Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

No, ker mi je Ice pred nosom zaklenil cerkveno temo, moram pa v Kekčevo temo to nalepit.... :P

Itak, da paše sem not B)

Torej... lepiiiimmmmm :afro1:

Da ne boste samo čez mošeje svinjal.... :devil:

Sem rabla nekaj dni, ampak sem najdla.... :)

Pretekli rodovi RKC so v Sloveniji zgradili večino izredno škodljivih cerkva. Sistematično so zgradili celotno mrežo po metodi G-BETA. Predelujejo tudi zdravilne cerkve v škodljive (Poljane pri Gorenji vasi).

Izvor vseh naših problemov je zdaj odkrit, samo pravilno se moramo lotiti meritev in opazovanja. :)

Izvor vseh bolezni je BIOkibernetski. Zato do sedaj ni bilo mogoče odkriti njihovega nastanka oziroma pravega izvora. Kdo pa ima čas in denar, da čaka tako dolgo. :hmm:

S pomočjo odkritja G-ALFA merilne BIOtehnologije lahko vse te finančne in časovne stiske pri raziskavah enostavno izločimo. Izvor vseh bolezni in vseh naših problemov lahko odkrijemo 7 do 33 let in več prej preden lahko z obstoječimi fizikalnimi instrumenti sploh karkoli ugotovimo. :o

Celotna Evropa se zadnja leta intenzivno ukvarja s KVALITETO ŽIVLJENJA. To odkritje je realen odgovor na vse njihove in naše probleme. Kako se generira BSE in AIDS lahko jasno in enoumno odkrijemo s pomočjo BIOtehnologije G-ALFA.

Mi pa kot noji tiščimo glavo v pesek in nikakor nočemo ali ne moremo doumeti že tisočletja staro BIOtehnologijo G-ALFA, ki kroji našo usodo odkar se zavedamo.

Rezultat takega nevednega in neodgovornega početja se imenuje BIOKIBERNETSKI kriminal .

Brezje in še mnoge druge "božje destinacije" sistematično uničujejo vsem vernikom in drugim obiskovalcem psiho in telo po metodi G-BETA. :blink:

Tako bi moral VATIKAN brezpogojno preurediti vse slovenske cerkve. Nihče več ne more biti teolog ne da bi spoznal kaj je bog in kaj je hudič, kako delujeta in kako se rešuje tekočo BIOkibernetsko problematiko, kaj storiti ob rojstvu otroka in ob naši smrti. Vse te informacije in še mnogo več so zdaj na razpolago (glej šolanje za BIOkibernetike)

Vatikan je dojel kako deluje G-BETA BIOtehnologija. To BIOtehnologijo sistematično uporablja po celem svetu. Z njo sistematično uničuje telo in psiho vsem, ki padejo pod vpliv G-BETA superinteligence. Posledice so več kot strahotne. Je izvorni krivec za vse zemeljske probleme, ki se kažejo kot bolezen telesa in duha, prometne in druge nesreče, plazovi, povodenj, jemanje mamil, nasilje, terorizem, kriminal in vojne. Dokazi so zdaj tu in so neizpodbitni. :blink:

Ne vstopajte v ALFA žarek z nakitom ali s križem. Križ je orodje HUDIČA in lahko povzroči, da se ALFA žarek zelo hitro "iztroši" in preklopi nazaj v BETA smrtni žarek. Potem bomo zopet zvonili k HUDIČU namesto k BOGU. :?

...................razmišlja avtor Slavko Gorenc

(lahko se nadaljuje, ampak mislim, da je bilo dovolj za danes.... :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MANU :

:wacko: .) nič ne zastopim.

A je to neke nove vrste zafrkancija ?

:zzz:

Nehi spat.... :kva2:

Sicer pa.... tebe to ne tangira, ker se itak (kukr vem, razen, če se nis spreobrnu :devil: ) ne zadržuješ preveč v takšnih objektih in na takšnih punktih.... O:-) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.  B) Pred cerkvijo. :devil:

:D  :P

Zdaj ko imaš feređo mi je pa vse jasno.

Pa še paše ti.

Kaj pa trebušnjaki ?

Mislim tisto gibanje pri trebušnem plesu.

Dober trening je hula-hop obroč.

A kej treniraš ?

Letos imava revanšo.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober trening je hula-hop obroč.

A kej treniraš ?

Letos imava revanšo.

:D

Normalno, da treniram. <_<

Letos na Jančah bom zmagala. :yea2:

.

.

.

.

.

.

.

.

Če bom tekmovala s tabo. :D :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, da treniram. <_<

Letos na Jančah bom zmagala. :yea2:

.

.

.

.

.

.

.

.

Če bom tekmovala s tabo. :D :P .)

Kje se lahko nabavi tist kalu ?

Obroč sem mislil.

:unsure:

Gibe imam že ta prave, sam uskladit jih moram.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vstopajte v ALFA žarek z nakitom ali s križem. Križ je orodje HUDIČA in lahko povzroči, da se ALFA žarek zelo hitro "iztroši" in preklopi nazaj v BETA smrtni žarek. Potem bomo zopet zvonili k HUDIČU namesto k BOGU. :?

Slišal, ali pa prebral nekaj podobnega :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interspar - poceni. :)

Hervis - malo boljši, dražji. :)

Jaz mam modrega. B)

Katera številka ?

52 C ?...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera številka ?

52 C ?...

B)

:angry:

Nikoli,

ampak res,

nikoli,

nebom več govorila s tabo.

Kaj šele,

da bi te

bežno oplazila s pogledom. :ph34r:

:004

p.s.

Zdaj že 40 b O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud to je važno ? :o

Sem mislil da so te feltne za vse glih. :wacko:

Hecava se. :fight2:

Kekec natolcuje neki v zvezi z mojim obsegom :cry:

Vse "Srečno, Kekec" kasete bom dons zbrisala.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecava se. :fight2:

Kekec natolcuje neki v zvezi z mojim obsegom :cry:

Vse "Srečno, Kekec" kasete bom dons zbrisala.... :angry:

Dokler nista pri obsegu karakterja je še vse OK ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nista pri obsegu karakterja je še vse OK ... :P

:fight2: :fight2: :fight2:

Obseg mojega karakterja NI premosorazmeren z obsegom mojih jošk. :ph34r:

Kakšne joške mam? :hmm:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: :fight2: :fight2:

Obseg mojega karakterja NI premosorazmeren z obsegom mojih jošk. :ph34r:

Kakšne joške mam? :hmm:

:P

Za joške ne vem...

Ampak maš pa zdej učke lepe, ko novo pokrivalo nosiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pri nas ni nobene stranke,

ki bi se ukvarjala s problemi delavcev.

Dr. JOŽE MENCINGER, rektor Univerze v Ljubljani

Očitno dr.Mencinger ne pozna KPS.....

glede na to ,da izhaja iz LDS-a - sploh ni presenetljivo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes izjemoma nisem kaj radikalno razpoložen, zato bom po spominu izjavil, da je Mencinger imel kar dobre ideje kar se tiče krilatice "Slovenija bo kot Švica". Te sicer ni osebno prodal, predstavil pa je možnosti off-shorea in davčnega paradiž(nik)a. Sedaj pa SLO ne premore niti proizvajalca solidnih pipcev.

Kar pa se tiče strank, ki bi želele skrbeti za proletariat, jih resnično ni. Razen tistih z ustreznim PR-jem, namenjenem pridobivanju glasov.

I ja ponavljam : tiha večina, ki ne hodi na volišča, se bo nekega dne prebudila in vsem j....a mame ipd. Nakar bodo demokracijo ukinili, ker lahko škodi ljudem okrog nas. In državni terorizem nas bo privil na svoja prsa.

lp, Andreas Baader

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapitalisti, lastniki veleposestev, delničarji tovarniških družb, člani borz hočejo, da bi bil proletarec stroj, ki bi jim ustvarjal sredstva za čim lažje življenje. Zato izdajajo celo kopo časopisov in revij, da ustvarjajo sebi prijazno javno mnenje ter da govorijo odkrito ali prikrito, da je tako prav, da mora delavec delati, gospodar pa uživati.

SREČKO KOSOVEL (1904-1926)

A je bil Srečko mal preroka, ali se ni od takrat nič spremenilo. :o :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!