Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

dej tamal mal ga švrcn prej ,da ne boš čist slinast,pa nam starim mačkom sramoto delu :-P :-P

vidva bosta za drugo mizo, če se bosta grdo obnašala bosta pa v drugi oštariji :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, za vas bi bila najbolš una tema:

se dobimo vsak na svojem koncu Slovenije.... :kva2:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, za vas bi bila najbolš una tema:

se dobimo vsak na svojem koncu Slovenije.... :kva2:

Zase se brigej :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... hahahahaha ... švrkači ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso bolj svršači?

dej prid na pir gor na Rakitno:-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najavljam Rakotno, zdele, prec... Kmet plača pivo :-)

prjatu, spet nau nč s pirom, če boš na Rakotni :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri- Nedelja: sežana-paklenica-sežana.kalamari , skok v morje in domou. turistika. se pridruži kdo? zaenkrat smo v 4ih. lahko se dobimo na kozini OMV 8:30-8:35

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 11.7.2015 izletek z motorcki do morcka pa nazaj. Start in zbor v Tivoliju Ljubljana Siska spodnje parkirisce kjer so avtobusi ob 8.00.. Gremo po stari cesti tja in nazaj postanek na ridah za cik.. Kavica na OMW Postojna.. Cilj je Portoroz, Koper, ali kaj tretjega.. Na obali chiliranje, kopanje, debate.. Popoldne kaksno kosilo prot veceru nazaj proti Ljubljani kjer zakljucimo s kavico:) Povabite tudi prijatelje.. Tisti ki mislite it se pofockajte v inbox..da vemo koga cakat.. Stil voznje: lagano sportski:p odhod bo odpovedan v primeru dezja.. V upanju da se vidimo en lep moto pozdravcek;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11.7.2015 Zbor na petrolu ob 9h v Pijavi gorici. Smer kolpa,kopanje,zajebancija,binglanje :-P :-P in pokolpski dolini do Čabra,nazaj v Slo,prek Loškega potoka ,Sodražice,Cerknice na OMW Postojna......

Vabljeni vsi k ste mal zmešani :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11.7.2015 Zbor na petrolu ob 9h v Pijavi gorici. Smer kolpa,kopanje,zajebancija,binglanje :-P :-P in pokolpski dolini do Čabra,nazaj v Slo,prek Loškega potoka ,Sodražice,Cerknice na OMW Postojna......

Vabljeni vsi k ste mal zmešani :-D

ček :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Načrt okviren. Čez Dolomite do  jezera Iseo, pa Como, pa Lugano...pa kar bo padlo še sproti. :OK:  5-7 dni. Odvisno od vremena, pa mal od špage, predvsem pa od stopnje tolerance do boljše polovice. :bum:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri planiran odhod proti Passo Dello Stelvio. 3 dnevna expedicija.. še do švice obrnt. je mogoče kdo ki je tudi namenjen gor? mogoče se lahko peljemo skupaj. sežana 7:00 odhod. do palmanove po AC potem pa do bellunota in čez passo san pellegrino naprej do bolzano. isti dan nadaljujemo še do mesta Merano kjer se nastanimo. naslednji dan pa naprej. anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11.7.2015 Zbor na petrolu ob 9h v Pijavi gorici. Smer kolpa,kopanje,zajebancija,binglanje :-P :-P in pokolpski dolini do Čabra,nazaj v Slo,prek Loškega potoka ,Sodražice,Cerknice na OMW Postojna......

Vabljeni vsi k ste mal zmešani :-D

Lahk bi kdaj tud organiziru pa prpelu bando na naše konce, štajerska pa še kam, ne pa sam tm okoli Postojne pa okolice!Vedno tm štartate pa pol od tam nekam še naprej proti zahodu ali jugu!!!Pridte kdaj še na vzhod!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!