Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


SiR

Priporočene objave

Hotrod

Tako butasto/bednega filma že dolgo ne... pregledal sem ga v 6.5 minute,

tis pa taprau Chuck Norris :D .. to sam njemu rata pogledat 2urni film v 5ih minutah :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ameriški gangster. To je sinonim za kvaliteten film. Tako dobrega filma še nisem videl. Posnet po resnični zgodbi, zgodba je res fenomenalna. Traja krepko čez 2 uri, zgodba se samo ne zaplete in nahitro konča, ampak se vse skupaj precej časa odvija. Na začetku se mogoče vse skupaj malo dolgo vleče, ampak če se nebi, potem to nebi bil pravi film ;)

Morda mi je bil tako všeč zaradi same zgodbe, ne vem...v glavnem takega filma ne pozabiš...

my man... ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tis pa taprau Chuck Norris :D .. to sam njemu rata pogledat 2urni film v 5ih minutah :closedeyes:

zato ker, ga 10-krat gleda

hamdala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ameriški gangster. To je sinonim za kvaliteten film. Tako dobrega filma še nisem videl. Posnet po resnični zgodbi, zgodba je res fenomenalna. Traja krepko čez 2 uri, zgodba se samo ne zaplete in nahitro konča, ampak se vse skupaj precej časa odvija. Na začetku se mogoče vse skupaj malo dolgo vleče, ampak če se nebi, potem to nebi bil pravi film ;)

Morda mi je bil tako všeč zaradi same zgodbe, ne vem...v glavnem takega filma ne pozabiš...

my man... ;)

lp

yap, kr vredu film. na moji listi je kr pri vrhu.

nevem pa kdaj bojo pri meni spodrinjeni iz samega vrha filmi kot so: Godfather 1, Scarface.. pa seveda Heat (Pacino & De Niro). mislim da nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We own the Night, solidno

The assasination of Jesse James by coward Robert Ford; pričakoval sem kavbojko z dosti akcije, pa je bla bolj drama in to kr dobra, igralska zasedba blesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I am legend

Škoda cajta in ratia,ki sem si ga pokvaril z dolvlečenjem te bedarije! Teh filmov o smrtonosnih virusih sem pogledav kar nekaj,ampak ta :headbang:

Za moje pojme je podn od podna!!!

Zdej pa grem gledat Ameriškega gangsterja

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majka film American pie 6!!!!! :worship: :rolleyes:

i love the smell of boobies in the morning ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Captivity :hmm: no ja, ni neki blazno dobr, ampak da ti prežene čs pa je... govori o dveh, moškem pa ženski, ki sta ugrabljena, in ju imajo zaprta v kleti neke bajte, konec je mogoče mal pretresliv oz. delno nepričakovan...

Mysterious Skin ... od tipa, k se prodaja za denar, kr uredu film :)

Disturbia hja no, še en tak kot Captivity, za dolgčas pregnat je. Gre se o tipu, ki ima hišni pripor, in s opazovanjem sosedov dojame da je njegov sosed serijski morilec... potem pa sledi tisto junaško reševanje kolega, matere, kot pač v vseh takih filmih :doze:

Mr.Brooks... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ameriški gangster

Po dolgem času spet en dober film! :worship: Malo dolg,ampak super! Zgodba pripoveduje o podjetnem preprodajalcu drog in podkupljivih policajih. Se ga splača pogledat! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michael Clayton

Odličen film. Rahlo temačen in dolg a vseeno odličen.

O čem? O korporaciji, denarju, moči..o življenju, prebujanju, uporu..in naključjih.

Link na IMDb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michael Clayton

Odličen film. Rahlo temačen in dolg a vseeno odličen.

O čem? O korporaciji, denarju, moči..o življenju, prebujanju, uporu..in naključjih.

Link na IMDb

Meni je bil zelo vredu film, brez negativnega komentarja, preprosto za pogledat, če ti je ta žanr všeč :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

John Rambo (aka Rambo 4)

:unsure:

Slyju je po Rockyu spet cuker padel in se gre back to the future...

Sicer všečno posnet film, zgodba je malo plitva (valjda spet nekoga iz dreka vleče).

Vsaj Rambo nož sem po 15 letih spet videl na delu :krneki:

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!