Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

Drugovu i drugarice pa nemojte se svađati .) Pa svi smo vam to bratski narodi :lol:

Sicer pa baje pravijo,da so jame že očistli :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredimo to deželo spet rdečo.....  .)

.. nam vsaj lagali ne bodo, da živimo v demokraciji.

Takrat smo vsaj vedeli pri čem smo in nas niso vsak dan pri dnevniku imeli za totalne kretene.

:angry:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat smo vsaj vedeli pri čem smo in nas niso vsak dan pri dnevniku imeli za totalne kretene. :angry:

Now that's news ...

Tovariši in tovarišice .... 9mm, edina opcija ... :D

(pejte si kam drugam diktaturo uredit, če že ne morete brez nje ... )

P.S.: danes gledal Goodbye Lenin ... marsikomu tu bi koristilo, da bi si to pogledal. Čeprav se mi zdi da vam ne pomaga nič, marsikomu bi se še vseeno kolcalo ...

No, po potrebi se lahko uporabi srebrne naboje :lol1:

P.S.: @kekec III: danes gledal tudi film Van Helsing - končno izvedel smisel Romov: ščitijo nas pred volkodlaki in vampirji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenin.....moj idol......je zelo rad uporabljal 9mm

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Moj tavarišč Staljin pa še raje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tito je pa itaQ zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija je diktatura večine nad manjšino ... tako pač je ... komur iz manjšine to ni všeč .... TRPI !! :P B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija je diktatura večine nad manjšino ... tako pač je ... komur iz manjšine to ni všeč .... TRPI !! :P B)

Demokracija je torej diktatura neumnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija je torej diktatura neumnosti...

recimo ... odvisno kje ... v ZDA gotovo ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demokracija je diktatura večine nad manjšino ... tako pač je ... komur iz manjšine to ni všeč .... TRPI !! :P B)

V učbenikih že tako piše. Verjetno obstaja diktatura večine nad manjšino samo v teoriji, ne v praksi. In kaj je orodje te silne dicktature? Volilna pravica(predvsem), kjer se lahko izvoli eno izmed manjšin, da nam vlada določen čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Now that's news ...

Tovariši in tovarišice .... 9mm, edina opcija ... :D

(pejte si kam drugam diktaturo uredit, če že ne morete brez nje ... )

P.S.: danes gledal Goodbye Lenin ... marsikomu tu bi koristilo, da bi si to pogledal. Čeprav se mi zdi da vam ne pomaga nič, marsikomu bi se še vseeno kolcalo ...

No, po potrebi se lahko uporabi srebrne naboje :lol1:

P.S.: @kekec III: danes gledal tudi film Van Helsing - končno izvedel smisel Romov: ščitijo nas pred volkodlaki in vampirji :lol1:

Cyc,ti običajno gledaš rokomet...,kajne....

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOMUNISTIČNA PARTIJA SLOVENIJE

RAZGLAS:

Delavci, kmetje, študentje, upokojenci in vsi prebivalci Slovenije.

Živimo v kapitalizmu, v ureditvi, kjer imaš le toliko kolikor si pridobiš.

Svojih pravic ne bomo dobili podarjenih na krožniku, zanje se bomo morali boriti!

Zato vas pozivamo, da skupaj z nami, stopite v boj za boljši in pravičnejši jutri, brez izkoriščevalcev, kjer bo oblast resnično v rokah ljudstva in bo delovala v korist delavcev !

-Socializem namesto kapitalizma !

-Vrnimo tovarne delavcem !

-Delavske plače so sramotno nizke. Zahtevamo pošteno plačo za pošteno delo!

-Konec mafiji in organiziranem kriminalu !

-Konec preganjanju in likvidacijam drugače mislečih (komunistov, ateistov, novinarjev…) !

-Konec načrtnemu uničevanju tovarn in odpuščanju delavcev !

-Konec legaliziranemu ropu družbenega premoženja !

Živimo še vedno v komunistični državi, na žalost. Državo pa vodi komunistična golazen, pa mogoče bi še spregledal, če bi bili Slovenci.

Tolk zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živimo še vedno v komunistični državi, na žalost. Državo pa vodi komunistična golazen, pa mogoče bi še spregledal, če bi bili Slovenci.

Tolk zaenkrat.

Tale tolk je tolk kot n'č! :lol1:

A si hotel kaj povedat? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živimo še vedno v komunistični državi, na žalost. Državo pa vodi komunistična golazen, pa mogoče bi še spregledal, če bi bili Slovenci.

Tolk zaenkrat.

Igi,tovariš.... :ph34r:

Zanimivo,da ti je vseeno ,če te vodi "golazen" samo ,da je slovenska....

O, santa simplictis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem pa to napisal, da mi je vseeno??? Sej maš totalno nesposoben ostanek prejšnega sistema na oblasti pri nas. Ti ni fino??? Kaj bi zdej rad še eno sranje na sranje, hahahaha

Če nimaš kej pametnega napisat tud besed ni treba obračat, dreka mešat in tople vode izumljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si hotel kaj povedat? :hmm: :?

Ja, na bruhanje mi gre razglas KPS:

-Socializem namesto kapitalizma !

AJD, NA PRIMER

-Vrnimo tovarne delavcem !

PA DEJMO JIM TOVARNE

-Delavske plače so sramotno nizke. Zahtevamo pošteno plačo za pošteno delo!

RES SO SRAMOTNO NIZKE, SAMO TAKŠNIH, KI BI KR NEKI DELAL JE PREVEČ, ČEPRAV POŠTENO IN DOBRO, ME PRAV ZANIMA KAKO BI TO IZVEDLI.

-Konec mafiji in organiziranem kriminalu !

NORO!!!

-Konec preganjanju in likvidacijam drugače mislečih (komunistov, ateistov, novinarjev…) !

NOBENGA NE BI PREGANJAL, VSI BI POČEL, KAR BI HOTLI, VSI BI IMEL VSE.

-Konec načrtnemu uničevanju tovarn in odpuščanju delavcev !

ZIHER NE BI BLO PANIKE, VSI BI IMEL ŠIHT IN DOBRE PLAČE.

-Konec legaliziranemu ropu družbenega premoženja !

IN RES BI BIL KONEC. Sej v kameni dobi je tud luštn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Konec legaliziranemu ropu družbenega premoženja !

samo vmesno vprasanje: kako se je to t.i. "druzbeno" premozenje ze ustvarilo?

da citiram forumskega sluzbenega komunista: "se pomnite, tovarisi"?!

(najbrz ne, so navajeni selektivno navajati potek zgodovine)PRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem pa to napisal, da mi je vseeno??? Sej maš totalno nesposoben ostanek prejšnega sistema na oblasti pri nas. Ti ni fino??? Kaj bi zdej rad še eno sranje na sranje, hahahaha

Če nimaš kej pametnega napisat tud besed ni treba obračat, dreka mešat in tople vode izumljat

....in mi lahko navedeš kakšen primer sposobnega pomladka sedanjega sistema,ki bi se kitil s svojim perjem in ne s tujim kurcem po koprivah mahal,istočasno pa pljuval vsepovrsti?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igi,tovariš.... :ph34r:

Zanimivo,da ti je vseeno ,če te vodi "golazen" samo ,da je slovenska....

O, santa simplictis....

Nočem biti pikolovski(še manj pike loviti).

Samo...a je santa ali sancta?

Zdi se mi, da slednje. Tvoj prevod bi v ZDA pomenil: Enostavni Božiček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in mi lahko navedeš kakšen primer sposobnega pomladka sedanjega sistema,ki bi se kitil s svojim perjem in ne s tujim kurcem po koprivah mahal,istočasno pa pljuval vsepovrsti?????

Iz kje si pa to vprašanje skopiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje si pa to vprašanje skopiral?

.....nikakršna kopija,temveč čista zdrava pamet in razum......za razliko od nekaterih na forumu,ki nimajo toliko dostojanstva,da pustijo truplo pri miru in dostojanstveno preidejo preko tega......pa še vedno me zanima, če bi ti slučajno lahko navedel kakšen sposoben pomladek,ki bi lahko vse to vodil, razen sebe seveda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....nikakršna kopija,temveč čista zdrava pamet in razum......dravaza razliko od nekaterih na forumu,ki nimajo toliko dostojanstva,da pustijo truplo pri miru in dostojanstveno preidejo preko tega......pa še vedno me zanima, če bi ti slučajno lahko navedel kakšen sposoben pomladek,ki bi lahko vse to vodil, razen sebe seveda?

Zdrava pamet? A sem jaz odprl to temo? Če pa že je na forumu, ti pa lahko še enkrat napišem, da z užitkom pošiljam KPS v 3PM in vse njihove člane!!!!!!!

Ne, ni nobenega sposobnega pomladka, ki bi vodil vse to. To je zmožna le KPS.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrava pamet? A sem jaz odprl to temo? Če pa že je na forumu, ti pa lahko še enkrat napišem, da z užitkom pošiljam KPS v 3PM in vse njihove člane!!!!!!!

Ne, ni nobenega sposobnega pomladka, ki bi vodil vse to. To je zmožna le KPS.

Lep pozdrav

Igi, umiri se!

Dosedaj ni tu še nihče nikogar pošiljal v 3PM, pa tudi tebi tega ni potrebno.

Mar nisi sposoben konstruktivnih odgovorov tipa "tole mi ni všeč, ali to ni res, ker... zato mislim ...." ali pa vprašati, oz. navesti svoje predloge.

Poglej, Ice recimo je zelo trpek v vseh replikah na teme ki so rdeče obarvane. Razumem ga, čeprav se z njim ne strinjam. Vedno ga preberem in se vprašam zakaj tako meni. In četudi se na koncu še vedno ne strinjam z njim, ga npr. ne pošiljam v 3PM samo zato, da bi izražal nestrinjanje z njim. Povem drugače ali pa sem enostavno tiho.

Cyc, drugi branilec desne opcije in izrazit protikomunist tudi še nikoli ni izbral takega tona kot ti. Pa velja za radikalnega in je dežurna tarča za "rdeče", kot pravi Ledeni.

Torej, Igi, malo kulture prosim, čeprav se pogovarjamo o politiki, za katero vemo da je tako kot karta - Marta - kurba!

Tvoj odgovor BMWju, ki te je lepo vprašal je tudi pod kritiko.

In še moje mnenje o tebi (ki ni nujno pravilno): mislim, da bi moral še marsikaj prebrati, raziskati, videti in se mnogo dlje spomniti (ne vem koliko si star), da bi si stvari objektivno razlagal. Rumeni tisk in politično hujskaštvo nista primerna za ustvarjanje mnenja. Vsaj za zrelega pametnega razgledanega človeka ne.

Pa en lep umirjen pozdrav vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!