Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

nč nebo s tem vremenom... Katastrofa :slap: :wacko: Zmeri slabš bo, do konc druzga tedna, pole pa sunny days :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo dej bod vsaj mal optimista,si mi čist dan zamoril s to tvojo objavo :fight2:

vreme bo bom jaz danes zvečer eno zmolila pred spanjem pa bo :)

drgač pa vidim oz ne vidim tuki gor več bojča,pa enga dr.maxa,pa strica saxa,no da o vale itak ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst žal za jutri odpadem, pa če je sonce al pa dež, ker bomo kuhinjo preurejal, in moram bit doma.

Če boste šli uživajte še namesto mene!!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narod kaj ste meli kake izkušnje z servisom "moto maxx"-izola ker na forumu ni nič pametnega o njem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žegnanje zamudila,čeprav se je vreme sedajle kr nardilo,škoda k niso žegn nardili za ob 13h,bi zihr šla.Zdej so ceste večinoma že suhe in na nebu je sonce ter nekaj malega oblakov tko da pojem kosilo in grem na en giro :OK:

baje bo do četrtka vreme v kur... tko da je treba TEH PAR URC SKORISTIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLA POŽEGNANA pa gizmo in duhc tud .)

skratka blo je fajn sploh na ridah k se je že kr pošteno dogajalo,tistega dežja pa sploh ne štejem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pršli domou živi in zdravi pa celi za povrh usega.

Dans smo doživeli vse kar se motoristu zna zgodit :doze: Štart u sončku B) nadaljevanje u dežju :wacko: pot po krasu v plohi :wacko: :kva2: :krneki: pridemo na kozino spet sonček B) u fris žgalo sonce, u hrbet me je moču dž :lol: OK, ni še konc... pazi to. Pridemo u KP meeeeeeegla :slap: :eek: ojejejejej, spijemo eno kafečke in se vse lepo dvigne ta para pa nadaljujemo u portorož mal počekirat deklice.... gužva za pop*** ma je blo lepo. Po italjanski strani do sežane (kjer nas je spet prestrašlo nekaj kaplc) in lepo "počasi" domou. Jah, gumo bo treba novo nabavt, pole bo bl zanimivo :worship: Duhcu, Devilish in meni ter bratcu je družbo delala naša leteča patrulja Sanda7 :lol: Hvala, drugič pa še kam dlje :worship:

Evo slikca s Kozinske pumpe :yea1: :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffa, to ni prou... jst sm pej mogla delat popudan :cry: Se edini dan soncka te dni in jst delat :BUA:

Ben, bo ze bujsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffa, to ni prou... jst sm pej mogla delat popudan  :cry:  Se edini dan soncka te dni in jst delat :BUA:

Ben, bo ze bujsi  :)

:friend1: sej ni blo lih nevemkako sončno :doze: ma je blo zadosti d smo se fuuuuuuuraaaaaaaliiiiiiiiiii :D Sej gremo kam drugič, sobota, nedelja, ojejej je še cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je blo pa megleno od KP naprej! Pratikamente ce bi hotli it proti Portorozu bi morali it skozi tole:

meglakp.jpg

:blink: slikca je malo slaba k je proti soncu ma taglavno se ze vidi

Pole pej puf, v manj ku uri je ratalo jasno jasno. Mah. :doze: Je blo pa res lepo, malo dezja, malo soncka, malo megle... inanto bo treba pucat motor... :baa: bom jutri ;)

Ma v bistvu sta ze sanda in gizmo vse napisala tko da jst nimam kej blodit. Grem raje k sm :yawn:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tista megla je bla res psiho!! :blink: mi smo tudi šli skozi...do Portoroža na en sok in pol naprej

Gizmo, duhc in sanda... mi smo misnli na vas :D upam da tudi vi na nas!! drugič pa se dejmo kej prej skontaktirat!!!

Še ena slikca da boste vidli novo pridobitev od Viggna!!!! W APRILIA

post-1830-1112080784_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punk! :OK:

Ja, na obali meglica in mraz, da smo samo sokec spili in jo udarili v toplejše kraje, na Bistrško :hmm:

Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je super sam zajebala sem z jakno,sem uzela uno letno fazer pa mi je prov kmal prepuščala tko da žal nisem šla pol do obale,sem se rajš na ridah v sončku sušila.vidim da bom mogla kr tastaro gult naprej k v tej me noben hudič ne prepozna,vsaj tako se je vidlo na faci duhca in gizmota

škoda k se nismo dobili kje,se bomo drugič bl zorganizirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tako in nikokr drgač :hmm:

vremenska prognoza pravi PETEK-SOBOTA====SONCE,IN 10do 14 stopin

mal si rezervirejte soboto bi se skup nekam odpeljali,dobili pa bi se na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej pa kej bomo vsi delali v soboto al kej? :blink:

Glede vremena pa... n vem, do sobote bo baje pihala burja oziroma severovzhodnik kar, ce se ne motim, prnasa za primorsko lepo vreme za naprej pa... :? za Udine pravi, da bodo v nedeljo "showers" :whistle: ... gizmo kaj ti kej ves? Bo v nedeljo spet jugo zapihal al prhaja kaka fronta? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, dejmo stisnt pesti za nedeljo da bo vreme sončno O:-) ..............tudi moja sobota je delovna,edino kak kofi popoldne......... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K........klapa, da Vas vnaprej pomirim, Vam sporočim naslednje.

Na gospodovo nedeljo je Schultz dežuren. Iz lastnih izkušenj vem, da vsakič, ki sem dežuren za vikend, je lepo vreme, četudi je vremenska napoved 1000% slaba. Boste lahko uživali na mopedih...jst pa bom samo poslušu vrooom in miiiiiiijjjjavvvv wd kšne 125-ke. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!