Skoči na vsebino

KPS-Komunistična partija Slovenije


kekec III

Priporočene objave

ti si pa res trpel po vojni. :lol:

te čist razumem, da si si zaželel švicarski sir, z luknjami :lol:

Se motiš zaželel sem si Švicarskih Frankov,namerč sira sploh nejem (še nikoli probal).Eno pa vedi,da sem imel prvo plačo 4x večjo kot takrat v YU,danes pa je plača delavca v Švici z 4-to stopnjo izobrazbe 4-4,5K SFR to je kar točno 2460- 2770 EU in verjetno bi se še danes marsikateremu splačali iti jesti Švicarski sir z luknjami tudi tebi !!!

Ps: Sploh,če si mlada,lušna,in veš zakaj jo imaš,pa za ca 1/2 ure dobiš 100 SFR(62EU) pri nas samo 50 EU!!! :whistle: Vem kaj boš odgovorila jaz nisem taka jaz nebi dala ona je taka ona bi dala!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motiš zaželel sem si Švicarskih Frankov,namerč sira sploh nejem (še nikoli probal).Eno pa vedi,da sem imel prvo plačo 4x večjo kot takrat v YU,danes pa je plača delavca v Švici z 4-to stopnjo izobrazbe 4-4,5K SFR to je kar točno 2460- 2770 EU in verjetno bi se še danes marsikateremu splačali iti jesti Švicarski sir z luknjami tudi tebi !!!

Ps: Sploh,če si mlada,lušna,in veš zakaj jo imaš,pa za ca 1/2 ure dobiš 100 SFR(62EU) pri nas samo 50 EU!!! :whistle: Vem kaj boš odgovorila jaz nisem taka jaz nebi dala ona je taka ona bi dala!!!! :hmm:

ne, neveš kaj bom odgovorila :evilgrin:

ti pa povem, več kot denar in bogastvo mi pomenijo ljudje. :) tud če jem samo kruh med prijatelji, mi je boljši kot najboljši sir med tujci. .)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, neveš kaj bom odgovorila :evilgrin:

ti pa povem, več kot denar in bogastvo mi pomenijo ljudje. :) tud če jem samo kruh med prijatelji, mi je boljši kot najboljši sir med tujci. .)

Tudi med tujci si najdeš prijatelje,res pa je da ne vsak jaz sem jih našel veliko še danes po 27-setih letih se obiskujemo čeprav nas loči veliko kilometrov,kar pa sploh ni ovira.

Za dokaz ti pripnem par slik iz letošnji majskih počitnic v Švici z starimi prijatelji.

Ps: lahko je s polno ritjo srat-težko je s prazno!!!!!

post-9445-1215899380_thumb.jpg

post-9445-1215899401_thumb.jpg

post-9445-1215899415_thumb.jpg

post-9445-1215899429_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to ti je merilo za dobr lajf? da nabereš čimveč bogastva? :wacko:

ni merilo za dober lajf, je pa življenje precej boljše če ti ni treba skrbet tolko okol tega in si lahko kupiš ter privoščiš kar si zaželiš...sem navajen tega da dobim kar hočem (seveda v mejah normale)  in tudi svojim otrokom nekoč hočem omogočit da ne bojo trpeli bilokakega materialnega ali drugega pomanjkanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni merilo za dober lajf, je pa življenje precej boljše če ...

Polna rit vsega ni garant za kakovostno življenje in še manj za spoznavanje kaj to je. Polna rit vsega je le garant za zadovoljnega sužnja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polna rit vsega ni garant za kakovostno življenje in še manj za spoznavanje kaj to je. Polna rit vsega je le garant za zadovoljnega sužnja!

to sicer drži, je pa pomankanje, negotovost, in strah a se bo s plačo dalo preživet mesec al ne, zagotovilo za za mizerijo. ne govorim o tistrih, ki nevedo, al se jim bo mesec izšel al ne, ker morajo po nove feltne in gume za svojga daewooja na lizing, ampak o ljudeh ki so bli včasih navadni delavci, zdaj so pa na robu revščine. strah me je pomislit na ljudi, ki so vzeli kredit do zadnjega diha, recimo 4 leta nazaj, pa ne za luksuz ampak za nujne stvari, in zdej ko se je življenje podražilo dejansko nimajo za položnice. in takih je mali milijon. ampak to nima dost veze s komunistično partijo.

Če se ne motim, je bil zadnji komunist Marek Lenartič? :D zabavn model, nekako v stilu Fredija Milerja. dejstva ga niso zanimala in na vprašanja je odgovarjal kar se mu je zahotelo, tud če z vprašanjem ni melo nobene zveze. a še kej nastopa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denar sam ni vse................................................................ ampak pomirja, ce ga imas. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in zdej ko se je življenje podražilo dejansko nimajo za položnice. in takih je mali milijon. ampak to nima dost veze s komunistično partijo.

...

A da ne? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....navadni delavci...

Ta pojem se je ustalil v novejšem času in pri sedanjih partijah. Delu čast in oblast, eh, kje je že to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tovarišice in tovariši !

v grmu je zrastla palica in sedaj nas tepe po glavi !

kdo je kriv da je ostalo 20 vagonov neiztovorjenih preko božičnih praznikov ?!

krivi smo mi, delavski razred !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Vi komunisti kar sanjajte, če bo KPS prišla na volitve si bo naredla sramoto :headbang: :headbang: . Kake misli da bi komunisti vladali SLO...to govorijo sam tisti luzerji ki ne uspevajo v kapitalizmu in želijo svoje rdeče dni nazaj...Zdaj je kapitalizem pa pozabte na zvezdice.

BESSER KAPITALISMUS ALS KOMMUNISMUS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi komunisti kar sanjajte, če bo KPS prišla na volitve si bo naredla sramoto :headbang: :headbang: . Kake misli da bi komunisti vladali SLO...to govorijo sam tisti luzerji ki ne uspevajo v kapitalizmu in želijo svoje rdeče dni nazaj...Zdaj je kapitalizem pa pozabte na zvezdice.

BESSER KAPITALISMUS ALS KOMMUNISMUS!

ti je kuhano vino za pusta škodilo?????????? :headbang: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej zjebani državi so še tko al tko zmer sami komunisti na ablasti!Še policaji,ki so me v prejšnjem režimu vlekl v kiblo,ker sem nosu bedž z napisom"Slovenija,moja dežela",so isti-pravzaprav so zdaj taisti šefi in velke žvine v policiji.Pa da ne grem na ostala področja javne uprave,kjer se koti še vedno ista sodrga in nastavlja kadre iz svojga bivšega legla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurn da so sami komunisti, tko na levi kot na desni, nimaš kej bo treba počakat še kar neki let, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!