Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Povprasi kar pri starih rokerih, oz. poglej to stran, so na dnu kontakti za apartmaje...Sicer je misljeno za teden od 6.maja naprej, ampak verjetno ti bodo zrihtal...

lp U.

 

http://staaarirokeri.hr/

 

Super. Hvala bom pregledal.

 

lp

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem v katero temo bi tole vprašal. Gremo na letilišče v Željavo na Hrvaško. So kakšne omejitve tam pri ogledu? Glede na to da je čist na meji, no pa tud mine vem da so še okrog :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem v katero temo bi tole vprašal. Gremo na letilišče v Željavo na Hrvaško. So kakšne omejitve tam pri ogledu? Glede na to da je čist na meji, no pa tud mine vem da so še okrog :P

Ni nobenih omejitev dokler si na Hrvaški strani in si ogleduješ Hrvaške steze (mislim da so 3 od 5),

Bosanske strani se izogibajte če nočete prespati nekje v Bihaču...

 

Je pa vse na lastno odgovornost...v tunele se ne odpravljajte brez dobre baterije...pa previdno ker so lukne vsepovsod, pa kosi betona, železa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto tako, v izogib nevšečnostim se je za ogled  potrebno predhodno najavit in pred odhodom na lokacijo letališča prijavit na GP ( graničnom prelazu) LIČKO PETROVO SELO, tel.: 00385 53 655 340.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto tako, v izogib nevšečnostim se je za ogled  potrebno predhodno najavit in pred odhodom na lokacijo letališča prijavit na GP ( graničnom prelazu) LIČKO PETROVO SELO, tel.: 00385 53 655 340.

No tole sm hotu slušat, lahko poveš še kaj več o tem. Se samo oglasimo na tistem mejnem prehodu ter najavimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole sm hotu slušat, lahko poveš še kaj več o tem. Se samo oglasimo na tistem mejnem prehodu ter najavimo?

Nekaj dni prej telefonirajte, da dobite njihovo ustno dovoljenje, na dan obiska se javite na mejnem prehodu in nato se odpeljete na koto 505, področje je že zelo zaraščeno in če ne veste točno kam, jih poproste za pomoč-vodenje, včasih si  kdo tudi vzame čas :OK: . Še opozorilo, če nameravate v tunele, navadne baterije so tam neuporabne, imejte kaj boljšega ( ranga meglajtka z čim širšim kotom osvetlitve ), vsak naj ima svojo in kapacitete vsaj 2h, priporočajo tudi protiprašno dihalno masko ( pri razstrelitvi-rušenju so odšli v dim in prah tudi protipožarni senzorji, kateri pa so takrat usebovali tudi ....... ).

Popravljeno . Popravil Vezalka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto tako, v izogib nevšečnostim se je za ogled  potrebno predhodno najavit in pred odhodom na lokacijo letališča prijavit na GP ( graničnom prelazu) LIČKO PETROVO SELO, tel.: 00385 53 655 340.

No ne vem od kje ti to...smo bili lan, brez najave...ko smo se vračal iz zbora iz Bihača...

Dobr smo parkiral so se že prpelal hrvaški taplavi...lepo so nas pozdravl in svetoval naj ne hodmo predaleč

not v tunele brez opreme...in to je blo to, nobenih drugih težev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem od kje ti to...smo bili lan, brez najave...ko smo se vračal iz zbora iz Bihača...

Dobr smo parkiral so se že prpelal hrvaški taplavi...lepo so nas pozdravl in svetoval naj ne hodmo predaleč

not v tunele brez opreme...in to je blo to, nobenih drugih težev....

No mi smo šli pa samo prej na mejo (čist zravn), pa se najavli da gremo pogledat letališče. Dali osebne, nas zacahnali in to je to, noebenih komplikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ker je baje, po besedah a79 :D dobr ce napisem se tukaj:

 

zdej ze jutri, se planira voznja po malce izboljsani vonAxl in KeC poti in sicer http://goo.gl/maps/Ix5W4 ter napotkih nxyz  :grim

 

naceloma se lahko ustavimo kjerkoli, ce boste dajal za  :kava:  :kava:  :kava:  :kava:

 

glede na to, da se mi niti priblizno ne sanja kam me bo pot vodila, bom sla eno "penzionisticno" furco, ker kaki kratki nepregledni ovinki mi niso najljubsi, sam se jih moram navadit in se z njimi spoprijateljit.. :glare:  :ninja:  :grim

 

tko da nxyz- zlo bom vesela, ce bos sla zravn in pokazala nov asfalt, bela strela- ce poznas pot do snecerja, se kamot ustavmo pr njem (pa ce nas bo hotu videt :P in sprejet credo motoristov :P nimam pojma kolk se nas bo nabral), MihaGS- nc ni narobe z njimi samo se jim vseen raj izognem ;)

 

se najbolj bom pa vesela, ce bo kdo vozu pred mano pa ne prehitr, da se bom lahko ukvarjala samo z voznjo in ne se z iskanjem poti in gledanjem tabel.. aja, pa ce se bomo izognil raznim makedamom recimo :D  :kva2:  :kva1:  

sicer pa ze kar komaj cakam!!  :whistle:  :010

 

aja, pa zlo bi bla se vesela, ce bi se lahko s kom zmenila, da bi me zapeljal do garaze, da lahko koncno svoj uzigalnik parkiram po koncu fure pred bajto in se ne rabim se do garaze vozit pa pol nazaj z avtom.. B)  :rolleyes:

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa zlo bi bla se vesela, ce bi se lahko s kom zmenila, da bi me zapeljal do garaze, da lahko koncno svoj uzigalnik parkiram po koncu fure pred bajto in se ne rabim se do garaze vozit pa pol nazaj z avtom.. B)  :rolleyes:

Te poberem? Se bos vsaj enkrat z motorjem peljala! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha :lol1:

 

KM, ce ne pripeljem ze dans vzigalnika pred bajto, se bova tk zmenila ja :D  :grim

 

logarr- ja prou a ne ;) bos povedal kje se lahko dobimo.. ne poznam tolk tistih koncev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je baje, po besedah a79 :D dobr ce napisem se tukaj:

 

zdej ze jutri, se planira voznja po malce izboljsani vonAxl in KeC poti in sicer http://goo.gl/maps/Ix5W4 ter napotkih nxyz  :grim

 

naceloma se lahko ustavimo kjerkoli, ce boste dajal za  :kava:  :kava:  :kava:  :kava:

 

glede na to, da se mi niti priblizno ne sanja kam me bo pot vodila, bom sla eno "penzionisticno" furco, ker kaki kratki nepregledni ovinki mi niso najljubsi, sam se jih moram navadit in se z njimi spoprijateljit.. :glare:  :ninja:  :grim

 

tko da nxyz- zlo bom vesela, ce bos sla zravn in pokazala nov asfalt, bela strela- ce poznas pot do snecerja, se kamot ustavmo pr njem (pa ce nas bo hotu videt :P in sprejet credo motoristov :P nimam pojma kolk se nas bo nabral), MihaGS- nc ni narobe z njimi samo se jim vseen raj izognem ;)

 

se najbolj bom pa vesela, ce bo kdo vozu pred mano pa ne prehitr, da se bom lahko ukvarjala samo z voznjo in ne se z iskanjem poti in gledanjem tabel.. aja, pa ce se bomo izognil raznim makedamom recimo :D  :kva2:  :kva1:  

sicer pa ze kar komaj cakam!!  :whistle:  :010

 

aja, pa zlo bi bla se vesela, ce bi se lahko s kom zmenila, da bi me zapeljal do garaze, da lahko koncno svoj uzigalnik parkiram po koncu fure pred bajto in se ne rabim se do garaze vozit pa pol nazaj z avtom.. B)  :rolleyes:

.. ko berem vse tole.... mislim, da boš šla kr sama.....  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je baje, po besedah a79 :D dobr ce napisem se tukaj:

 

zdej ze jutri, se planira voznja po malce izboljsani vonAxl in KeC poti in sicer http://goo.gl/maps/Ix5W4 ter napotkih nxyz  :grim

 

naceloma se lahko ustavimo kjerkoli, ce boste dajal za  :kava:  :kava:  :kava:  :kava:

 

glede na to, da se mi niti priblizno ne sanja kam me bo pot vodila, bom sla eno "penzionisticno" furco, ker kaki kratki nepregledni ovinki mi niso najljubsi, sam se jih moram navadit in se z njimi spoprijateljit.. :glare:  :ninja:  :grim

 

tko da nxyz- zlo bom vesela, ce bos sla zravn in pokazala nov asfalt, bela strela- ce poznas pot do snecerja, se kamot ustavmo pr njem (pa ce nas bo hotu videt :P in sprejet credo motoristov :P nimam pojma kolk se nas bo nabral), MihaGS- nc ni narobe z njimi samo se jim vseen raj izognem ;)

 

se najbolj bom pa vesela, ce bo kdo vozu pred mano pa ne prehitr, da se bom lahko ukvarjala samo z voznjo in ne se z iskanjem poti in gledanjem tabel.. aja, pa ce se bomo izognil raznim makedamom recimo :D  :kva2:  :kva1:  

sicer pa ze kar komaj cakam!!  :whistle:  :010

 

aja, pa zlo bi bla se vesela, ce bi se lahko s kom zmenila, da bi me zapeljal do garaze, da lahko koncno svoj uzigalnik parkiram po koncu fure pred bajto in se ne rabim se do garaze vozit pa pol nazaj z avtom.. B)  :rolleyes:

 

zgleda k da bi organizirala celotedensko potovanje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ko berem vse tole.... mislim, da boš šla kr sama.....  :P

 

sama zihr ne grem ;) pa u koncni fazi tut ce bi..  :kva1:  :kva2:

 

zgleda k da bi organizirala celotedensko potovanje :lol1:

 

ce grem sama bo ;):lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je baje, po besedah a79 :D dobr ce napisem se tukaj:

 

zdej ze jutri, se planira voznja po malce izboljsani vonAxl in KeC poti in sicer http://goo.gl/maps/Ix5W4 ter napotkih nxyz  :grim

 

naceloma se lahko ustavimo kjerkoli, ce boste dajal za  :kava:  :kava:  :kava:  :kava:

 

 

Niti pod razno se ne ustavljati kjerkoli :). V tem primeru boste ko slovenske železnice kjer se njihovi lokalni vlaki ustavljajo, kot pes ko ga pelješ na sprehod - pri čisto vsakem grmu. In to trajaaaaaaaaaaa

 

Določi 2 ali 3 punkte kjer se boste ustavili, okvirne ure potem pa ko voli nek izvoli. 

 

V takih primerih nema demokracije, je od nje samo sranje. Povej kako in kaj in pika. 

 

Pa jodlarji bodo spet kasirali :BUA: ...

 

Tudi naši nekaj napovedujejo ta vikend poostreno. Gor je 35eur pavšal :D ...  pri nas pa  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti pod razno se ne ustavljati kjerkoli :). V tem primeru boste ko slovenske železnice kjer se njihovi lokalni vlaki ustavljajo, kot pes ko ga pelješ na sprehod - pri čisto vsakem grmu. In to trajaaaaaaaaaaa

 

Določi 2 ali 3 punkte kjer se boste ustavili, okvirne ure potem pa ko voli nek izvoli. 

 

V takih primerih nema demokracije, je od nje samo sranje. Povej kako in kaj in pika. 

 

 

Tudi naši nekaj napovedujejo ta vikend poostreno. Gor je 35eur pavšal :D ...  pri nas pa  :glare:

 

ful zanimiv, meni pa recimo ni panike se ustavit "kjerkoli"... ustavim se takrat kadar mi zapaše in ne po vnaprej določenih točkah :)

 

ps. sorry za offtopic :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful zanimiv, meni pa recimo ni panike se ustavit "kjerkoli"... ustavim se takrat kadar mi zapaše in ne po vnaprej določenih točkah :)

 

ps. sorry za offtopic :)

 

A ko se sam voziš se voziš v skupini? Bipolar disorder? :D

 

Si se že peljal s skupino kjer se skupina ustavlja vsakič, ko se nekdo spomni da bi si kakšen zanimiv kamenček ob cesti ogledal? Vožnja v skupini ni demokracija ampak tiranija. Jebi ga tko je en vodi drugi pa sledijo ko račke. Če ti ne paše se voziš pač sam. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!