Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

...da se mogoče ne klonirajo.

dejdej

odg. = veliko bolj preprost:

goljufajo

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

manimejkerpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, nekaj si napisal, nisem pa ugotovil, v katerem jeziku! Poski, česky, Esperanto?

Sicer pa ni važno, važno je, da izveš najnovejši podatek o preštevanju kosti, da je TITO pobil 5.444.111 svojih razrednih sovražnikov.

O spremembah v blaženih glavah te bom redno obveščal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, nekaj si napisal, nisem pa ugotovil, v katerem jeziku! Poski, česky, Esperanto?

Sicer pa ni važno, važno je, da izveš najnovejši podatek o preštevanju kosti, da je TITO pobil 5.444.111 svojih razrednih sovražnikov.

O spremembah v blaženih glavah te bom redno obveščal!

Ti, tale cifra je pa hudiičevo sumljiva ...

kot da se nekomu ni dalo odtipkati

preveč komplicirane številke

:hmm:

zdej te bom pa prosil za vir teh info

namreč čisto mogoče je da:

- gre za zelo nezanesljiv vir

- da se en zeza s tabo

- da se ti zezaš z nami :naughty:

- razno zezanje

- da ti info daje manijak B)

- da ti info daje shizo :wacko:

- da ti info daje nezakonsko dete kakega popa O:-)

- ipd

:hmm:

:lol1:

BTW - a je tvoja schibka totchka jezikof posnafanje

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ni važno, važno je, da izveš najnovejši podatek o preštevanju kosti, da je TITO pobil 5.444.111 svojih razrednih sovražnikov.

O spremembah v blaženih glavah te bom redno obveščal!

A te kosti se jim prikazujejo kot Marija v romarskih središčih? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot zveza borcev...vsako leto jih je več...da se mogoče ne klonirajo.

BTW.........

se pozna primer "borcevske penzije" (penzijo je dobil on, noben od njegovih starsev ali kako drugace krvno sorodnih)..... ded je rojen leta 1946. pozno 1946.

le proti komu se je (se) boril?

@ komunist: osebno poznam vec druzin s stajerske, katere ocete, strice in stare ocete je komunisticna vlada v letih 1946-49 usmrtila. SFSN dobi v tem kontekstu povsem drugacen pomen.

njihov edini greh (ali zlocin zate) je bil, da so delali na svoji zemlji, z svojim denarjem, z svojimi rokami. nekateri so imeli po par deset nastavljenih in delavcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Izredna produktivnost v sodobni industriji...

dopušča neproduktivno zaposlovanje vse večjega števila delavskega razreda, ki ima za posledico nenehno rastočo reprodukcijo starodavnih hišnih sužnjev pod imenom služinčad, vštevši služabnike, služkinje, lakaje itd.

Marx, Kapital (1867)

Zadnjih nekaj dni nenehno razmišljam o tem.... ne vem zakaj, ne vem zakaj.... :hmm:

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kawa,pa cigareti...

...pa čokolada MILKA, pa prašek,pa banane,pa zveč.gumi Brooklyn,itd.

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pssssssssssssssssssssst!!! :ph34r:

Bilo kuda, UDBA svuda - OZNA sve dozna, i niko je ne po-zna!!! .)

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz osnovnošolskega spričevala:

učite se, učite se in učite se! ker le kdor se bo učil bo kaj znal in le kdor bo kaj znal bo lahko služil domovini.

Josip Broz TITO

za te cajte spremenimo le zadnji del:

....bo lahko služil sebi. kar pa ni nč slabega a ne? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v teh letih ja pa mene oče malce dugače učil:

"Uči se fant moj, saj lahko vse izgubiš, vse ti lahko vzamejo - samo tega, kar imaš v glavi, ti ne more vzeti nihče."

škodadaganisemboljresnojemalpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat.

Kaj ne veš ? Kaj ne znaš ?

Ti bomo rade volje pomagali in razložili.. :grim

zdaj sem pa v zadregi ...

pa ne zato, ker bi vse vedel in znal, kot z drhtečimi glasovi strahospoštovanja šepetajo moji zagrizeni nasprotniki po temnih kuloarjih Motomarsa - temveč:

kako pravilno postaviti vprašanje,

da dobim pravilni odgovor?

Namreč

obstaja teorija, po kateri bo Vesolje v primeru, da kdo odkrije njegov smoter, pri priči izginilo in nadomestilo ga bo nekaj veliko bolj nesmiselnega.

Nasprotniki

te teorije pa trde, da se je to že zgodilo.

Ys

se pridružujem nasprotnikom in trdim, da imam trden virtualen dokaz za to, da je dogodek izginotja nekoliko nesmiselnega in pojava popolnoma nesmiselnega mimo.

Dokaz

je obstoj Motomarsa.

Ali

se motim ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v teh letih ja pa mene oče malce dugače učil:

"Uči se fant moj, saj lahko vse izgubiš, vse ti lahko vzamejo - samo tega, kar imaš v glavi, ti ne more vzeti nihče."

škodadaganisemboljresnojemalpress

o lahko lahko....imenuje se alzheimerjeva .) .) :P :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lahko lahko....imenuje se alzheimerjeva .)  .)  :P  :P

dr.looney :devil:

no,

seveda - če začnemo naštevati bolezni - potem lahko sem štejemo še kaj:

- senilna demenca

- shizofrenija (simplex & multiplex)

- skleroza multiplex

itd

do končne in največje bolezni, katero na kocu srečamo vsi:

stare, okostenele dame s koso ...

ampak

saj ti je menda jasno, da

očetje,

ko pridigamo otrokom v glavnem nimamo v mislih tega ... seveda je jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunist je delavec, ki se bori za delavske pravice. Zato me ni sram, da sem komunist, še ponosem sem na to.

Kdo pa dela potem v komunizmu? Delavci, ki niso komunisti?

Tebi pa je všeč zatiranje in izkoriščanje delavcev, zato pa komuniste, ki se v resnici borijo proti tebi, zmerjaš. Če naj dobi delavec večjo plačo, za toliko lastniku ostane manj dobička! Tako je pač na mikro ravni. Na makro pa je drugače. Ampak tega tako ali tako ne bi razumel.

Če delavec brez izobrazbe v podjetju zasluži 3000EUR na mesec, lastnik uspešnega podjetja pa 30000EUR na mesec. Se ti to zdi izkoriščanje delavcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen če si zelo brihten! Ampak potem boš postal komunist!

Slovenci še vedno uživamo dobrobiti "komunizma", isto velja tudi za ostale evropske delavce.

Poglej samo, kaj se dogaja z otroškim varstvom, zdravstvom, pokojninskim zavarovanjem, šolstvom! Korak za karakom uvajajo samoplačništvo. To pa pomeni, da mora vsak plačati polno ceno! Najbolj reven isti znesek kot najbolj bogat. Ampak reven sploh nima denarja!

Komunist uvedbi takega sistema nasprotuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom povedal.Gre nekako takole.Moja starša se iz Slovenije preselita v S.Ameriko kjer imata otroka --> mene.In s časom imam 40% genskega zapisa oz. genov impliciranega s strani okolja.Poročim se z belko in skupaj imava otroka in ta ima že 64% genskega zapisa impliciranega s strani okolja.In ko ima najin potomes otroka z izključno belim partnerjem ima njum otrok že 78,4% genov impliciranih s strani okolja.Itn naslednje koleno 87,04%,naslednje 92,24% ,nato 95,33%, nato 97,20% in osmi potomec že 98,32% genov oz genskega zapisa zaradi okolja.

Torej če zaključim smo z življenjem v S.Ameriki, kljub temu da smo se parili izključno belci v cca 200 letih(8 potomcev krat cca 25 let za prvega otroka)

postali Indijanci oz ljubkovalno rdečkarji.To je to!!!

@HHV; happy??

Happy, seveda, ker si vsaj poizkusil. :) Čeprav me to tvoje izvajanje sili na :lol1: . Pa nič ne de, pač verjameš v to. Bi bilo zanimivo to tvoje izvajanje s fižolom, ki bi ga posadil v operi. Verjetno bi znal fižol tam neke osme ali devete generacije prepevati arije. :hmm:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!