Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Shooter (2007) - ravnokar pogledal in sem zelo presenečen, zadnje čase ena boljših akcij, zgodba govori o nekdanjem sniperistu, ki ga FBI najame, da bi zaščitil predsednika, nakar se izkaže, da mu je vlada podtaknila umor nadškofa.Priporočam ogled

Ta film je bil pa tudi meni vsec! (priznam, delno tudi zaradi glavnega igralca hehe... :whistle: )

Sicer pa priprorocam ogled filma American Gangster! Na www.imdb.com je film dobil oceno gledalcev 8.3 od 10.

Denzel Washington in Russell Crowe sta res dobro odigrala vlogo.

Tule imate link do reklame za film: Amrican Gangster 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

American Gangster (2007), če primerjam praktično isti film New Jack City (1991)ima le to razliko, da sta Denzel Washington in Russell Crowe bolj cenjena igralca od Wesley Snipesa in Ice-Tja...

Meni osebno je blo všeč po Training Dayu (2001) Denzela spet videt kot super cool hladnokrvnega morilca... :)

Sam film American Gangster... pa me ni ne vem kako navdušil, v samo tematiko me ta dva nista najbolj prepričala. Zadnje čase se mi zdi, da hočejo združit nekaj starega in naredit nekaj novega... pa briga me, če je po resničnih dogodkih... King of New York (1990) je še en tak podoben film. Da ne omenjam vseh Al Pacino, DeNiro resnično DOBRIH mafijskih filmov...

Gledal sem tudi The Invasion (2007) z Nicole Kidman. OK; glede na to da je to spet priredba, brez črpanja nekih hudih idej... čista katastrofa od filma... vse te variante body snatcherjev,.. so krneki. Glede na to da kopirajo obstoječe, bi človek pričakoval izboljšave, ne pa le nove obraze, v slabšem scenariju.

res ne znam ničesar pohvalit... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pigs (2007) - Precej dobra komedija...zgodba je standardna - na koliđu podret čimveč bejb...Dva študenta se odločta izpeljat tekmovanje, da bo en od njiju (Miles) podru celotno abecedo bejb, se prav priimki žensk se morjo začet s črko, katere še ni podru, za dokaz mora prinest sliko.Seveda je tu še devični cimer, ki je zaljubljen v Gabrielle Xeropolos, X je edina črka, ki Milesu še manka,ampak ta se zaljubi v Gabriello in tekmovanje prekine.Nakoncu je sam žrtev tekmovanja Gabrielle :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitman :evilgrin:

Čakamo na ustrezen rip :OK: zaenkrat je sam CAM, kar se ne splača gledat, ker ti sam veselje pokvar :D Sej bojo kmal DVDripi.Upam, da film nebo metov slabo luč na igrco, če ga je pa že kdo gledov nej pa pove kašn se mu zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pogledal Karavlo. Po dolgem času film , ki se lahko primerja s knjigo in ji seže dlje kot do kolen. Zelo dobro. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pogledal Karavlo. Po dolgem času film , ki se lahko primerja s knjigo in ji seže dlje kot do kolen. Zelo dobro. :worship:

Men je bil tut carski :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superbad (2007) - po dolgem času spet ena super komedija :OK: nekak spominja na standardne komedije,študenti,koliđ,sexs,alkohol...Sam do dobre fore vključene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"It's all gone Pete Tong"

Zabavno.

Tole je sicer staro ampak so ga letos tud v Kranju zavrtel v kinu :) zgodba sicer zanimiva ampak tud precej smešna...Najbolš je tm k una vevrca (al pošast) vrže lopato kokaina unmu v obraz..tm sm se pa res nasmejov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Petelinji zajtrk - moj kandidat za oskarja.

se strinjam. Zelo dober film :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvcerajsnjim pogledal v koloseju Hitman-a kr dober film, brez nekega prevelikega pretriavanja dogaja se cez ceu film, sicer pa tisti k ste kdaj igrali Hitman-a veste vsaj prblizn o cem se gre.

Je pa film za pogledat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitmen je full hitr film, prehitr ga je konc. Ameriški gangster... wow super filem že dolgo ni blo takega. Alien vs. predator rekvijem- slabo slabo. Prehitr se vse začne prehitr se vse konča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mas prou mogoce ga je res mal prehitr konc.

Za American gangster me pa veseli, da slism da je dobr film, ker ga mam namen v soboto pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gegen die Wand

A je res tak dober? Lahko kdo pove kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotrod

Tako butasto/bednega filma že dolgo ne... pregledal sem ga v 6.5 minute, pa še to je bilo zato tak dolgo, ker igra vlogo tudi Tomos Avtomatik...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

you have been warned B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotrod

Tako butasto/bednega filma že dolgo ne... pregledal sem ga v 6.5 minute, pa še to je bilo zato tak dolgo, ker igra vlogo tudi Tomos Avtomatik...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

you have been warned B)

Tole se strinjam,film je polom :BUA: čisto brez zgodbe :slap:

Drugače pa Good Luck Chuck - spet ena sveža komedija,precej vredu za pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!