Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

Kva ste nekam tih rdečkarji...dans mate čist rdečo TV...Same Kozare, Neretve pa Sutjeske po TV...Pa ne mi rečt da niste tega gledal? :whistle:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo gledal, gledamo in ŠE bomo gledal.

Za vsakogar nekaj.

3 tedne nazaj so pa gledal TV in praznoval tisti, ki so namesto zgodovine (Kozara, Neretva...) spoznaval intimne dele škrlatno opremljenih gospodov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste nekam tih rdečkarji...dans mate čist rdečo TV...Same Kozare, Neretve pa Sutjeske po TV...Pa ne mi rečt da niste tega gledal? :whistle:

Mali "belodomobranček"!

Kje je bil tvoj pradedek? Mogoče s P. Križajem na Sv. Urhu, ali z L. Rupnikom na Bežigradu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali "belodomobranček"!

Kje je bil tvoj pradedek? Mogoče s P. Križajem na Sv. Urhu, ali z L. Rupnikom na Bežigradu?

Hehe...ne se razburjat...Moj dedi je šu z rdečim pulovrjem na britof ;) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kaj doza partizanskih kavbojk je bila včeraj zadovoljiva ! edino kar mi ni bili jasno je da je pol glumcev na bojišču neretve do sedme ure padla ob osmih pa so isti junaki nadaljevali boje na sutjeski ! :fredy:

ps edino Bata je nesmrten ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bata je itak nezakonski foter od Chucka Norrisa ...

Potemtakem je mama najbrž Štefica Cvek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kaj doza partizanskih kavbojk je bila včeraj zadovoljiva ! edino kar mi ni bili jasno je da je pol glumcev na bojišču neretve do sedme ure padla ob osmih pa so isti junaki nadaljevali boje na sutjeski ! :fredy:

ps edino Bata je nesmrten ! :photo:

ko zna, taj zna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps edino Bata je nesmrten ! :photo:

pola sebi, pola Šarcu daje... zato ga pa služi in nikol metkov ne zmanjka :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bata je itak nezakonski foter od Chucka Norrisa ...

sem slišal, na jadran filmu, ko je še manca statirala, da sta bratranca ! po mamini strani ! :boobies::fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pola sebi, pola Šarcu daje... zato ga pa služi in nikol metkov ne zmanjka :yes:

sem slišal, na jadran filmu, ko je še manca statirala, da sta bratranca ! po mamini strani ! :boobies::fight1:

bata je edini ne-Norris , ki lahko postreli vse metke dvakrat pa mu jih še zmeraj ne zmanjka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

in topic !

ustanavlja se KF - komunistični forum ! :naughty: :evilgrin:

Bolje bi blo, če bi se ustanovil FK forum (fuknjeni komunisti) ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje bi blo, če bi se ustanovil FK forum (fuknjeni komunisti) ! :hmm:

Saj FB-ja pa ni treba ustanavljat. Ima podružnico že v vsaki vasi, pa še raketno rampo zraven.

(FuknjeniBelčkiVCerkviPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in topic !

ustanavlja se KF - komunistični forum ! :naughty: :evilgrin:

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovina vsake dosedanje družbe je zgodovina razrednih bojev. (K. Marx, F. Engels)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

da ne odpiram nove teme, ker gre za sorodno vsebino, bom kar sem.

Torej.. pred nekaj dnevi sem na facbooku, na enem izmed profilov oz. bila je tista zadeva, kjer stisneš všeč mi je, od Janeza Janše zasledil posnetke(.jpg) seznama članov slovenskega dela VDV - Vojske državne varnosti.

Problem pa je, da si teh slik takrat nisem shranil, naslednji dan pa jih ni bilo več online. Bilo je cca 10 slik, kot že napisano v .jpg formatu. Nekje sem prebral, da naj bi bil ta seznam objavljen v knjigi, naslov te knjige imam nekje shranjen, vendar ga trenutno ne najdem.

Zanima me, če ima kdo ta seznam, oz. to knjigo, ali pa ve, kje bi lahko to iskal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pred dnevi je bilo v javnosti navrženo da ima največ možnosti za zmago na prihajajočih izrednih volitvah stranka ki bi se naslonila na Komunistični manifest in komunistične ideje iz let 1939 in 1940 ! :evilgrin:

govor je bil tudi o mehki diktaturi ! Smrkci prihajajo ! :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
.

Zanima me, če ima kdo ta seznam, oz. to knjigo, ali pa ve, kje bi lahko to iskal.

lp

Ali je to "Alan Ford" (grupa TNT) ... imam ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!