Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Gre morda kdo to nedeljo v smeri proti Kopru? Jaz štartam iz Velenja, predvidoma ob 6:00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutir planiram furco po Aut, vrjetno Nockmalstrase, če koga zanima se mi lahko pridruži. Piši na ZS.

Kaksno spurco pa potegnete do gor? Kaksno krozno? Oz. kolk casa vzame zadeva, ce se ognes jasno AC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre morda kdo v nedeljo kaj proti bohinju, ali pa posočje- mangart, predel, jezero pa čez trbiž nazaj, ali pa čez vršič nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogoce grem jst v tole smer.. cez vrsic na mangart, pa v trbiz mal se zgubit, pa po moznosti cez avstrijo nazaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa si oz. kje bi ti štartal in kdaj? Predvidevam, da maš planiran tudi kak postanek kje vmes za kako pupico, papico kako fotko ipd.? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogoce grem jst v tole smer.. cez vrsic na mangart, pa v trbiz mal se zgubit, pa po moznosti cez avstrijo nazaj ?

Ja bom šu zravem ,da mi plačaš obljubljeno kosilo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4.8.2013 imam plan ........trasa označena z zeleno ali opcija dodatno, označeno z vijola... :D

.....a gre kdo zraven, da mi nau dolgčas, ko se bom ustavil na kašni pijački in kosilu ? .......  :P

post-9103-0-82931600-1375341744_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nimam časa grem na picikl :grim

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa si oz. kje bi ti štartal in kdaj? Predvidevam, da maš planiran tudi kak postanek kje vmes za kako pupico, papico kako fotko ipd.? :)

 start nekje iz notranjosti slovenije, tm kjer bo odprt najzgodnejsi bife, upam da okol 7 zjutraj, za nadalno pot nevem..

 

Ja bom šu zravem ,da mi plačaš obljubljeno kosilo :grim

 

 

Saj nesmes tolko jest, tole ce se srecamo dam za kavo, vec pa ne, ker je moja ogrevalna turca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej edn predlaga kakšno ca 400km turco iz Celja proti A in nazaj v CE, pa da je malce višja nmv :) ter s tem prijaznejše temperature... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr na Vršič da preživim dan,drugače se bom stopil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri startam ob 8.15 iz Kg na Dachstein in potem nazaj, ce ste zainteresiran me poklicte na 041-747-656

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek do nedelje (22.8 do 25.8) nekam??? Lahko Bih, Srbija, Romunija, ........(ideja dobrodošle)

Še kdo? PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se danes zapelem do Golice, pa tik pod vrhom pri tistem kafiću na ovinku nekej po cesti sprejano, je zgleda nekoga iz ovinka neslo, ker so bili madeži in fulj posprejan po cesti tam pri ograji, upam da ni blo kaj hujšega .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek 26.08. Gremo proti južni dalmaciji, torek ob Neretvi za Mostar, višje do Konjice v Sredo raft po Neretvi v četrtek proti domu. Je gdo zainteresiran ? Javi gremo skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo kdo dal kako zanimivo turco še v drugi polovici septembra ko mam urlaub :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!