Skoči na vsebino

I need little help.. :)


ToMeK

Priporočene objave

Alo serbus. Em grega mi je povedo za meeting tak da jaz prijem če lahko :huh: Malo bi rabo nasvete kak si naj malo skuter zrihtam ker mam malaguti phantoma pa mam samo powerco gor pa blokade vuni pa gre 80km/h.

Roba ti baje to full obvladaš tak da pls povej mi kak pa kaj.

Ayd c'ya v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neonko ma ze vsak ta prvi, po moznosti pa se take barve, ki ne pase (recimo plav skuter- modra neonka ali obratno) in to jevsaj meni ze totalno gay. Raj nalepke dol potrgi razn napisa malaguti phantom, pa bo. pa upolirj ga, da se bo svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm... sej nisem zahtevn samo rad bi da bi scooter zglejal vrei pa tote neonke že majo vsi :blink:

sej je to športni avspuh pa je vrei tak da s tem sem zadovoln.

samo maybe bi si še dal športni filter gor če bi šlo boljše?

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba ti baje to full obvladaš tak da pls povej mi kak pa kaj.

Ayd c'ya v nedeljo.

Kaj bi rad da ti bol gre al da si ga opticno spremenis??? :) :) Povej al pa se z gregejom kaj oglsita pa bomo nekaj porihtali :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blo bi vrei če bi šlo 90 al pa 95 te bi blo idealno. izgled pa bi blo tui vrei če bi se malo izboljšo ker zaj je čisto navadn pa ni glih najbolj ql.

ja sej se boma 1x tam ustavla samo da si on nogo malo porihta, ker sem bil danes gori pri njemu pa sem vijo kak se je stelebno :D

kaj ti si mu delo neonko odspodaj pa policijsko luč noter ?

ayde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba, kok kej avtomobilska neonka prenaša udarce pa treseneje?

Super bolse jih nemore :) :) Samo ni to za kake off road skutere ker pol bo streskalo odspod na kaki korenini al pa ki :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jaz sem mu samo zobniek naredo noter ostalo pa si je sam :) Pojta pa bomo ze nekaj zrihtali :)

ToMek ti samo enih 150 jurjov prinesi pa ti bo števca sfalilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Keri sprej je najboljši za čiščenje tega športnega filtra, ko ga mam zdaj?

Kaki sprej za ciscenje....To samo v bencin vrzi pol pa vredi spihaj pol pa nasprejaj in je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Aug 2003 @ 23:14'] neonko ma ze vsak ta prvi, po moznosti pa se take barve, ki ne pase (recimo plav skuter- modra neonka ali obratno) in to jevsaj meni ze totalno gay. Raj nalepke dol potrgi razn napisa malaguti phantom, pa bo. pa upolirj ga, da se bo svetu.

Točno tako! Ko tudi recimo ne paše crveni skuter in rdeča neonka! Treba je nardit flower power varianto. Recimo roza neonka in oker skuter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_, da ti nebo totiga pesa kaki jager poknil, ker se ga res vstraršiš :D

Zato ga pa ma, da ga čuva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomek, kaj dosti nebo šlo nardit :( Finta je v kratkih zobnikih. Vem, da je poweco težko nastavit, ampak 80km/h se mi zdi hitrost visokih obratih, kar pomeni, da mu kake luknje več nebi smele povzročat težav. To je isto, kot če bi ti v prvi prestavi na peciklu peljal 10km/h, ful bi namreč hitro gono, šlo pa nebi nikam. Isto je pri skuteru. To sicer ne pomeni, da bi zaj mogo zobnike menjat, ker potem bi blo pa tak, ko če bi speljeval s 18-sto prestavo. Skratka, pusti tak ko je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. mislo sem si kupit športni filter samo nea vem kerega da nebi dal 10k pa pol nebi nikam šlo. rad bi da bi scooter mel tisti dober sound. to ste baje vi2 gregejom vrei porihtala pri njemu.

daj malo mi povej o tem roba pls.

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa nimam dol zalepleno nic :)

sound pa bos ze slisal:D

Seveda ne ce mas tak nasprejanega ap ti zato trokira :) :) :) Morn si jaz do nedelej se fajn fergazer nastavit :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ostale newem ampak jz sm tko osmekov mojo aprilio da sm svoj nik dau na tank gor (doma sm si naredu nalepke)

in men ful vredu zgleda...

ce hocs eno stvar osmekat mors narest neki takga kar nima vsak (po moznosti nekaj takga kar nobeden nima!!!) da res hudo zgleda :D

sicer pa ma vsak svoj okus oz. vsake oci majo svojga malarja :lol:

sj ce hocte vidt kuko zgleda nalepka lohka slikam, samo da fotr prnese digitalca

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ostale newem ampak jz sm tko osmekov mojo aprilio da sm svoj nik dau na tank gor (doma sm si naredu nalepke)

in men ful vredu zgleda...

Jaz ma na celadi Roba gor nalpleno :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!