Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Hej, kako srečanje pa je na Rabu?

Imam na Rabu hišo - lahko gre ekipa 6-8 ljudi (ali pa tudi več) - je mesto za prespat.

In če je ekipa prava - zrela leta, nedirkači, bolj touring varianta- se lakjo zmenimo.

Sem za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, kako srečanje pa je na Rabu?

Imam na Rabu hišo - lahko gre ekipa 6-8 ljudi (ali pa tudi več) - je mesto za prespat.

In če je ekipa prava - zrela leta, nedirkači, bolj touring varianta- se lakjo zmenimo.

Ti si dec, da se reče ; to so besede!

Motozbor je torej na soboto, 15.9. v Loparju. Izvedela sem od kolega, ki sicer vozi neko 125ccm kitajsko ali kakšno že zadevo. Zagotovo pa je to motosrečanje, ki je za dušo. Že zaradi kraja in časa ;)

Predlagam, da smo v kontaktih tudi na PM, da imamo zbirno mesto v LJ., vsak s svojo dobro voljo in uživaškim potovanjem. In seveda, da odrinemo 14.9. (na petek). Vsekakor pa se prilagajamo večini ;)

Super ste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si dec, da se reče ; to so besede!

Motozbor je torej na soboto, 15.9. v Loparju. Izvedela sem od kolega, ki sicer vozi neko 125ccm kitajsko ali kakšno že zadevo. Zagotovo pa je to motosrečanje, ki je za dušo. Že zaradi kraja in časa ;)

Predlagam, da smo v kontaktih tudi na PM, da imamo zbirno mesto v LJ., vsak s svojo dobro voljo in uživaškim potovanjem. In seveda, da odrinemo 14.9. (na petek). Vsekakor pa se prilagajamo večini ;)

Super ste!

Odličen izbor,Lopar je moj drugi dom,z veseljem bi se vam z ženko pridružila na tej avanturi,sploh ko berem,da niste "kamikaze"...................

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo :). Krasen spoznavni izlet. Vidim, da sta Zasavca :). Sem iz okolice Litije, tako, da se lahko skupaj podamo do LJ in se tam zorganiziramo za naprej. Imamo zaenkrat Zasavje, Prekmurje, Ljubljano, zna bit fino :). Sama Raba ne poznam tako dobro, se spomnim samo izpred parih let, ko sva z mami dopustovali v mestu Rab. Krasni ljudje, zanimiv otok.

Ravno dopustniško potepanje bom zaključila z motozborom na Rabu. Moje življenje je res lepo :)

SMO NA VEZI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen izbor,Lopar je moj drugi dom,z veseljem bi se vam z ženko pridružila na tej avanturi,sploh ko berem,da niste "kamikaze"...................

No, zanimivo,Jaz sem na Rabu, Avtokamp Rajska plaža, Lopar preživljal več kot 20 let po mesec , mesec i n pol.Zaćel sem z malimi otroki, pol pa kar nisem mogel nehat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo,Avtokamp Rajska plaža je najin drugi dom že 12 let,ker sva spoznala domačine,ki so super,predvsem šefica najinega priljubljenega lokala Fortuna na vrhu hriba.Ker sem imel leta 07 hudo prometno nesrečo v kateri me je skorajda že vzelo,sva zadnji 2 leti preživela po mesec dni v mobilnih hiškah,z avtom in notesnikom,ker za kaj več moje telo ni bilo zmožno grrrrrrrrrrrr.Sva pa tam spoznala MK Arba "rajderse",ki so, oz še,vsak mesec zorganizirajo kakšen hec.

Zadnji teden se nama je posrečilo in sva nabavila buso, s katero misliva ponovit najino križarjenje po Hrvaški.Prej sva vedno obiskovala vsa malo večja moto zborovanja pri sosedih,tak da imava kar nekaj že za sabo lol.Rab naju pa še posebno privlači,saj ima tam lokal g.Debelič h kateremu se vsak začetek sezone maja odpravi cela expedicija iz Zasavja,na voljo je vrsto mini camp-ov skritih na hribčkih v gozdu in če jih ne poznaš,jih le stežka najdeš he he.

In še bla,bla bla,lahko bi se malo srečali v LJ,kjer sem zaposlen in se vsak dan nahajm v Šiški,tak da ni blema.Lahko bi se tudi z organizatorko srečala kje prej v Litiji,če je volja he he ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, ja Lopar je super zadeva, samo pesek.........................

Bajdevej-moja hiša se nahaja v Barbatu. Bi pa bilo zanimivo preživeti v družbi večih motoristov in motoristk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, ja Lopar je super zadeva, samo pesek.........................

Bajdevej-moja hiša se nahaja v Barbatu. Bi pa bilo zanimivo preživeti v družbi večih motoristov in motoristk.

Ti sam povej datum pa pičmo,če je motozbor al ga pa ni,ga bomo pa mi nardil :grim v kompletu z mano motoristom dobiš še motoristko :yes: :yea1:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli dedci, bi šli iz inata v sosednji kafe :kava:

ne, ne; mora bit prav ducati cafetarija, da tam spredaj, vsem na očeh, parkiram bavarca :grim

Sej sobota bo kmalu pa botakrat kofe padel :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo,Avtokamp Rajska plaža je najin drugi dom že 12 let,ker sva spoznala domačine,ki so super,predvsem šefica najinega priljubljenega lokala Fortuna na vrhu hriba.Ker sem imel leta 07 hudo prometno nesrečo v kateri me je skorajda že vzelo,sva zadnji 2 leti preživela po mesec dni v mobilnih hiškah,z avtom in notesnikom,ker za kaj več moje telo ni bilo zmožno grrrrrrrrrrrr.Sva pa tam spoznala MK Arba "rajderse",ki so, oz še,vsak mesec zorganizirajo kakšen hec.

Zadnji teden se nama je posrečilo in sva nabavila buso, s katero misliva ponovit najino križarjenje po Hrvaški.Prej sva vedno obiskovala vsa malo večja moto zborovanja pri sosedih,tak da imava kar nekaj že za sabo lol.Rab naju pa še posebno privlači,saj ima tam lokal g.Debelič h kateremu se vsak začetek sezone maja odpravi cela expedicija iz Zasavja,na voljo je vrsto mini camp-ov skritih na hribčkih v gozdu in če jih ne poznaš,jih le stežka najdeš he he.

In še bla,bla bla,lahko bi se malo srečali v LJ,kjer sem zaposlen in se vsak dan nahajm v Šiški,tak da ni blema.Lahko bi se tudi z organizatorko srečala kje prej v Litiji,če je volja he he ipd.

ENKRATEN SI!!!!

Najprej vse čestitke za novo buso! Res je Dama :). In seveda- velika dobrodošlica, za deljenje življenjskih prelomnic, ki so očitno ne le šola, marveč točke, ki se jim reče dno- nikamor drugam, samo na gor. Počasi, tako kot sta vidva segla po več in po bogatejšem.

Če ste za, predlagam, da se srečamo tole soboto, ob 10h na OMWjevi črpalki v Litiji.

1.9. sicer odhajam na (zasluženi? ;) ) dopust, toda v popoldanskem času. Vrnem se 8.9. in nato v primeru dobrega vremena pihnem še malo v Dolomite. Vsekakor pa sem pustila na PM tudi svoj kontakt. :)

p.s. Kmetu in Kmetici se nasmejim, da res ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz se grem dans tud nekam zapeljat. Klinc. Nč se ne vozim spet razen v pisarno pa na kofe...

A kam? Ne vem še :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dorečemo še, kdaj in kje se dobimo, pa je :). Odrinemo na petek, 14.9. iz Ljubljane, da se lahko vsi pripeljemo na štartno mesto.

happy0065.gif

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

winking0071.gif Carja sta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENKRATEN SI!!!!

Najprej vse čestitke za novo buso! Res je Dama :). In seveda- velika dobrodošlica, za deljenje življenjskih prelomnic, ki so očitno ne le šola, marveč točke, ki se jim reče dno- nikamor drugam, samo na gor. Počasi, tako kot sta vidva segla po več in po bogatejšem.

Če ste za, predlagam, da se srečamo tole soboto, ob 10h na OMWjevi črpalki v Litiji.

1.9. sicer odhajam na (zasluženi? ;) ) dopust, toda v popoldanskem času. Vrnem se 8.9. in nato v primeru dobrega vremena pihnem še malo v Dolomite. Vsekakor pa sem pustila na PM tudi svoj kontakt. :)

p.s. Kmetu in Kmetici se nasmejim, da res ni :)

Na, zdaj se bo pa začelo.Jaz v Soboto ne morem, bom varuška, ampak nič hudega, če bomo dorekli odhod bom pa tam.

Ker mi je lepše it v družbi.

Mislim pa, da se bo treba dogovort z organizatorjem motozbora za apartmane, ker ne vem natančno če kombinacija z Branko1

drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz se grem dans tud nekam zapeljat. Klinc. Nč se ne vozim spet razen v pisarno pa na kofe...

A kam? Ne vem še :hmm:

hmm en predlog.

nevem sicer iz kje štartaš, recimo prideš na eno od glavnih cet in na vsakem križišču zaviješ samo desno ali pa levo, odvisen ker ovink ti je bol pri srcu.jumping0001.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo,Avtokamp Rajska plaža je najin drugi dom že 12 let,ker sva spoznala domačine,ki so super,predvsem šefica najinega priljubljenega lokala Fortuna na vrhu hriba.Ker sem imel leta 07 hudo prometno nesrečo v kateri me je skorajda že vzelo,sva zadnji 2 leti preživela po mesec dni v mobilnih hiškah,z avtom in notesnikom,ker za kaj več moje telo ni bilo zmožno grrrrrrrrrrrr.Sva pa tam spoznala MK Arba "rajderse",ki so, oz še,vsak mesec zorganizirajo kakšen hec.

Zadnji teden se nama je posrečilo in sva nabavila buso, s katero misliva ponovit najino križarjenje po Hrvaški.Prej sva vedno obiskovala vsa malo večja moto zborovanja pri sosedih,tak da imava kar nekaj že za sabo lol.Rab naju pa še posebno privlači,saj ima tam lokal g.Debelič h kateremu se vsak začetek sezone maja odpravi cela expedicija iz Zasavja,na voljo je vrsto mini camp-ov skritih na hribčkih v gozdu in če jih ne poznaš,jih le stežka najdeš he he.

In še bla,bla bla,lahko bi se malo srečali v LJ,kjer sem zaposlen in se vsak dan nahajm v Šiški,tak da ni blema.Lahko bi se tudi z organizatorko srečala kje prej v Litiji,če je volja he he ipd.

Ja,če si že bil v Loparju , pa nisi odšel vsaj enkrat v Fortuno na ribe,če jih imaš seveda rad, potem si nekaj zamudu.

A s tistim kampom misliš oni kamp,desno od Loparja,ali konkretno pristanišča,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm en predlog.

nevem sicer iz kje štartaš, recimo prideš na eno od glavnih cet in na vsakem križišču zaviješ samo desno ali pa levo, odvisen ker ovink ti je bol pri srcu.jumping0001.gif

Bom probal! :yes:

Oz. bom na vsakem križišču vprašal katerega od čakajočih v avtu, kam naj zavijem.

Itak bom na koncu pristal v Polju, če bom imel take :kva2:

Resnici na ljubo, vedno bolj čutim, da spadam tja....

Torej okol šestih štartam iz Lj. in računam, da sem do devetih na Studencu 48!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hejla!

Branko1 ima moj telefonček. Bom najdla kontakt z njim. V kolikor bo imel on že polno, sem te napisala, da boš pri tem kolegu, ki sem ga 1x že omenila. Njegova mama oddaja apartmaje. Cena je 10 eur/ oseba, kar je zame čisto sprejemljivo in fer. Bomo vse dorekli in na veliko napisali čas in kraj odriva. Mislim, da se skupaj nabira izredno prijetna družbica modrih in zabavnih ljudi. :)

Tale izlet na Rab sama doživljam kot prave prijateljske dogovore. Brez velikih besed, brez okitenih obljub, samo cajt in gremo.

Fajn bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hejla!

Branko1 ima moj telefonček. Bom najdla kontakt z njim. V kolikor bo imel on že polno, sem te napisala, da boš pri tem kolegu, ki sem ga 1x že omenila. Njegova mama oddaja apartmaje. Cena je 10 eur/ oseba, kar je zame čisto sprejemljivo in fer. Bomo vse dorekli in na veliko napisali čas in kraj odriva. Mislim, da se skupaj nabira izredno prijetna družbica modrih in zabavnih ljudi. :)

Tale izlet na Rab sama doživljam kot prave prijateljske dogovore. Brez velikih besed, brez okitenih obljub, samo cajt in gremo.

Fajn bo!

Cena je super,tko da tudi če ne bomo matrali Branka1, bo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla druščina.

V septembru me čaka še 1 teden dopusta na Pelješcu. Vse je odvisno od moje boljše 1/2 glede termina dopusta.

Sem namreč tudi avtodomar in v glavnem na tak način preživljam oz. preživljava dopust.

Sicer pa, poznejši termini -konec septembra, oktober - ni problem- vse je stvar dogovora. Saj Rab ni daleč, trajekt je dokaj poceni - ni vrag da se ne bi dogovorili za kak vikend.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,če si že bil v Loparju , pa nisi odšel vsaj enkrat v Fortuno na ribe,če jih imaš seveda rad, potem si nekaj zamudu.

A s tistim kampom misliš oni kamp,desno od Loparja,ali konkretno pristanišča,

Šefica Fortune je moja prjatlca Smilja Paparič no,sej ne da bi se tuki hvalu,samo mi smo na ti z vsemi zaposlenimi tam gor,tudi z njenim možičkom,pa čeprav ga je strah enoslednih vozil ---LOOOOOOOOL. Ona in njeni bodo izredno veseli našega obiska,saj ko sem bil pred let vozen,smo vsako sezono vsaj 2x uleteli do njih,da o drugih lokalih nebi tuki pisu,ker je brez veze---usi so N1 IN DOBILI BOMO NJIHOVO DOMAČO "GRAPO" :kva2: Tudi sam vzpodbujam neke moje stare soborce na to avanturo,težko jih je prepričat,ker so skorajda vse vidli,ampak kdo ve,naslednji teden gremo mal v Avstrijo zasmetit za 1 dan "

European Bike Week Faakersee Austria

:grim

In ja, v avtokampu so mobilne hiške,tik ob obali ,notri sta 2 mini spalnici 2+2 ležišča,bolj za pare in kuhinja,kjer se raztegne skromna sedežna,ampak za prave bajkerje je to luxus itak,na verandi se pa brez problema zvali v spalko vsaj še 6 ljudi,notri je vse, za ceno se pa lahko vidi na spletu Imperial-a Rab.Midva strogo vzameva hiško,ostali pa po želji.200m stran je zanimiv coctail bar,v katerem predvajajo glazbene želje za bajkere,če jih pride vsaj 5 na obisk,nisem še preveril,ampak tak so rekli.

V glavnem,vse je stvar dogovora,sej vemo 100 ljudi 100 čudi,midva sva zelo preprosta in nisva v breme nikomur,sva neodvisna in delava kar nama paše,če ste še ostali podobni,se ujamemo u nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Mislim pa, da se bo treba dogovort z organizatorjem motozbora za apartmane, ker ne vem natančno če kombinacija z Branko1

drži.

Ne se sekirat no,na Rab-u se dogovoriš na licu mesta verjem,za normalne in nerazbijaške skupine bo cena sitnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imam v planu Lj- Polhov Gradec- Gorenja vas- Cerkno?-Bohinjska bistrica itd...

A kdo pozna kako bližnico (po možnosti makadam) iz Gorenje vasi oz. Cerknega do Petrovega brda (skratka Bohinja).

Malo goolgam po zemljevidu in je ful poti pa ne bi rad se na vsakem ovinku ustavil in gledal na gsm kam zavit.

Skratka čimbolj direkt (ne čisti blato off road, ker ipak vozim gelende fotra).

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat no,na Rab-u se dogovoriš na licu mesta verjem,za normalne in nerazbijaške skupine bo cena sitnica.

To drži! Nobene panike ne bo s spanjem. V hiši pri Romanu je cena 10eur/noč, so pa še 4 mesta frej. Potem imamo branko1, kamp, kot berem, zagotovo pa frej en kup apartmajev, sob in podborovcev :). Potrebujemo le dobro voljo :).

Mislim, da bo tole slovenski motozbor na Rabu.

Aejga fest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!