Skoči na vsebino

Piaggio Typhoon


ghost-mike

Priporočene objave

bonzy:

kiti z /R na koncu so racing oz. Corsa.

v bistvu naj bi corsa komot drzala 10.000km.

je pa res, da ni to za noben kit nujno, ce ne ravnas lepo z njim. jaz sem s svojim nardil ze skoraj 10k pa se kar lepo dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti kej štrihu svoj skuterček, al je že original taka rumena barva? :blink:

p.s. Kje si dubu nalepke? :D :D :D

Je bil že kompletno prešprican ja. Ampak ta barva ni na serijskih Typhoonih. Je neka mešanca pa malo je zmešana not perla (tak srebrni lesk ma malo).

Nalepke moreš pa dat delat takšne. Lahko ti pošljem to 46 na disketi pa greš s disketo v tiskarno pa ti jo naredijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo morš bit taki maher, kot si ti :D :D pa na pravo šolo hodit. (na ekonomski mamo dost bab pa nimamo cajta za kakšno izrezovanje) :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega dej mi plizz pošl to nalepko!

_Roba_ kwa si ti šolo čist uskubu, a si za cel forum printu nalepke? :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo morš bit taki maher, kot si ti :D :D pa na pravo šolo hodit. (na ekonomski mamo dost bab pa nimamo cajta za kakšno izrezovanje) :D :P :P

Maher heheh :) :) Sola no ja je prava ja :) Ja cuj kak pa te mam jaz pol cajt to delat ma mamo isto bab ko vi??????? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Aug 2003 @ 23:39'] folk, ne vem, kaj vi vidite v nalepkah :\

Ce nena hodis v tako solo hodis ko jaz te res nena nic vidis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem vse nalepke potrgo!

pa skutera v crno itak prestrihat na novo dal, da ni prask (pa plastiko sem novo mel, ker sem nardil iz speedifht 1 v sf 2 zadni del).

hum, v bistvu je ena polini nalepka na nihajni roki, ki se mi je ne da dol dat, ker je tak prlimana ko hudic.

pa en PLAYBOY zajcek je zaj odspredi. ki je lep. pa ni velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej bi ga lahko polepo, samo oni Playboy zajček je zdaj ravno prav naleplen, da ma skuter eno pravo dirkalno obtežitev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ja dans sem dobil 19 PHBG fergazer, ki ma dve pipce za podtlak in js vse lepo zvezem prvo na eno pipco , pol na drugo in ni delal , pol sm pa kupo tist razdelivcek da sm dau na obe pipci pa se kr ne dela???Aja pa tut probo sm da sm na eno pipco dau drugo pa zamasiu pa se kr ni delal?????

Ka nej nardim? :? :? :? :? :? :? :?

Nej dam kr tist od avtomatika gor da sploh nebo tekl na podtlak? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa bi mi mogoce vedo povedat na keri strani na oni je zadelal ko je tut za bencin al na drugi strani? :? :? :?

Aja s cim je pa zadelal?

Sicer pa ta pipca gre kr dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Menjam auspuh Giannelli - Black Svan za navadn auspuh od typhoona, s doplačilom. Če je gdo zainteresiran nej pove. Lahko pa tut slikco pošlem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!