruhat ali je odličen?

Help me out.. slika, efekti in zvok zakon.. vsebina pravljca...

El Barto

It is based off a comic book. If you don't like the movie because of the violence, script, or depiction of Persians, just remember that 300 is based off of Frank Miller's graphic novel and thus is SUPPOSE to be read like an animated comic book.

http://en.wikipedia.org/wiki/300_%28comic_book%29

http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Miller_%28comics%29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno en film, ki ga lahko gledam do konca WILD HOGS :OK: :OK: :OK:

...

lp

Nofrus

ta film sm tud jest učeri pogledov, parkrat sm res skor s stola padu od smeha :OK: :OK: res, film k se ga splača pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem gledal Krvavi diamant, pa se mi je kr dopadu. Pa Dvojna igra tut ni slaba...

Zadnjič sem na TV gledal film Papilon, ki je malo starejši film z odlično zasedbo in zelo dobro zgobo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300...obvezno gledat...res svetovni film.

posnet enkratno, igralci super( sploh dekletom bodo všeč)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem na TV gledal film Papilon, ki je malo starejši film z odlično zasedbo in zelo dobro zgobo :OK:

Papilon gledala že ene parkrat in tudi prejšnjo soboto (mislim da) na TV-ju. Res odličen film!

Najjača filma sta pa Milice pa Na Svoji Vesni :lol1: dolenjci zihr poznajo B)

Dolenjci poznamo ja :grim :D

Drugač pa danes ponoči gledala film Zadnji škotski kralj. Priporočam!

Gledala pa tudi film Zastave naših očetov, ki je tudi zanimiv.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Bean gre na počitnice

Dokaz,

kako so takile dobri komediantje (situacijska komedija: padanje

v luže, pačenje ipd) specializirani na kratke TV filmčke

in

v dolgem filmu zbledi ves tale humor, katerega se

človek naveliča po dobre pol ure tako, da komaj čakaš

konec, ki je pa totalno uničen,

ko na francoski rivieri vsi zapojejo zaključno neko pesem,

ki ni ne arija, ne zborovsko petje

ampak .. krenkikeu3perofske.

Zgodba

je jasno bulšit - kot v vsaki taki komediji.

NE

priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Včeri gledal Deja vu. Super film (igra Denzel Washington, Val Kilmer) :OK:

- Prejšni teden gledal 88 minutes. Tudi super film. (igra Al Pacino) :OK:

Popravljeno . Popravil bborutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wild hogs je bore bogi, tipičen Ameriški družinski film, ki ti vzame kako urco in pol življenja, občasno v filmu jim pa še celo kaka fora rata.

Torej jst sem si pa pogledal naslednji film. Zgodba kako je prišlo do gledanja tega je zelo zanimiva, tako da jo bom delil z vami.

Zbudu sem se v nedeljo okoli 12, pa dok sem še ves motosvet prebral, je blo glih ene pol enih. Pa se prmigam v zgornji štuk, kjer je naše gospodinjstvo, misleč, da že zamujam na kosilo. Ampak kosila še ni bilo, niti še ni bil v procesu proizvodnje. Kako minuto za mano se prmiga še moja sestra in vpraša če je že kosilo, seveda je šokirana nad razkritjem, da kosilo še ni prišlo na proizvodnji trak, ampak je zgolj koncept v mamini glavi.

Pa se s sestro soglasno odločiva, da si med obdobjem čakanja pogledava nek film in se spomnim da ravno imam enega, samo da preverim kašen sploh je in če je vredu kvaliteta. In glej ga zlomka.... Film nosi naslov WHEN DO WE EAT :D. Pa še tematika filma je velikonočna.

In sicer se gre o precej veliki judovski družini, ki ima vsako leto skupno velikonočno večerjo in je vsako leto ta večerja polomija, pa tudi tokrat ni nič drugače :D. Zanimiva komedija, sploh ko se ga oče nafuka( če vas zanima več si poglejte film :D), ki se skoraj v celoti dogaja v šotoru, kjer se odvija ta večerja.

Priporočam ogled za kak smeh ali dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Bean gre na počitnice

Jaz mislim, da to sploh ni komedija. Tudi dobrohotno nasmehnil se nisem. Pravzaprav je štorija zelo tragična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Od telih letošnjih oskarjevskih filmov sta The Last King Of Scootland in Blood Diamond ODLIČNA.

Čeprav mi je lik Mr. Beana zelo všeč, pa mi tale filmska upodobitev ni sedla.

Se spomnim, ko sem gledal v kinu prvi film od Mr. Beana, se je cela dvorana z mano vred krohotala do konca, letošnji film pa je dejansko kolaž Beanovih skečev. Pri prvem filmu nisem imel tega občutka. Nikoli ne bom pozabil tistega prizora, ko kustosu Davidu pokaže "popravljeno" sliko Whistlerjeve mame. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deja Vu.

Ne vem kaj naj napišem. Dogajanje skače v preteklost in prihodnost. Sploh nisem več vedel,kje se dogaja.

Akcija? Ma malo neki streljanja,pa ena ful glupa fora,ko babo polije z bencinom,pol pa cela bajta zagori,samo baba se pa ne vžge! Čudno! :hmm:

Men se zdi ta film spet eno pravo ameriško sranje s ful preveliko reklamo!!! :grim

GhostRider.

Malo fantastike s tistim gorečim,po stolpnici vozečim mopedom. Aja,skor pozabil: fejst baba z lepimi ustnicami,pravimi fafalkami! Mi je bla OK! :grim

Trenutno se ubadam s triologijo o Kekcu! :blush: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taxi 4

čista bedarija, prejšnji trije deli so mi bli res uredu, v tem pa ni nobene prave akcije, upam da bo kakšno nadaljevanje kmalu da bodo mal popravil ta spodrsljaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taxi 4

čista bedarija, prejšnji trije deli so mi bli res uredu, v tem pa ni nobene prave akcije, upam da bo kakšno nadaljevanje kmalu da bodo mal popravil ta spodrsljaj :D

a ti to misliš francoski taxi :D

morm dobit ta film :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!