Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Združil bom fante rdeče, črne, sive

prepričal jih s trdno stisnjeno pestjo

podredil si bom aktivistke mlade, stare

navdušil s silno spolno jih močjo.

Ustvaril bom popoln sistem!

Vas bo naša

kmeta si pridobiš, če ga rad imaš

mesta si bomo vzeli

vojsko umiriš, če ji svobodo daš.

Ustvaril bom popoln sistem!

Ne bo več vstajanja ob šestih, jeze in delavskih pravic

ne bo več čakanja v vrstah, popizdevanja in politi?nih krivic

ne bo več no?nega garanja, molka in kreiranih debat

ne bo več uniformiranega morja, parol in udarniških kravat

ne bo več tihega revolta, strahu in nemega trplenja

ne bo več joka, velikih lutk in odve?nega življenja.

Ustvaril bom popoln sistem!

Ne bo lahko

ni lahek moj poklic vodje

ampak zaradi volje do moči

moral sem izbrati njega si.

Ustvaril bom popoln sistem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kaj lahko opravilo.

Vpreži sužnje topoumne,

vzemi jim pravic sijaj,

pozdravi bojne čete strumne,

v klanju, bedi, najdeš raj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Hm,bližajo se volitve v državni zbor...

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste zakaj na zastavi naše "očetnjave" ni srpa in kladiva? Ker si ju ne zasluži!

Kdo bo pa delal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste zakaj ima komunistična zastava kladivo in srp. Z kladivom te uspavajo s srpom,pa glavo odsekajo!!!! :hmm:

Brumer,mislil sem ,da ste imeli tudi v šoli za retardirane celoten učni program zgodovine... :krneki:

Mimogrede,oba simbola predstavljata sožitje delavcev in kmetov...in skupni boj,kamor je sodilo tudi opismenjevanje (kar si tudi prešprical)..

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer,mislil sem ,da ste imeli tudi v šoli za retardirane celoten učni program zgodovine... :krneki:

Mimogrede,oba simbola predstavljata sožitje delavcev in kmetov...in skupni boj,kamor je sodilo tudi opismenjevanje (kar si tudi prešprical)..

:whistle:

Ja KEKEC res sem šprical samo še veliko premalo še posebno takrat zjutraj,ko smo morali vsak dan ponavljat ZA DOMOVINO S TITOM NAPREJ in ko smo morali za malico jesti neki star konzervira Ameriški sir ostal od druge svetovne vojne,ki je očitno prehitro minila.Mogoče ti kaj kapne!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od komunizma je blo fajn to da smo lepo vsi bratje živeli v skupni državi, pa dobra vojska je bla pa to...kar se pa tiče socialne ureditve pa mi ni blo všeč to da smo vsi kao isti, jebeš to, dost raje imam neko hierarhijo, še raje sužnjelastniško ureditev tak ko v starih dobrih rimskih časih, naj se loči zrnje od plevela, ne more nek izobraženec z 9.stopnjo izobrazbe bit isti ko kaka čistilka, ali celo imet isto plačo kot ona...ne gre to tak

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja KEKEC res sem šprical samo še veliko premalo še posebno takrat zjutraj,ko smo morali vsak dan ponavljat ZA DOMOVINO S TITOM NAPREJ in ko smo morali za malico jesti neki star konzervira Ameriški sir ostal od druge svetovne vojne,ki je očitno prehitro minila.Mogoče ti kaj kapne!!!! :lol1:

ti si pa res trpel po vojni. :lol:

te čist razumem, da si si zaželel švicarski sir, z luknjami :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od komunizma je blo fajn to da smo lepo vsi bratje živeli v skupni državi, pa dobra vojska je bla pa to...kar se pa tiče socialne ureditve pa mi ni blo všeč to da smo vsi kao isti, jebeš to, dost raje imam neko hierarhijo, še raje sužnjelastniško ureditev tak ko v starih dobrih rimskih časih, naj se loči zrnje od plevela, ne more nek izobraženec z 9.stopnjo izobrazbe bit isti ko kaka čistilka, ali celo imet isto plačo kot ona...ne gre to tak

Ja, seveda, v Jugi so imeli profesorji iste plače kot čistilke... Tok, tok (po glavi)..a je kdo domaaa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda, v Jugi so imeli profesorji iste plače kot čistilke... Tok, tok (po glavi)..a je kdo domaaa!

no jaz govorim o ideologiji, v praksi vemo da ni blo tak ja, samo vseeno če si bil nek navadn pa da nisi bil v partiji al pa kaj si si težko bogastvo nabral, dans si dost lažje če si sposoben, sploh pa če znaš izkat luknje v zakonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz govorim o ideologiji, v praksi vemo da ni blo tak ja, samo vseeno če si bil nek navadn pa da nisi bil v partiji al pa kaj si si težko bogastvo nabral, dans si dost lažje če si sposoben, sploh pa če znaš izkat luknje v zakonu

a to ti je merilo za dobr lajf? da nabereš čimveč bogastva? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz govorim o ideologiji, v praksi vemo da ni blo tak ja, samo vseeno če si bil nek navadn pa da nisi bil v partiji al pa kaj si si težko bogastvo nabral, dans si dost lažje če si sposoben, sploh pa če znaš izkat luknje v zakonu

Nisem vedel, da si dober poznavalec marksizma. Kako so pa tam opredilili čistilke in profesorje?

Ja, seveda...danes sploh ni pomembno da si del "partije", da si naš, bolj enak med enakimi. Imena kot so Bavčar, Zidar, Lovšin, Janković, Šrot itn. so sami super-sposobneži, ki so svoja podjetja naredili iz nič :grrr

Lukenj v zakonu jim sploh ni treba iskati, ker so tam nastavljene zanje in oni samo nalahno zdrsnejo skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne more nek izobraženec z 9.stopnjo izobrazbe bit isti ko kaka čistilka, ali celo imet isto plačo kot ona...ne gre to tak

1 proti 7 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Imena kot so Bavčar, Zidar, Lovšin, Janković, Šrot itn. so sami super-sposobneži, ki so svoja podjetja naredili iz nič :grrr

to so imena, ki bi rešila Muro..... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!