Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

a ti to misliš francoski taxi :D

morm dobit ta film :grim

ja francoski taksi :D ameriškega še nism gledov, pa me niti ne mika kej preveč :)

drgač se ti pa nej nč ne modi, ne boš nč zamudu če ne boš gledov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taxi 4 je res polom, je samo eno dirkanje z taxijem na začetku pa še to samo po ravnem, jaz tudi upam da bojo naredli kaj boljšega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisma iz Iwo Jime in Zastave nasih ocetov od Klinca VzhodnoGozda...zelo vsec...priporocam pa ogled v naslednjem zaporedju...naj prej Iwo Jimo in nato se Zastave...se leps poklapa...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet gledal Delicatessen............................še vedno okusen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Binove počitnice :BUA: !

Nasmejal sem se na tistem mestu,ko se šlepa,pol pa prehiteva skupino kolesarjev. Drgač pa nič posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal Blood Diamant.

Film sploh ni tako slab. Hollywoodski film (akcija in to...) z dokaj realnim prikazom (no, vsaj zdi se mi tako) bede v Sierra Leone.

Priporočam ogled! :)

Včeraj pa gledal Prestopnike z Bradom Pittom na poptv. Tudi prikaže grozote sveta, tokrat dogodke iz ameriških otroških zaporov - poboljševalnic. :closedeyes:

Sam sem od filma več pričakoval... Me ni ne vem kaj navdušil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplo priporočam Mr.Bean Holiday in 300 in sm slišu da tudi Spider-Man 3 dobr film!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 300 kar orng hara! Ogromno krvi in pretepancije z meči,sablami,kopji in ostalo kramo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spiderman 3 :) drama...

GrindHouse :D še nisem čist dojel, kar sem gledal, bo treba še enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje v rožnatem - življenska zgodba Edith Piaf

Eden boljših filmov kar sem jih videl.

Pravkar prišel iz kina, se globoko strinjam. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla

mam mal velik uploada na partisu... pa mi dajte kak nasvet za kak hud vojaški film

rad bi še kak dobr film kot so te filmi : saving privat ryan, thin red line, enemy at the gates.... če ma kdo kako idejo... kar dobrodošlo :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokumentarec Cocaine cowboys :OK: samo gledaš in se čudiš gromozanskim vsotam denarja, podkupljivosti, načinu poslovanja, ekonomiji, spremebah ki jih je prinesla droga, načinu življenja preprodajalcev... Res zanimivo za pogleat :D Skoraj ne moreš vsega verjet če ne vidiš...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla

mam mal velik uploada na partisu... pa mi dajte kak nasvet za kak hud vojaški film

rad bi še kak dobr film kot so te filmi : saving privat ryan, thin red line, enemy at the gates.... če ma kdo kako idejo... kar dobrodošlo :OK:

LP

Tale ja kar krut: Platoon

Pa veliko znanih igralcev v njem igra. :P

Pa tole tudi: Jarhead

Ta je bolj nov. .)

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letters from Iwo Jima

Flags of our faders

Drugačen pogled na vojno.Priporočam ogled obeh filmov,enega za drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je nadaljevanka, sam se vseen gleda kot film...Band of Brothers :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dal skozi Pan`s labyrinth. Je nekašnja fantazijska drama, čas dogajanja je 1944 po koncu vojne v Španiji. Neka punčka gre z mamo v neko oporišče kjer je njen očim komandant tabora in je ful krut. Tko da nima glih lepo življenje in se zateka v nek pravljični svet, kjer naj bi bila neka princesa....

Bla bla naprej, fajn film, kvalitetno narejen, splača se pogledat :), pa nisem pristaš dram, sam tale se mi je res dopadu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na koncu sigurno piše, da je posnet po čisto resničnih dogodkih, a ne? :doze:

a dokumentarec?

hmm nič takega ne piše, ker o vsem tem govorijo morilci, švercerji, piloti, vozniki hitrih čolnov... prebivalci miamija floride...... nič ni OLEPŠANEGA, če to misliš... definitivno dober objektiven dokumentarec... vem, pa seveda ne, kar je res, ker nsiem bil poleg...

Pan`s labyrinth

Hud film, čeprav me malo moti... povezave z "nebesi in tem pravljičnim svetom", je pa krut, surov itd... pač armi-movie z dodatki... :). Ma moti me kr veliko zadev, ampak glede na visoke ocene in pompa okrog filma, ampak kljub vsemu praznimi dvoranami... ne bom šel dlje. :) V glavnem, pomoje kr... realnost, ko imajo psihopati moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa mi dajte kak nasvet za kak hud vojaški film

Brotherhood of war. Korejski film, se splača pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal : 300 hmmmm na kratko dober, ker sem pa pred njim pogledal original različico z leta 1962 in mi je bila dosti boljša "I love old movies" no 21th tehnology :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledu pirate nazadnje v kinu :D zabavno

drgač sem pa dons gledu doma, the dukes of hazard: the begining :D

tut zabavno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!