Skoči na vsebino

gianelli auspuh


Jebediah

Priporočene objave

torej...mam gianellija (za več info glej podpis, pa na skuter poglejte)

pa mi na na auspuhu piše.

Not to be used for road use. Use only for racing purposes.

Kaj jzst potem rabim, da mi copsi ne bi mogli težit..atest al kaj? in kje ga lahk dobim (papirjev pač nimam nobenih od njega.

Aja, pa slišm da majo orignal tut ti auspuhi eno blokado notr...a ma kdo kako slikco, k bom polj dol auspuh dal, da vem sploh kaj iščem.

tenx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Not to be used for road use. Use only for racing purposes.

Ja Giannelli nikol nebo to kaj pise to velja za Polinije,Malossije pa mojega zdaj za gianelije pa ne ker so dol blokirani oni kaj pa sn jih nastel pa niso :) :)

Tak da se ne boj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapsi ti bojo moril v vsakmum pogledu, jest mam zxa pa sm mu homologacijo kazov pa use pa ni jebov 5%, se na tehnicnga mej hotu dat, pol muj pa tadrug kaps reku da nej me spusti k nism problematicn :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...bi se zdaj spustili v rešitev mojega problema...kej dobiti homologacijo in pa atest ali karkoli

pa glede blokade..bi res rad prosu za kako slikco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od ZX-a si jo skopiraj pa bo :) Sej oni butl nebo vedo, kaki auspuh maš, če je mojemu kolegu reko, da ma Hondo, mel pa je NRG-ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erm...ne znam nemško čisto nič!..učil sem se tri leta sicer..ampak je tršica vmes mogla tut ene parkrat domov klicat da ne hodm..tak da :D

če pa kdo najde..prosim lepoooo

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erm...ne znam nemško čisto nič!..učil sem se tri leta sicer..ampak je tršica vmes mogla tut ene parkrat domov klicat da ne hodm..tak da :D

če pa kdo najde..prosim lepoooo

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam gianellija, sicer je za cestno verzijo motorja ampak to nikjer ne pise. Sj mal je ze "zgonena" homologacija ampak se se zmeri vse vid...

skenerja pa nimam tko da nwem (lohka ti z digitalcm slikam, ce pa rajs vids da skeniram pa bos mogu mal pocakat da grem enkrat do bratranca k ma skenr) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erm..sem auspuh razdru...ni nobene ` blokade ´ tm k pride na cilinder prišraufan....torej to ni to krivo da vleče slabo v hrib, in da je zgubu 10kmh odkar sem ha gubu (prej 100, zdaj 90 - po števcu)

torej..v torek v krško: nov jermen, druge valjčke pa fedre (najboljšo kombinacijo pač)...polj bomo pa vidl ;|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kups auspuh s homologacijo ma sigurn notr blokado, sam ti jo serviser na tvojo zeljo odstrani, ce pa na aupuhu pise for race pa sigurn nima blokade k na dirkah nimajo zablokiranih motorjev. :D

Se neki slikc blokade u aupuhu:

drosselblende4.jpg

drosselblende6.jpg

drosselblende2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa pomoje ne bo drzal. Na mojmu auspuhu (na vrecki bl tocno...) pise: UPROABA IZPUHA JE DOVOLJENA IZKLJUCNO NA ZAPRTIH DIRKALIŠČIH. Pa sm dobu homologacijo zravn, pa blokado tud (serijsko :lol: ). Bla je samo podlozka, na dveh koncih prisvasana na zacetku rora ki gre v cilinder. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavr je taka....Homologacija se dobi samo zaradi tega,ker so podlozge gor zasvasane oz tisti tulec pdspredaj v koleni in ce ti to vse vem poberes ni vec za cesto uporabn ampak samo za dirkalisca ker ni vec v skladu z zakonom ker da mocnejsi glas pa vecjo koncno......in zato pise ono :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da na nekaterih izpuhih prav piše (na nalepki, ki je prelepljena čez cev) nekaj takega: Opozorilo! Ob odstranitvi blokade skuter bolje pospeši in tudi kočna hitrost se poveča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!