Skoči na vsebino

DI TECH in friziranje na 70ccm


Jebediah

Priporočene objave

kaj je polini RMSu? podnon?kaj to pomeni, si mislo mogoče podobn al kaj??? malo te tipkanje j*** :) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic me ne jebe tipkanje ampak toti adsl fukjen ko neke reklame zmes noter fila te pa vcasih kako crko bek vtrga :angry: :angry: :angry: Pa ja oba sta kromirana samo na poliniju je na sprednji strani noter vgraviran znak pa polini pise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ok te, te ni neke vlke razlike v kvaliteti da bi se splačalo tolk več devat. te bom jaz to verjetno ko čez tedn pridem z morja lepo pri Stupitu naročo, upam da bojo meli na zalogi :) hvala za pomoč ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ok te, te ni neke vlke razlike v kvaliteti da bi se splačalo tolk več devat. te bom jaz to verjetno ko čez tedn pridem z morja lepo pri Stupitu naročo, upam da bojo meli na zalogi :) hvala za pomoč ne :)

tak btw če maš navadni 12mm fergazer se ti to ne splača

1. preveč lufta ti bo vleklo

2. mogo ga boš zalepit

3. tu in tam bo žiher gdaj preveč lufta vleklo in bo ob polnem gasu skuter zamorilo

pr meni je blo isto :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pam šprej? že tak mi foter gnjavi da ne, da se morn najprej doro pozanimat, kr če mi bo skrajšalo dobo mašine za 2 leti si nem smel kupit :( samo pomoje bi mi pomago, kr mam zaj filing koda nena lufta dobi, kr ga ko vkurblam nena smem dat gasa nekaj časa, kr vgasne, pa iz ovinka ko dam gas zgubla obrate. joj, v kaki dilemi sn, sej bi si jaz kuj tak kupo, samo stari-pozanimaj se, bom jaz nekega mehanika vprašo itd. itd.

oni klemenčič je reko, da mi nič nebi pomago da mi odsvetuje, kr je to treba baje samo valcke pa to nastelat, sej vem da valčki itak niso vredi, kr nima nekih pospeškov, končno pa še majn (75 po števcu), samo za to da zgubla tak obrate pa to niso valcni krivi po moje

joj, kak sn se razpiso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazalost :( zaj pa tui cebi mi uspelo brez orodja prit do valckov, bi mogo kr nekaj jih menjat, pa levo pa desno. jojojoj, kuj zalostn sn postal, toti skuter :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kake valcke kaj davor je bil spet lacn ko ti je to pravo :) :) Ce treba samo iglo nastavit pa po moznosti drugo dizo dat.....se pa nima filter nic z valcki :) Al pa ma to tak Speedy nareto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober avatar :) jaz se niam niti 1 slike od mojega :) ni digitalca :) zakaj pa morš še dizo menjat? kaj pol kaj več pije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi je ko sn auspuh menjo spusto igle je reko:) kr prej baje ni blo vrei z nobenimi valcki. zaj je spusto pa tui ni :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih vrei dela ne(ko je hladn :) ) ko se segreje pa nikam. pa ko sn se v lenart pelo čez malečnik, takrat sn pa skoro popizdo, kuj na eno njivo sn ga hoto fuknit. v one hribe nikak ni sol čez 45. :angry: :angry:

zgleda se bom mogo pri tebi kaj oglasit, ko se spoznas tak doro pa to :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom priso iz morja bo skuter prva prioriteta, treba ga bo nujno naštelat :) bom že nekaj pogrunto, ne vem čebi ga dal na servis štelat, je že 2x bil ko sn dal gor zx-a. sej mam zaj tedn za razmislek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!