Skoči na vsebino

Potrebujem Vase nasvete !!!!!!


BioFrutek

Priporočene objave

Rad bi vas prosil za nekaj nasvetov, ker kupujem scooterja in me zanima za zacetek, katerega bi mi sploh vi svetovali!!!

Kupujem pa rabljenega, nekje do 250.000 sit. Rad pa bi kupil nekaj kar je dobro ohranjeno in brez vecje predelave in brez blokad!!

Zanima me kaj bi mi svetovali za tak denar in kaj bi sploh lahko dobil za tak denar!?

LP vsem!!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti priporočam Piaggo NRG, se da dobit tut za tak dnar 00 letnik sam mal se morš znajdt <_<

Drugač je pa to oličn motorček, z dobro mašino in odlično hitrostjo že samo brez blokad.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti priporočam Piaggo NRG, se da dobit tut za tak dnar 00 letnik sam mal se morš znajdt <_<

Drugač je pa to oličn motorček, z dobro mašino in odlično hitrostjo že samo brez blokad.

LP

ce bi se npr. odlocil za NRG-ja al pa za Phantoma na kaj pa moras bit vse pozoren pri scooterjih, da si ne bom kupil zanic scooterja!!! :huh:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njprej vidš kdo ga sploh ima, po tem se veliko vidi! Če ga ma ena očkova hčerkica, ki je tolk lena da si ji še na gas neda tišat, pol veš da tuki neboš faliv B)

Pol pogledaš, kako laufa mašina, bremze...

Pa obvezno poglej, če delujejo sprednje vilice, če ne je to znak da je nekdo najbrž padel! Na to bodi pozoren.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman je dobro svetoval, stalker je kul skuter, ceprav je zracno hlajen, ma zlo dobre performanse. bos dobil lepsega in boljse ohranjenega kot pa kakasnega vodnega.

najvecji problem je pac to tiranje, ki vsi ki majo 50ke zlo radi pocnejo, nonstop poln gas. to je slabo za skuter. ce kupis od kake deklice je velika moznost, da je ze kaj padla:> najboljse bi blo od kakega starega dedeka al pa babice najt:)

al pa kaksnega zavednega motosvetovca, ki ve kako ravnat z motorjem, ne zgat mrzlega pa to:)

v glavnem, zraven si pelji nekoga, ki se malo spozna na skuterje, da vidi v kakem stanju je. in obvezno se pelji z vsakim skuterjem. med voznjo naravnost spusti roke in se pelji brez rok. ce skuter ne bo sel lepo naravnost in se bos moral nekaj nagibat cudno, nekaj ni v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je večja težava tvoja denarna omejitev... Najboljše da najprej pogledaš v salomonca al pa v kake trgovine, kjer prodajajo tudi rabljene skuterje, in se komaj potem pozanimaš za najboljšo možnost izmed izbranih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za primer: moj prijatelj je kupoval skuterja. v salomoncu je našel eno poceni yamaho bump. pride un k njemu, on ga mal pogleda in ga že mislu kupit, pol pa pride njegov sosed motorist. ta ga je mal ogledvov in reku zakwa je tazadn konc postran. un k ga je prodajov reče, jah na tehničnmu ni blo nč narobe.. pol so ble taspredne vilce tud nekej čudne, nevem kwa je blo že z njim narobe.. pa poleg zlizanih gum, stovčene plastike na podnu, popraskanih plastik pr strani, skuter ni imel štenderja.. odgovor na to je bil, ja je sej se ga lahko na drevo prislon. čist možn da je blo še kej druzga fentanega, poleg vsega tega.. se pravi - dvakrat poglej, trikrat premisli, enkrat reci motoristu naj ga pogleda in šele nato kupuj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

Mal poglej med male oglase ker jaz prodajam svojo aprilio rally, sem ta nezen motorist (dokler je skuter mrzu nc ful gasa; skuter nikoli na tleh;..) vse ostale informacije imas v oglasih

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rablen skuter je pač rablen skuter :D

jas sn tudi kupo rablenega in to samo stariga 10 mescov, ampak je bil karamboliran malo, čeprav tega nisn opazo, skuter se je tak svetil da joj, misli da je tip porabil kar dosti flaš šprej maxi brill :D

mel je samo 2 praski (ki sn jih jas opazo) in zadno zlizani gumo, drugo pa je blo ko novo, ampak ko greš čez par mescov šraufat plastike dol, potem se tučeš po glavi :D no ja malce so bla plastike kitane in prefarbane... :unsure:

eh pa ke te ze, skuter je še zaj bol v k.... kot je bil, sicer pa ko bojo finance bomo že popravli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je prodal SF1 za 100.000sit, pa skoraj nič ni blo narobe s skuterjem :) Malo je mel belanco zvito, ki jo je bojda dal zravnat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je prodal SF1 za 100.000sit, pa skoraj nič ni blo narobe s skuterjem :) Malo je mel belanco zvito, ki jo je bojda dal zravnat.

hehe :D

moreš še povejat da se je pozimi z skuterom zaletaval v kup snega in boooom :D :D

kaki freak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter, da bi bil zašraufan skupaj (ker plastiko je mel posebej - naked bike varjanta) bi bil čisto fajn. Dosti bolj ohranjen je bil od kakih Typhoonov in Giler iz leta 1998. Res je, da je bil vožen tudi pozimi v 10cm snega, ko je mene z avtom sukalo, ampak kupčki snega mu očitno niso mogli do živega. Edino stvar, ki je bla zjebano zjebana je bil auspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!