Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

no in je miklavž kej prpelov??

ja....listek z napisom: RECESIJA, pa dve granitne kocke :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. do kala ce ni vsa 150 konju itak glih da prlezes, maus recimo k jim ma 200 lahko pride tja v nekem doglednem casu, ostali pa sej vidis kako je. treba u senozecah ze pavzo narest da se masina pohladi :lol:

2. dami bol skromne zelje mores met za miklavza :P jst sm vsaj sladkarije, nogavice pa prespasnik dobila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. do kala ce ni vsa 150 konju itak glih da prlezes, maus recimo k jim ma 200 lahko pride tja v nekem doglednem casu, ostali pa sej vidis kako je. treba u senozecah ze pavzo narest da se masina pohladi :lol:

2. dami bol skromne zelje mores met za miklavza :P jst sm vsaj sladkarije, nogavice pa prespasnik dobila :D

1. res je( pa še enga osla rabš k ti na kalu kafe plača :D

2. pa še kej drucga najbrž :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 5 zjutraj, s snežnimi sanmi, aja..bavarci jih ne delajo :(

He,he,Dami!! Zbudi se!!!! Zadno slikco si oglej!!

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=535026

Pa še eno!!!

http://thekneeslider.com/archives/2009/12/17/1936-bmw-schneekrad/

Kwake so takrat še ornk spale!!!!

:P :P :P :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he,Dami!! Zbudi se!!!! Zadno slikco si oglej!!

http://www.advrider....ad.php?t=535026

Pa še eno!!!

http://thekneeslider...bmw-schneekrad/

Kwake so takrat še ornk spale!!!!

:P :P :P :P

če s tazadnim prideš, kafu častim :P

aja, drgač, k so bavarci tanke delali za po snegu, so kawe sam mim letele: http://www.kawasakitrax.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom pršu na Ride z GS-om pa IgorjaKr bom mel zraven :grim Sam uro se mormo zment :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA!!!! Kaj pol za nedeljo??? A bo after shod ''Hudičevec'' al ne?? Kje? Kdaj? S kakimi prevoznimi sredstvi??

Seveda da bo. Vreme sem že naročil za točno uro bom se bom še posvetoval, pa destinacija ostaja še skrivnost. Bo pa za izkoristit dan.

Bolj kot s kakimi prevoznimi sredstvi se dobimo je to da se bomo fajn meli v družbi najboljših (mon)...

Aja jst bom na štirih kolesih. Lahko kdo izkoriti tudi za družinjski izlet ...

Lepo se mejte, se vidimo ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo

Dobimo se ob 10.30 na ridah (točno) Odhod iz rid 10.45 tako, da se na prvem čajčku pogrejemo ob 11.00 na OMW Postojna, kjer nas dohitijo zamudniki

Naprej pa proti obali. Kam točno je še skrivnost ...

Datum 9.12.2012 (streznitveni izlet)

Pa toplo bodite oblečeni in zaviti, ker bo pihala burja med "lih da dhne" in "mlčk wlejče" po wajduski hitrostni lestvici :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... kjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ste moji primorci .... ?????????? :eek:

.... ma kaj ste mone ?????? :hmm:

........... sem vas malo pogrešal .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... kjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ste moji primorci .... ?????????? :eek:

.... ma kaj ste mone ?????? :hmm:

........... sem vas malo pogrešal .... :P

Jz tud,pogrešu :cry:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nm pada sneg 1x leto sam takrat zares, ni kot neko vaše sranje k ga vrže pol metra pa ga pol lepo splužijo in se v miru vozite. Primorska je ko sweedn...ima leda ima snega, nema zimska guma in sam gassaaa do prvega zameta. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk

pr nm pada sneg 1x leto sam takrat zares, ni kot neko vaše sranje k ga vrže pol metra pa ga pol lepo splužijo in se v miru vozite. Primorska je ko sweedn...ima leda ima snega, nema zimska guma in sam gassaaa do prvega zameta. :P

Tole s snegom že mogoče drži, samo danes bi jaz na tvojem mestu vseeno bolj pri kraju hodil, če se ne motim, je invazija na tvoj konec in to z avtomobili, pa ne vem, če so vsi že skoncentrirani na večjo širino prevoznih sredstev, ko so mopedov vajeni bolj.Jaz na tvojem mestu bi kar lepo notri počakal, da bo mimo :)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ride do klpce počiščene in smetnjaka

Na črnam kalu delajo še vedno dober viki burger, kafe v Kopru je še vedno dobro in pica in palačinke v Ozeljanu prav tako

Skratka Primorska je še vedno zakon.

Slike sledijo. Tokrat mesto fotografa predal Kmetu in Piku

Čudovit dan.

Hvala vsem :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo primorske sekcije ki se po Igorjevih izračunih razteza od Dolenjske,Gorenjske,Primorske.....vse do Tokia :P

DSC03576.JPG

Evo na sliki Damy34 in ob njem ženka,pa dva otroka ki sem jih po pomoti prlimal k Damiju34 :blush: šele kasneje sem videl,da mu nista nič podobna,namreč imata lase :grim ,SIMPLE MEN in njegovi tamali :D Keiko ob njem in Bmwraiderka,Pik1 in IgorKR ,za objektivom jaz in za mano Kmetica2 ki išče našega peseka ki je napadel medveda in ga pregnal nazaj v hosto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo primorske sekcije ki se po Igorjevih izračunih razteza od Dolenjske,Gorenjske,Primorske.....vse do Tokia :P

DSC03576.JPG

Evo na sliki Damy34 in ob njem ženka,pa dva otroka ki sem jih po pomoti prlimal k Damiju34 :blush: šele kasneje sem videl,da mu nista nič podobna,namreč imata lase :grim ,SIMPLE MEN in njegovi tamali :D Keiko ob njem in Bmwraiderka,Pik1 in IgorKR ,za objektivom jaz in za mano Kmetica2 ki išče našega peseka ki je napadel medveda in ga pregnal nazaj v hosto :P

ostale slike :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr no :blush:

No tuki se punce grdo držijo ker sem jih motil med obrokom :P najbolj zadovoljen je Pik1 z polnimi usti in plejboj nasmeškom :lol:

DSC03575.JPG

No pa še naš Dami34 in lepša polovica in naš pesek,ki uživa ob razvajanju primorcev ki imajo prav tako kot Pik1 izraz na obrazu,ki govori Ufff blagor se lačnim :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa palačinke, slastne, najbolše , mljask,mljask a je kdo slikal palačinke??

:grim :grim so prehiter izginile

še Kmet2 je bil prepočasen z fotkanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo primorske sekcije ki se po Igorjevih izračunih razteza od Dolenjske,Gorenjske,Primorske.....vse do Tokia :P

DSC03576.JPG

Evo na sliki Damy34 in ob njem ženka,pa dva otroka ki sem jih po pomoti prlimal k Damiju34 :blush: šele kasneje sem videl,da mu nista nič podobna,namreč imata lase :grim ,SIMPLE MEN in njegovi tamali :D Keiko ob njem in Bmwraiderka,Pik1 in IgorKR ,za objektivom jaz in za mano Kmetica2 ki išče našega peseka ki je napadel medveda in ga pregnal nazaj v hosto :P

Primorska motosekcija skrbi za podmladek pa upam,da se ne bom preveč čudil zakaj se bojo čez 10.l preganjale po ridah :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!