Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

V drugi polovici Avgusta planiramo pot čez Avstrijo skozi Soboth pa do Borovlja, nato čez mejo za Bled kjer bi imeli kosilo in preživeli popoldne, proti večeru pa še potka do Kranjske gore kjer bi večerjali in prenočili. Drugi dan zajtrk, nato čez Vršič do Bohinjskega jezera, nekje okrog Bohinjske bistrice kosilo, nato do Trojan na kavo in krof, potem pa po avtocesti do MS z vmesnim postankom. Primaren cilj je panoramska vožnja, kopanje na Bledu, vožnja čez Vršič, ogled Bohinjskega jezera, naprej pa pot proti domu od Trojan naprej po AC.

Prvi dan:

Prvi dan.jpg

Drugi dan:

Drugi dan.jpg

Kakšni nasvet glede izbire poti, kakšne znamenitosti za ogledat, itn?

Popravljeno . Popravil Andrejcer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Andrejcer said:

V drugi polovici Avgusta planiramo pot čez Avstrijo skozi Soboth pa do Borovlja, nato čez mejo za Bled kjer bi imeli kosilo in preživeli popoldne, proti večeru pa še potka do Kranjske gore kjer bi večerjali in prenočili. Drugi dan zajtrk, nato čez Vršič do Bohinjskega jezera, nekje okrog Bohinjske bistrice kosilo, nato do Trojan na kavo in krof, potem pa po avtocesti do MS z vmesnim postankom. Primaren cilj je panoramska vožnja, kopanje na Bledu, vožnja čez Vršič, ogled Bohinjskega jezera, naprej pa pot proti domu od Trojan naprej po AC.

Prvi dan:

Prvi dan.jpg

Drugi dan:

Drugi dan.jpg

Kakšni nasvet glede izbire poti, kakšne znamenitosti za ogledat, itn?

ql ql .. pred kratkim šel zelo podobno pot, ampak enodnevni izlet .. samo sem šel čez eisenkappel-jezersko, pa potem gor na kremšnito .. :) ..pa do klopeinersee-ja se splača malo turizmat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, JezniPohorc said:

Jaz tudi priporočam Jezersko... Zakaj pa toliko avtoceste domov?

avtocesto bi jaz tudi izločil .. določeni predeli stare ceste ob avtocesti so res katastrofa in tisti del mogoče na avtocesto .. drugače pa ja, pot nazaj bi jaz drugje/drugače - brez avtoceste routal .. saj imate čas, če je cel dan samo za eno smer ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/1/2016 at 1:32 PM, skalar36 said:

V sredo še pred sončnim vzhodom ga bom pihnil za otok Pag. Vzhod si bom ogledal nekje na poti (tko da približni čas odhoda je).

Grem do kolega, se mal pokopat. Ne vem še ali bom prespal, ali zvečer nazaj...odvisno od popitga pira :D. Tud ne vem še, al bo trajekt, al pa most...čist sprot bo plan.

Če je kdo za, lahko gre zraven. Za ostalo pa vzamte sabo mastercard. :smoke:

Qurbl. Noben noče tok zgodi vstat:cry:. Bom šou pa sam, pa mal bom pel po pot, pa mal se sam s sabo pogovarju-kot ponavad. Žou vam je lohk. Pa na 1\4 pice bi vas povabu. Pa enga intaljančka. Še dovolu bi ,da se kdo z mano slika :jezik:. Pol grem pa sam...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Andrejcer pravi:

Jutri dopoldan krenem iz MS v MB, Rogla, Areh, Rogoza, Ptuj, MS. Kondicijska vožnja. :P

Dobra kondicijska turica. Jaz to ponavadi odvozim na začetku sezone (v kolikor na Pohorju še ni snega).
Ti predlagam še eno relacijo za jutri, da malo podaljšaš in sicer:

Iz Pohorja se zapelješ nazaj v Hoče in se obrneš proti Slovenskim Konjicam, seveda po stari cesti. Nato se zapelješ mimo Zreč na Roglo (1517m). Od Zreč do Rogle imaš 15km lepe vijugaste ceste. Se ustaviš pri cerkvici zgoraj nasproti igrišča, kjer imajo naši nogometaši državna reprezentanca višinske priprave. Od tam se zapelješ naprej na Pesek do jezera.
Potem pa recimo po AC do S.Bistrice, tam pa po stari cesti Bistrica - Ptuj, kjer se peljež skozi Dolič, Trnovsko vas do Gočove, kjer v Zg. senarski vstopiš na AC do Murske. To je takšna lepa turica, brez divjanja. Pa še dva (2) tisočaka boš osvojil.

 

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

Qurbl. Noben noče tok zgodi vstat:cry:. Bom šou pa sam, pa mal bom pel po pot, pa mal se sam s sabo pogovarju-kot ponavad. Žou vam je lohk. Pa na 1\4 pice bi vas povabu. Pa enga intaljančka. Še dovolu bi ,da se kdo z mano slika :jezik:. Pol grem pa sam...

Hehehe .... vedno obljubljaš pico, v žepu pa držiš fige, da bi tisti, ki se ti bi pridružil, prišel direktno iz kosila. :P:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, skalar36 pravi:

Qurbl. Noben noče tok zgodi vstat:cry:. Bom šou pa sam, pa mal bom pel po pot, pa mal se sam s sabo pogovarju-kot ponavad. Žou vam je lohk. Pa na 1\4 pice bi vas povabu. Pa enga intaljančka. Še dovolu bi ,da se kdo z mano slika :jezik:. Pol grem pa sam...

Čak sam da pridem do motorja ......:dry:...ob 3h zjutraj bova vstala , mam eno ludo v mislih .....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

Čak sam da pridem do motorja ......:dry:...ob 3h zjutraj bova vstala , mam eno ludo v mislih .....

 

Kaj pa boš ti plaču ... govejo župco, ker ob tej uri bo kar mrzlo.:D

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DL650 pravi:

Kaj pa boš ti plaču ... govejo župco, ker ob tej uri bo kar mrzlo.:D

Men plačujejo drugi .....:kva2:

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Te drzim za besedo.

Zmenjena :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jaz bi se prlepu zraven.

Pa sem 10 dni babysiter...

Bom pa od petka do nedelje na kočevskem....vdak dan relacija Štalcerji Kolpa.

Če kdo luta po tistem koncu, dobi kofe...

Gsm cifra je v profilu..

Uživajte!

:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota in nedela bota lepi, km se nej pelem, da vmes mal prespim? Na jug ravno nebi hodu, k zou ne kaze ravno dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se bom zapelu mal do Paklenih otokov. Vetra ne bo preveč tko da bo lagani offroad. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Danilo D pravi:

Sobota in nedela bota lepi, km se nej pelem, da vmes mal prespim? Na jug ravno nebi hodu, k zou ne kaze ravno dobr

Mogoče Dolomiti .... do Val Gardene potem pa čez Passo Sella lepo nazaj čez prelaze.

Ali pa Großglockner, pa prespiš na drugi strani ... morda Kaprun ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri imava dan za motorizem (OLEEE!!!) pa me zanima če ima kdo kako prijetno furco za predlagat.

Odhod in Prihod: Izola

Ste vabljeni se pridružit če je volja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Greencaj pravi:

 

Odhod in Prihod: Izola

 

sej si že napisal, sam še krog narišeš , pa maš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

sej si že napisal, sam še krog narišeš , pa maš :D

 

nja, če narišem krog okoli izole morem it čez 4 države :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Koliko km pa želiš narediti in ali želiš v gužvo, proti morju, ali na hlad.

do kala pa nazaj :lol1:

:ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, KARMEN1 said:

Koliko km pa želiš narediti in ali želiš v gužvo, proti morju, ali na hlad.

Na hlad, po možnosti ne proti tolminu in sotočju (sem tam non stop) za vse skupi ene 6h vožnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Greencaj pravi:

nja, če narišem krog okoli izole morem it čez 4 države :D

nared mal manjši krog...do kala :P

Na hladno lahk greš sam prot Tolminu, al pa po Itaijanski strani, pa nazaj na Tolmin. Zlo hitro na hladno (sam ne predlagam) je da skočiš  čez mejo v Itaijo, pa carabinierjem govoriš va fan qullo, ampak ne predlagam. Lahk pa greš proti Pasjaku, pa na Ilirsko, pa na Snežnik, pa ukul na Lož, pa na Grad snežnik, pa Cerniško jezero...pa pa pa, papa :grupni:

yu3 se bo povsod ohladilo

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

nared mal manjši krog...do kala :P

Na hladno lahk greš sam prot Tolminu, al pa po Itaijanski strani, pa nazaj na Tolmin. Zlo hitro na hladno (sam ne predlagam) je da skočiš  čez mejo v Itaijo, pa carabinierjem govoriš va fan qullo, ampak ne predlagam. Lahk pa greš proti Pasjaku, pa na Ilirsko, pa na Snežnik, pa ukul na Lož, pa na Grad snežnik, pa Cerniško jezero...pa pa pa, papa :grupni:

Zanimivo, kako pa prideš iz snežnika na Lož? Ne vidim nobene ceste na mapi

 

Popravljam: Očitno jo g maps vidi, viamiscelin pa ne

@DAMI34 Oj še to mi povej, kakšna pa je kej pot? Je dosti makedama? Bova 2 na motorju, pa dosti z cestnimi gumami ne morem naredit :)

Popravljeno . Popravil Greencaj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!