Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

ker ne vem kje bi se na vicu dobil, sm se odlocila, da je meeting point u tivoliju. tm bom od 9ih do 9.15.. takrat grem.. sama al pa ce gre kdo zraven ;)

 

ne mislim divjat, nism financ minister za policijo ;) poti ne poznam tk da niti ne vem kje se kej splaca ustavit.. grem za nosom in kokr mi bo zapasal, tko se bom pa ustavla..

 

see you (or not ;) ) tomorrow  :kva2:  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni samo dnevna, pa vseeno.

 

V nedeljo dopoldan krenem iz Ljubljane proti Pagu, po Jadranki in preko Paklenice seveda. 

Vračam pa se v sredo. Družba dobrodošla  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ko se sam voziš se voziš v skupini? Bipolar disorder? :D

 

Si se že peljal s skupino kjer se skupina ustavlja vsakič, ko se nekdo spomni da bi si kakšen zanimiv kamenček ob cesti ogledal? Vožnja v skupini ni demokracija ampak tiranija. Jebi ga tko je en vodi drugi pa sledijo ko račke. Če ti ne paše se voziš pač sam. 

 

glej, če se gre v skupini, je treba tudi vzeti v zakup, da ne bo vse hkrati prjelo scat, alpa rožce slikat, alpa karkoli..... in tisti ki tega ne more vzeti v zakup, naj se pelje sam in se ustavlja, ali pa pač ne, kjerkoli mu paše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni samo dnevna, pa vseeno.

 

V nedeljo dopoldan krenem iz Ljubljane proti Pagu, po Jadranki in preko Paklenice seveda. 

Vračam pa se v sredo. Družba dobrodošla  :D

Živjo!

Kdaj pa kreneš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11h

Jaz imam pa željo it do Karlobaga... ampak sem bolj jutranja ptica, do 11h bi bil rad že na poti.

Bi šel kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11h

Škoda... grem malo kasneje in bi te pospremila del poti :). vseeno pa srečne kilometre in uživaj na Pagu. Jaz grem malo bližje za dva, največ tri dni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda... grem malo kasneje in bi te pospremila del poti :). vseeno pa srečne kilometre in uživaj na Pagu. Jaz grem malo bližje za dva, največ tri dni :)

:D , Ura ni zacementirana, lovil bom temperaturo za poletno obleko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med   postankom  lahko daš  za  kavo  v postojni   :004

Zmenen. Ej. Grem Ankaran- prespim v Žužkolandiji- hotel Prepih in Polhi. V ponedeljek rinem do Raba, Cresa, kaj podobnega. A lahko nate računam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenen. Ej. Grem Ankaran- prespim v Žužkolandiji- hotel Prepih in Polhi. V ponedeljek rinem do Raba, Cresa, kaj podobnega. A lahko nate računam

  

 

Mam  obveznosti , ma do postojne  pridem  sam  povej  pribl.  uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam  obveznosti , ma do postojne  pridem  sam  povej  pribl.  uro.

Pomojem okol treh. Pošlji mi sms, ker ne vem, če imam še tvojo cifro, pa ti sporočim, ko bom na Barju dotočila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D , Ura ni zacementirana, lovil bom temperaturo za poletno obleko.

Vseeno zgleda, da bom prepozna :). A če greš mimo Postojne, dam za kafe ;), ker foušijo pač moram nekako skrit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam  obveznosti , ma do postojne  pridem  sam  povej  pribl.  uro.

ČAKALA SEM TE OD 15h DO 16:40! ČE TO NI LUBEZN????????!!!!! :004

 

Aja. Zvečer sem šla do Raba in se včeraj zvečer privlekla.

 

Javi kak potep!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

v ponedeljek, 15. julija se za teden dni odpravljam na turo po Bosni in Črni gori, ob koncu pa nameravam seveda tudi malce poležat na obali (Sarajevo, Bjelašnica, Durmitor, Žabjak, Budva, Kotor, Makarska...). Ker mi je pred nekaj urami sodelavka - motoristkinja, zaradi očetove nepričakovane bolezni odpovedala družbo, vabim kakšno motoristkinjo, da se mi pridruži. Brezplačno, seveda, ker so prenočišča in prehrana že plačana. Seveda ne gre za ženitveno (ha, ha) ali kakršno koli drugo ponudbo, le lepše je kramljati s kom drugim, kot sam s sabo.

Če se kakšna slučajno odloči, naj po možnosti sporoči danes (petek), ali najkasneje jutri. Zaželjen je lasten motor, če pa ga trenutno ni v garaži, pa sem prepričan, da bi bil udoben tudi moj.

 

John

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

v ponedeljek, 15. julija se za teden dni odpravljam na turo po Bosni in Črni gori, ob koncu pa nameravam seveda tudi malce poležat na obali (Sarajevo, Bjelašnica, Durmitor, Žabjak, Budva, Kotor, Makarska.. .). Ker mi je pred nekaj urami sodelavka - motoristkinja, zaradi očetove nepričakovane bolezni odpovedala družbo, vabim kakšno motoristkinjo, da se mi pridruži. Brezplačno, seveda, ker so prenočišča in prehrana že plačana. Seveda ne gre za ženitveno (ha, ha) ali kakršno koli drugo ponudbo, le lepše je kramljati s kom drugim, kot sam s sabo.

Če se kakšna slučajno odloči, naj po možnosti sporoči danes (petek), ali najkasneje jutri. Zaželjen je lasten motor, če pa ga trenutno ni v garaži, pa sem prepričan, da bi bil udoben tudi moj.

 

John

Bravo,da sem ženska bi takoj prisedel,zelo velikodušna poteza,zastonj dopust,kaj češ lepšega :OK:  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo dopoldan jo mahnemo iz Kopra v malo hladnejše kraje,čez kras do bovca,pa tam okoli pa nazaj čez idrijo pado postojne in kp...če koga mika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran, se nama s TOMCAT-om lahko pridruži, fura je pa sledeča 

 

Kr. Gora-Trbiž-Predel-Bovec-Kobarid-Tolmin-Gorica-Ajdovščina-Col-Godovič-Logatec-Vrhnika-Lj-Kranj

 

Zbor ob 9 na omv lesce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran, se nama s TOMCAT-om lahko pridruži, fura je pa sledeča 

 

Kr. Gora-Trbiž-Predel-Bovec-Kobarid-Tolmin-Gorica-Ajdovščina-Col-Godovič-Logatec-Vrhnika-Lj-Kranj

 

Zbor ob 9 na omv lesce

mogoče bi se pa teli furci tud jest pridružil, sem iz lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo,da sem ženska bi takoj prisedel,zelo velikodušna poteza,zastonj dopust,kaj češ lepšega :OK::OK:

Pa mislis da ce nisi zenska, da tut gre ?

Jz ps grem dans cca ob 16.00 proti Ms, iz Lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutir planiram furco po Aut, vrjetno Nockmalstrase, če koga zanima se mi lahko pridruži. Piši na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič posebnega- kopanje v morju (SLO ali CRO- okoli Umaga), spanje v Žužkolandiji, proti večeru na kavo in klepet v Grožnjan.

Vrnitev jutri, lahko tudi zvečer. Štart čez 1 uro.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutir planiram furco po Aut, vrjetno Nockmalstrase, če koga zanima se mi lahko pridruži. Piši na ZS.

 

Sem bil lani z avtom gor, fulj dobra cesta res, razgledi ...... škoda k ni to med vikendom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!