Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Knocked Up - dost dobra komedija...Najbolš prizor je k se model zadeva z plinsko masko na glav prklopleno na bong :lol1:

The Shawshank Redemption - tole sem pa ravnokar pogledal, ni novost,film je iz leta 1994 ampak je hudo zanimiv.Gre se od nekega bankirja, ki ga po krivici vržejo v zapor, tam pa s časom začne pomagat paznikom in nadzorniku s svojim znanjem tako šefu zapora piše papirje za utajo davkov.Nakoncu, pobegne in z drugim imenom pride v Mehiko.Igra tud Morgan Freeman.Film vredn ogleda :) i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knocked Up - dost dobra komedija...Najbolš prizor je k se model zadeva z plinsko masko na glav prklopleno na bong :lol1:

ugibm-

a je to najstniški film

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo gledal Delta Farce?

Se mi zdi kr zanimiva komedija, se da prkrat nasmejat. Ni čist brezvezn no, tko k kkšne novejše komedije.

Trije nerodni in nesposobni prijatelji se odločijo udeležiti taborjenja, a jih zamenjajo za vojaške rezerviste in napotijo naravnost v Irak. Kot da nesreč še ni bilo dovolj, jih brez njihove vednosti odvržejo nad Mehiko. Prijatelji so prepričani, da so pristali v Iraku, zato načrtujejo napad na bližnjo vasico in res uspejo pregnati lokalne kriminalce. Njihovo početje postane trn v peti šefa mafijske združbe, ki nad njih pošlje svojo vojsko, zato morajo prijatelji odložiti kozarce piva in se zvaliti iz visečih mrež, ter enkrat za spremembo dokazati, da se tudi v njih skrivajo junaki.

103087.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugibm-

a je to najstniški film

Niti ne :) so dost neumne scene notr...Kakor za koga, jest sm si pogledov, ker so na torrent trackerjih dost hvalil movie :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napumpana...

V bistvu je takle,..

Če si študent, ali pred kratkim bil in srečaš babo, ki bi rada umirila tvoje potrebe po,... alkoholu, računalniku, igricah, kolegih,... na dovolj realno komičen način... je to to..

Mislim, da se vsak od nas najde delno v tem... :)

Vsaj jaz sem se... k je moja ravno tud trenutno... napu,... noseča :). (sem v navajanju odrekanja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet pogledal "A night on Earth"

Štorija kjer Roberto Benigni vozi župnika je eden najbolših filmskih odlomkov ever. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Shawshank Redemption

ZAKON FILM :worship:

:unsure: kje so zdej taki filmi :unsure:

Nekje do leta 2002 so znali naresti filme vse ostalo je copy-ija/po delih sestavljeni filmi že predstavljenih

Nova tehnologija/računalništvo je en velik ku.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1408

Sicer precej dober film, vendar prav nič groziljiv in srhljiv tako kot so ocenili kritiki :huh: Se ga pa splača pogledat

meni je bil tudi dober film

A ste že gledli Saw 4?

cakam da pride na net dober release :D....se mi ne da v kino it :P

Knocked Up - dost dobra komedija...Najbolš prizor je k se model zadeva z plinsko masko na glav prklopleno na bong :lol1:

The Shawshank Redemption - tole sem pa ravnokar pogledal, ni novost,film je iz leta 1994 ampak je hudo zanimiv.Gre se od nekega bankirja, ki ga po krivici vržejo v zapor, tam pa s časom začne pomagat paznikom in nadzorniku s svojim znanjem tako šefu zapora piše papirje za utajo davkov.Nakoncu, pobegne in z drugim imenom pride v Mehiko.Igra tud Morgan Freeman.Film vredn ogleda :) i

The Shawshank Redemption mi je pa bil res zakon film :D pa bi ga tudi ostalim priporocal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKON FILM :worship:

:unsure: kje so zdej taki filmi :unsure:

Nekje do leta 2002 so znali naresti filme vse ostalo je copy-ija/po delih sestavljeni filmi že predstavljenih

Nova tehnologija/računalništvo je en velik ku.. :BUA:

Tud jest se to sprašujem...Kje so taki filmi?Vsak dan downloadam najmanj en nov movie, pogledam pa zbrišem, ker je totalno bedno že...Vse delano po nekih templatih, vsake tok časa se najde kakšna dobra komedija al pa akcija, da mal iztopa, če ne druzga zarad igralske zasedbe :) Nad tem filmom sem bil pa zlo presenčen, na začetku sem mislu, da bo dolgočasn ampak nakoncu rata zlo zanimiv.

Priporočam pa tud ogled filma iz leta 2005 - Shadowboxer, tud zanimiv za pogledat, mal več akcije :)

Včeraj sem gledal Death at a Funeral pa je tko-tko,hoče bit komedija sam rata zlo dolgočasn,kakšn prizor, da je smešn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Francis Ford Coppola - One from the Heart

Control (o pevcu Joy Division)

Odvetnik terorja (o odvetniku vseh glavnih teroristov zadnjih 25 let)

Munchen

vsi ti komadi super dabest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar brez strahu, sploh ni slab. :winkiss:

Je ful dober film res.. polno smeha in golote :rolleyes: : Vse kar NI značilno za slovenske filme.. :worship:

Se splača gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ful dober film res.. polno smeha in golote :rolleyes: : Vse kar NI značilno za slovenske filme.. :worship:

Očitno ne spremljaš prave slovenske produkcije. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petelinji zajtrk (naslov je mega; glede na čas, vložen v pripravo filma (4 leta) bi zgodba lahko bila peljalna bolj spretno-mislim, da vsi lahko priznamo, da smo bli zavedeni, misleč, da je glavna vloga namenjena Djurotu; tehnikalije so za kak drug forum; sicer soliden izdelek (prvenec!) in verjamem, da Marku tut vnaprej dobro kaže-komaj čakam...)

Sicer pa priporočilo:

-2 dni v Parizu (če ste fan sarkazma-film, v katerem slednji bruha izza vsakega vogala kadra; režijo je prevzela kar glavna igralka, ki sicer ima nekaj..., vendar, resnično, več pred kamero kot za njo)

-Delirious (zbegani)-za fene DiCilla je must see festivalski bombonček

Upam, da se oglasi še kdo, ki je videl trenutno vodeče na glasovalni lestvici oz. da bodo ti kasneje še kje "dobavljivi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pogledov Next pa Smokin' Aces.

Ne vem če sta bla že omenjena.

V Next igra Nicolas Cage, k ma zmožnost videnja v prihodnost za 2 minuti vnaprej. Zlo všečn film, samo konc je tko, na hitr narejen se mi zdi.

Smokin' Aces je pa tud fajn film, samo se kkšne scene res na hitro odvijajo, tko da se je treba res posvetit gledanju, čene ti stvari hitro niso jasne.

Tko da, oba filma priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pogledov Next pa Smokin' Aces.

Ne vem če sta bla že omenjena.

V Next igra Nicolas Cage, k ma zmožnost videnja v prihodnost za 2 minuti vnaprej. Zlo všečn film, samo konc je tko, na hitr narejen se mi zdi.

Smokin' Aces je pa tud fajn film, samo se kkšne scene res na hitro odvijajo, tko da se je treba res posvetit gledanju, čene ti stvari hitro niso jasne.

Tko da, oba filma priporočam...

Smokin` Aces je kr kul,tud igralska zasedba ni slaba, zame en najbolših igralcev je ravno Ryan Reynolds, sploh v komedijah :)

Včerej gledov tud Foolproof - film iz leta 2003, tud Ryan Reynolds igra, skupina 4 hekerjev se igra kako bi oropal draguljarno,nakar igra preraste v posel oz. jih nekdo najame, da zanj nekaj oropajo,konca nebom povedov,sami si poglejte film, je kr uredu :)

Zdele sm pa ravno končal z ogledom I Now Pronounce You Chuck And Larry - precej dobra komedija, pa še Jessica Biel igra :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smokin` Aces je kr kul,tud igralska zasedba ni slaba, zame en najbolših igralcev je ravno Ryan Reynolds, sploh v komedijah :)

Včerej gledov tud Foolproof - film iz leta 2003, tud Ryan Reynolds igra, skupina 4 hekerjev se igra kako bi oropal draguljarno,nakar igra preraste v posel oz. jih nekdo najame, da zanj nekaj oropajo,konca nebom povedov,sami si poglejte film, je kr uredu :)

Zdele sm pa ravno končal z ogledom I Now Pronounce You Chuck And Larry - precej dobra komedija, pa še Jessica Biel igra :wub:

ja ja, ta tud v Next :wub:

Ryan Reynolds? Hm, prvič sm ga vidu v filmu, pa prej tud nism kej od nega slišov ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, ta tud v Next :wub:

Ryan Reynolds? Hm, prvič sm ga vidu v filmu, pa prej tud nism kej od nega slišov ... :hmm:

Heh premal filme gledaš, bolj v komedijah igra - jest sm pa bl mahnen na komedije,Van Wilder,Just Friends,Waiting...itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Breach (2007) - film posnet po resničnih dogodkih, ko mora FBI agent (Ryan Phillippe) razkriti svojega šefa (Chris Cooper), ki je eden največjih izdajalcev tajnih podatkov v zgodovini ZDA.Priporočam ogled :)

Zdej grem pa še War pogledat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

War (2007) - zlo vredu film,gre se, ko FBIjovcu japonska mafija ubije sodelovca in družino, seveda sledi maščevanje.Zlo napet film, ker se nakoncu vse preobrne tako, da konca skoraj nemoreš predvidevat :)

Shooter (2007) - ravnokar pogledal in sem zelo presenečen, zadnje čase ena boljših akcij, zgodba govori o nekdanjem sniperistu, ki ga FBI najame, da bi zaščitil predsednika, nakar se izkaže, da mu je vlada podtaknila umor nadškofa.Priporočam ogled

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!