Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

Dobro, da vremenarji napovedujejo ohladitev.

Do takrat pa si raje hladite misli s pivom v senci.

Hvala za dobro idejo :D

Že pir vlečem iz hladilnika ;)

Pa ne enga-DVA :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da vremenarji napovedujejo ohladitev.

Do takrat pa si raje hladite misli s pivom v senci.

:D :D :D :D

Zakay se pa sam seb smeyeš? :unsure: B) B) B) ;)

W komunizmu je blo velik piva. Kar je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat iz Komunističnega Manifesta (Karl Marx, Friedrich Engels)

Verjetno mi ne bo uspelo tocno citirati, pa tudi avtorja ne vem ... gre pa nekako takole: "Zidje so dali svetu dva voditelja, privoscili so si pa luksuz, da niso sledili ne enemu ne drugemu" <_<

Nobene potrebe po teh bedarijah ni, dajte no ... se vam tozi po casih brez odgovornosti, nizkem zivljenskem standardu itd.? Fsck - ce imate motorje pomeni, da vam ne gre tako slabo oz. verjetno precej bolje kot nekaj desetletij nazaj ...? Hecna logika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat iz Komunističnega Manifesta (Karl Marx, Friedrich Engels)

Verjetno mi ne bo uspelo tocno citirati, pa tudi avtorja ne vem ... gre pa nekako takole: "Zidje so dali svetu dva voditelja, privoscili so si pa luksuz, da niso sledili ne enemu ne drugemu" <_<

Nobene potrebe po teh bedarijah ni, dajte no ... se vam tozi po casih brez odgovornosti, nizkem zivljenskem standardu itd.? Fsck - ce imate motorje pomeni, da vam ne gre tako slabo oz. verjetno precej bolje kot nekaj desetletij nazaj ...? Hecna logika.

Toži............cyc...................toži!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sam,ti kot otrok kapitalizma ................................. tega pač ne razumeš! :P

A bi kakšenga kreditka.....tko na ene 30 let,pa z minimalnimi obrestmi,pa brez uračunane inflacije............. a bi?............. a rabš?...............

VOLI KPS............... vse zrihtamo!!!!!!!! :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, saj vem da se je to dalo, ampak a mislis da je to kar iz lufta, da to lahko vsak dobi brez skode? :o :huh: :blink: V koncni fazi to nekdo placa, ta "nekdo" so pa prihodnje generacije (vkljucno s temi generacijami, ki smo "zrasli v kapitalizmu" - no, skoraj, kar se mene tice).

Na koncu se torej vse placa ... to da bi ti imel tak kredit samo pomeni da te figo briga ce bo cela drzava zaradi tega imela ogromen dolg ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PO enodnevnem premisleku:

Kekec za Maršala . :D

Se samokritično v duhu tovarištva, napredka, edine resnice in novih delovnih zmag predlagam za notranjega ministra. Naj me KP kot edinega

kandidata demokratično izvoli na javnem glasovanju.

(davidimkojeprotivmeneijebatčumumamu press)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, saj vem da se je to dalo, ampak a mislis da je to kar iz lufta, da to lahko vsak dobi brez skode? :o :huh: :blink: V koncni fazi to nekdo placa, ta "nekdo" so pa prihodnje generacije (vkljucno s temi generacijami, ki smo "zrasli v kapitalizmu" - no, skoraj, kar se mene tice).

Na koncu se torej vse placa ... to da bi ti imel tak kredit samo pomeni da te figo briga ce bo cela drzava zaradi tega imela ogromen dolg ... <_<

A moraš res vse pokvarit? Ali, povedati tako kot je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi nimate pojma, kakšna preteklost ... komunizem še ni nikjer in nikoli obstajal ... trenutno so najbljižje temu idealu na švedskem ...

... to je družba, kjer imajo vsi vse kar potrebujejo, kjer ni bogatih, ni revnih, vsi smo enakopravni in za vse potrebe vsakogar je poskrbljeno ... berite teorijo ... :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi nimate pojma, kakšna preteklost ... komunizem še ni nikjer in nikoli obstajal ... trenutno so najbljižje temu idealu na švedskem ...

vsi za Hočkota,

Hočko za vse!!

točntkojepančdrgačpress

:D

ps - a bo tko zgledal tut pr soloriders dobrinah??

:P :P :P :P :P

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, naša svetla bojna slava.

Hočko, naša dika in naš vzor.

Koder vodi tvoja nas zastava,

za teboj pojoč gremo na zbor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partizaaaaniii,

partizaaaaniii,

blago je vama.

Ka drug Kekec

komanduje nama.

p.s.

Volk, mojo mamo pa kar pr mir pust, ker sem ZA , da si ti NOTRANJI B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(davidimkojeprotivmeneijebatčumumamu press) 

B)

dal bi ti i moja baka

dobro došla za jebačinu???

ako da..

traži je na

Žalama..

:P :P :P

Razume tist ki razume.

Ne jebem svašta-tud metaforično ne.

Nekrofili o nekrofilima.

( svinjerazmišljajosvinjsko press)

Če seješ veter žanješ vihar.

Naj bo naša KP idejno enolična brez izstopajočih posameznikov in drugače mislečih. Pluralizem mnenj je utopično sranje demokracije, ki ga mi dovolili ne bomo

Od mojega soimenjaka Dolanca bomo prakticirali marsikateri patent iz njegovih beograjskih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mojega soimenjaka Dolanca bomo prakticirali marsikateri patent iz njegovih beograjskih izkušenj.

Hiška na hrvaškem otoku ali gobarjenje? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jebem svašta-tud metaforično ne.

Nekrofili o nekrofilima.

( svinjerazmišljajosvinjsko press)

Če seješ veter žanješ vihar.

Naj bo naša KP idejno enolična brez izstopajočih posameznikov in drugače mislečih. Pluralizem mnenj je utopično sranje demokracije, ki ga mi dovolili ne bomo

Od mojega soimenjaka Dolanca bomo prakticirali marsikateri patent iz njegovih beograjskih izkušenj.

Ne jebem svašta-tud metaforično ne.

od kje pa nej to vemo, saj jih ima veliko od nas že mrtve starše

:D :D :D :D :D

Nekrofili o nekrofilima.

a ti to o sebi ??

:D :D :D :D :D

svinjerazmišljajosvinjsko press

lepo povedano - ni kaj v psovkah si domač - pa nič hudega, saj s tem le sebi etikete lepiš

lepaDolanskašolapress

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kej Lojzita komunajzarja pogrešate u tejle temi. Evo, sam da se javim, napisat ni več kej pametnega, sej ste že (skor) vse napisal. Matr, mi je dolgcajt po Milki Planinc, bencinskih bonih, sindikalnih svinskih polovicah, olju in prašku. Pa barem to nam vratite drugovi komunisti. Sej ostalo je blo itaq bolj malo vredno... ;) B) :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mojega soimenjaka Dolanca bomo prakticirali marsikateri patent iz njegovih beograjskih izkušenj.

Hiška na hrvaškem otoku ali gobarjenje? :P

gobarjenje&gobezdarjenjepraxispress

&

nomoneyforhiškapress

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, saj vem da se je to dalo, ampak a mislis da je to kar iz lufta, da to lahko vsak dobi brez skode? :o :huh: :blink: V koncni fazi to nekdo placa, ta "nekdo" so pa prihodnje generacije (vkljucno s temi generacijami, ki smo "zrasli v kapitalizmu" - no, skoraj, kar se mene tice).

Na koncu se torej vse placa ... to da bi ti imel tak kredit samo pomeni da te figo briga ce bo cela drzava zaradi tega imela ogromen dolg ... <_<

Popolnoma,absolutno......oh in sploh me briga...........dragi moj,a ni kapitalizamen popolnoma isto......vsak se briga za svoj žep..........v komunizmu,al pa socializmu je končni plačnik država,kapitalizmu pa "MEZDNI DELAVCI" na najbolj krut način.

Torej Otrok moj......VOLI KPS.....pa vse zrihtamo........pa ne bit zdej prizadet,k bomo tvoj dolg porazdelili na cca 2MIO slovenčkov.....ma važn d boš Vrtnici lahko dostojno življenje omogoču,tko g ga je tvoj ati tebi in tvoji mamici........hahahahaaaaa boš reku "TO PA ŽE NE".......on je vse s svojimi rokami.............KAJ?????Zaslužu......al dobu????? :P <_< :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kej Lojzita komunajzarja pogrešate u tejle temi. Evo, sam da se javim, napisat ni več kej pametnega, sej ste že (skor) vse napisal. Matr, mi je dolgcajt po Milki Planinc, bencinskih bonih, sindikalnih svinskih polovicah, olju in prašku. Pa barem to nam vratite drugovi komunisti. Sej ostalo je blo itaq bolj malo vredno... ;) B) :P :P :P

Japppppppppp....pogrešamo!!!!!!!!!!!

Men se tut po vrstah za prašek toži......tam sem spoznal prvo pupiko,k mi je da....... :o :P

Sicer pa.........pejmo se Švediše komunizem!!!!!!!!!!!!!!

Uvozimo Šveđanke!!!!!!!!!!!!!!!1

Upsssssssss.......se mi zdi,da bo cyc takoj "KONTRA"!!!!!!!!!!!!!! :ph34r: :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jebem svašta-tud metaforično ne.

Nekrofili o nekrofilima.

        ( svinjerazmišljajosvinjsko press)

Če seješ veter žanješ vihar.

Naj bo naša KP idejno enolična brez izstopajočih posameznikov in drugače mislečih. Pluralizem mnenj je utopično sranje demokracije, ki ga mi dovolili ne bomo

Od mojega soimenjaka Dolanca bomo prakticirali marsikateri patent iz njegovih beograjskih izkušenj.

Ne jebem svašta-tud metaforično ne.

od kje pa nej to vemo, saj jih ima veliko od nas že mrtve starše

:D :D :D :D :D

Nekrofili o nekrofilima.

a ti to o sebi ??

:D :D :D :D :D

svinjerazmišljajosvinjsko press

lepo povedano - ni kaj v psovkah si domač - pa nič hudega, saj s tem le sebi etikete lepiš

lepaDolanskašolapress

:D :D :D :D :D

V izogib kakršnikoli dilemi, iz kronologije sledi, kdo je komu začel kaj lepit in pripisovat.

In prakticirat nivo na katerem mu je bilo odgovorjeno.

So ljudje, ki tolerirajo eno in edino resnico

Zveličani in opevani naj bodo, še kakšno priviligirano pokojnino si zaslužijo. :(

Ne bom razpravljal ...., ker se lahko zgodi da folk ne bo opazili razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!