Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

pred eno uro, mladench pravi:

Kam pa jutri?

Domov;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Domov;)

brezveze, tle bom ostal :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja heroj ki bi šel čez 1h en krog iz Wajdušne proti colu, predmeji in nazaj dol? Mogoče celo do idrijske bele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13:40 start iz Šk. loke. Kam, še ne vem. Proti morju mogoče. Če gre kdo zraven? Dam za pico :)

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

13:40 start iz Šk. loke. Kam, še ne vem. Proti morju mogoče. Če gre kdo zraven? Dam za pico :)

Jaz bi šu z veseljem, pa sem v službi...

Aja, pa doma sem na morju :D

Sej, če bom kej do sestre v Šk. Loko hodu, se bom najavu.

Pa pravijo, da so Gorenjci ohrni...

Srečno furco:OK:

Aja...

To, na Kozini se nekaj oblači.

Kakšna nevihtica bo ziher...tko, da dežjaka

vzem sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, C eagle said:

Jaz bi šu z veseljem, pa sem v službi...

Aja, pa doma sem na morju :D

Sej, če bom kej do sestre v Šk. Loko hodu, se bom najavu.

Pa pravijo, da so Gorenjci ohrni...

Srečno furco:OK:

Aja...

To, na Kozini se nekaj oblači.

Kakšna nevihtica bo ziher...tko, da dežjaka

vzem sabo...

Sej mogoče se plan spremeni. Zdej me že mal vleče proti Kureščku pa čez...

Dežjaka ne bom sabo vzel (ker ga nimam) bom pa mal moker, v tej vročini kar paše.

Čudna je tale ja, da so gorenjci ohrni, to so se Savinjčani spomnl:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

Sej mogoče se plan spremeni. Zdej me že mal vleče proti Kureščku pa čez...

Dežjaka ne bom sabo vzel (ker ga nimam) bom pa mal moker, v tej vročini kar paše.

Čudna je tale ja, da so gorenjci ohrni, to so se Savinjčani spomnl:whistle:

Kam čez Kurešček pa jo misliš mahnt? Da nisi mislu Rakitne pa čez?

Itak bi blo pa tole Rakitno (zaradi vse večjega števila udeležencev za pokal VN Rakitna) preimenovati v Raketna...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, izibajker said:

Kam čez Kurešček pa jo misliš mahnt? Da nisi mislu Rakitne pa čez?

Itak bi blo pa tole Rakitno (zaradi vse večjega števila udeležencev za pokal VN Rakitna) preimenovati v Raketna...

Ne čez rakitno. Tam do kurščka, pol pa če se ne motim (1x sem bil gor) sem nekje v okolici videl tablo za-sem pozabil. Že gledam guugel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Ne čez rakitno. Tam do kurščka, pol pa če se ne motim (1x sem bil gor) sem nekje v okolici videl tablo za-sem pozabil. Že gledam guugel...

 Lahko se dobimo na Igu, ene 300metrov pred odcepom za Kurešček je gostilna Ulčar. Lahko se tam dobimo, pol gremo pa skupaj gor v hrib. Pa na Rašico se tam naprej pride...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Ko startam od doma napisem. Upam da mi uspe do 14h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

No evo. Ko startam od doma napisem. Upam da mi uspe do 14h...

OK. Napiši kdaj in kje se boš na Igu ustavil, če misliš it tam mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predn se boste zmenil, bo že tema :lol1:

to pišem samo zato, ker sem vam fouš, ker js ne morm :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, maus said:

predn se boste zmenil, bo že tema :lol1:

to pišem samo zato, ker sem vam fouš, ker js ne morm :dry: 

Ha men je žena rekla, še posodo maš za pomit, pa cujne obest. Ko sta se mi 2 šalci ubili, pa špaga za cujne odtrgala, je rekla: pejd, bom raj sama zrihtala, da mi navš vsega polomu.

 

Evo Startam. Navigacija pokaže 50 min do Gostilne Ulčar. Čez 40 min bom tam. Ja, ja. Bom vozu po omejitvah, zarad bližnic bo 10 min prej :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni neke teme z vsebino o prenočiščih, sem se odločil povprašat tukaj. Torej, najavljam, da bi spal v Kranjski Gori, pa me zanima, če ima kdo kakšen dober, ugoden preverjen kontakt. Gledam malo booking, pa so cene zasoljene kot pr' norcih.
Predvsem, da bo prijazno motorjem in denarnici. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DL650 pravi:

Ker ni neke teme z vsebino o prenočiščih, sem se odločil povprašat tukaj. Torej, najavljam, da bi spal v Kranjski Gori, pa me zanima, če ima kdo kakšen dober, ugoden preverjen kontakt. Gledam malo booking, pa so cene zasoljene kot pr' norcih.
Predvsem, da bo prijazno motorjem in denarnici. :cool:

Imam občutek, da se prek "booking" avtomatsko tudi cene malo (navzgor) prebukirajo. Ampak ok, enim tak način rezervacije paše, nenazadnje se na te booking portale oglašujejo tisti apartmanodajalci, ki imajo boljšo ponudbo... Pa seveda, ta luxuz, da že vnaprej vidiš vse fotke apartmaja tudi nekaj doda k ceni....Sem pa prepričan, da so tam tudi taki, ki oddajajo apartmaje, pa morda niso v shemi booking, pa jih prek googla lahko vseeno najdeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki oddaja sobo/apartma ponavadi dvigne ceno, če se odloči za oglaševanje preko Bookinga, ker mora za posredovanje plačat še 15% provizijo. Včasih se splača ceno preverit še direkt pri tistem, ki oddaja. Mene je dopust na takšen način pršu ceneje za dobrih 100€, kar ni malo za en telefonski klic in 3 min cajta. za Hrvaško se splača gledat še Njuškalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ciciban pravi:

Tisti, ki oddaja sobo/apartma ponavadi dvigne ceno, če se odloči za oglaševanje preko Bookinga, ker mora za posredovanje plačat še 15% provizijo. Včasih se splača ceno preverit še direkt pri tistem, ki oddaja. Mene je dopust na takšen način pršu ceneje za dobrih 100€, kar ni malo za en telefonski klic in 3 min cajta. za Hrvaško se splača gledat še Njuškalo.

Res je. Pri nekih ustaljenih prenočiščih imava dogovor, da si na bookingu pogledava proste termine, od cene odbijeva 15%, kot si omenil in potem pokličeva in rezervirama. Je pa res, da je tako simpl in elegantno preko bookinga narest rezervacijo. Pogledaš si vse, kar te zanima, 3x klikneš in konec. Ne, ne morem reči, da smo se "polenili", ampak tak je ... razvadli smo se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo pa preko bookinga ceneje spali, kot da bi potem tja pršl nenajavljeni ... zdaj se ne spomnem kje vse je bilo to .. amoak bilo je :P

tudi maus sirćek najde :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

mi smo pa preko bookinga ceneje spali, kot da bi potem tja pršl nenajavljeni ... zdaj se ne spomnem kje vse je bilo to .. amoak bilo je :P

tudi maus sirćek najde :jezik: 

Ah, kaj pomaga če najdeš sirček, če je itak hin! :P Ti se ne spomniš, sivec ... to je baba čula baba rekla.
Ti predlagam v obvezno opremo k prvi pomoči tudi Bilobil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tak ja, da ni čistega pravila. Preko Bookinga je bilo pa ceneje v Turčiji. Za Kranjsko goro pokliči še v Barovc Hostel. Pa mogoče poglej še 1nadan. Včasih se najde kaj pametnega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tujini vedno preko bookinga, agode ipd placam manj kot direkt na recepciji hotela. To ne velja za privatne ponudnike.

Se pa sigurno da z lastnikom sobe, apartmaja direktno na stiri oci, po moznosti brez racuna dobro scenkat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DL650 pravi:

Ah, kaj pomaga če najdeš sirček, če je itak hin! :P Ti se ne spomniš, sivec ... to je baba čula baba rekla.
Ti predlagam v obvezno opremo k prvi pomoči tudi Bilobil. :P

ker nisem jaz rezerviral preko bookinga .. a zdj štekaš ... sm biu pa zravn :P

sj men je itak vseeno .... js sm se meu fajn :jezik: ... mogoče se pa @MARJA spomne kje vse je bilo to :P

pa dnar skup vržemo in samo en plačuje ... men se ne da s tem ukvarjat ... štekaš :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ciciban pravi:

Je tak ja, da ni čistega pravila. Preko Bookinga je bilo pa ceneje v Turčiji. Za Kranjsko goro pokliči še v Barovc Hostel. Pa mogoče poglej še 1nadan. Včasih se najde kaj pametnega.

Hja, moja ni navdušena ravno nad Hostli .. skupne spalnice, kopalnice in wc-ji. Saj jaz tudi ne, ampak bi dosti lažje to "pretrpel" kot moja draga. Če že lahko, se temu izogibam, drugo je v kampu ....

pred 2 minutami, maus pravi:

ker nisem jaz rezerviral preko bookinga .. a zdj štekaš ... sm biu pa zravn :P

sj men je itak vseeno .... js sm se meu fajn :jezik: ... mogoče se pa @MARJA spomne kje vse je bilo to :P

 

Saj verjamem, pač sem vse skupaj malo na hec potegnil.

pred 12 minutami, r109 pravi:

Jst bi pogledal pr BREZOV GAJ in v gostilni Martin. Lastnik je motorist, pa se zupan je.

 

Moj termin - zasedeno! Drugače pa drag ko pes! Te skoraj rajši nekje v Avstriji prespim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!