Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

:slap: :slap: Jst pa cel vikend deloven :SS :SS :SS

Uživajte še namesto mene!!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ma vi ste čist utrgani kok lahko sam delate :fight2:

no ja sej danes sem tud jaz zvedla da morem nujno v soboto delat,sam to sploh ni ovira da nebi šla potem na motor,in odpeljala kakih 200 mogoče 300kilometrov,no ma če bom šla sam v kamnik na moto razstavo jih bo potem sam ene 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ma vi ste čist utrgani kok lahko sam delate :fight2:

Uh Sanda, na žalost so razmere na trgu take, da moraš konstantno veliko delati, da ti nekaj ostane, včasih malo, včasih veliko ali pa tudi nič.......bi bilo prelepo, da bi lahko delal toliko, da bi imel za normalno živet, pa ne gre........no se pa toliko bolj navadiš uživati v najmanjših malenkostih, kot npr. včeraj, ko smo jaz in Metka pa Punk in Eos šli pogledati BMW-jeve motorje v Štanjel. Tehnounion ima predstavitev in testne vožnje, vsi motorji pa so shranjeni pri mojem prijatelju :naughty:

So tudi cestni 1200s, pa njegov slečeni bratec pa nek novi naked boxer, ki pride na trg šele v juliju...... :whistle:

Zvečer, le slaba urica ma v krogu dobrih prijateljev. Je blo Super! To so npr. tiste lepe malenkosti...... :rolleyes:

Hja, upam da se v nedeljo kaj vidimo....na motorjih seveda! :OK:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh viggen že k sem te prvič vidla oz slišala tvoj glas sem vedla da si ti ena romantična duša :)

no ma sem prišla s tem namenom gor da vam pokažem kaj sem danes delala

post-265-1112293219_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem zavihala rokave in ga skor dve uri glancala ma je še za kakšno urco dela,tko da bom šla v soboto s čistim motorjem na špancir pa nedeljo tud

post-265-1112293519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nedelja bo sonce gvišno B) MORE BIT. Žan ima jutre kolokvij, počasi se mi že fuzla ud ceuga mesca dudlanja :kva2: :wacko: :huh: :SS tko d bo med vikendom sklopu use kar je u zvezi s fiziko povezano in uživu, tko d res MORE bit sonce :kva2:

U soboto pa grem po gume, kaj upa kdo al ne... Vrjetno d ne a :doze: Sploh me ne zanima, js grem, pa če gre še kdu OK, k js se ne mislim s slick furat okul več :blink:

Sobota delavna (treba Golfa urihtat :rolleyes: ) nedelja frai, tko d greeeeeeeeeeeeeeeeeemooooooooooooo pohajat. Nove gume, motor s servisa (ku nov, prou drugo, Sandi HVALA če to bereš), vreme ku naročeno, kaj bi radi še več. U nedeljo me pokličte k vrjetno bom bl malo na netu...

Ajde klapa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nedelja bo sonce gvišno B) MORE BIT. Žan ima jutre kolokvij, počasi se mi že fuzla ud ceuga mesca dudlanja :kva2: :wacko: :huh: :SS tko d bo med vikendom sklopu use kar je u zvezi s fiziko povezano in uživu, tko d res MORE bit sonce :kva2:

U soboto pa grem po gume, kaj upa kdo al ne... Vrjetno d ne a :doze: Sploh me ne zanima, js grem, pa če gre še kdu OK, k js se ne mislim s slick furat okul več :blink:

Sobota delavna (treba Golfa urihtat :rolleyes: ) nedelja frai, tko d greeeeeeeeeeeeeeeeeemooooooooooooo pohajat. Nove gume, motor s servisa (ku nov, prou drugo, Sandi HVALA če to bereš), vreme ku naročeno, kaj bi radi še več. U nedeljo me pokličte k vrjetno bom bl malo na netu...

Ajde klapa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav iz šihta

jaz in moj goldwingaš šibava okrog 15h iz rakeka proti kamniku,če ma gdo željo se pridružit naj me kr brez sramu pokliče

glede jutri pa dejte kak predlog baje bo na morju vreme najlepše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sem se spomnla jutr je na rakeku pokal akrapovič seveda v krosu če koga slučajno glih zanima baje bo kr neki bande motomarsove tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara dva bandita (schultz in gizmo) sta dns nrdila enih lepih 180 kilometrčkov. Sm mogu probat gumo :P V glavnem, start come al solito da bar BI Sežana, do Ilirske Bistrce, pole po nekih lepih routah :OK: do Postojne, tam pa....................ja km drgam ku na ride :grim Prijemo na ovink, nikjer nobenga :eek: čudež. Pole pa zgleda d sva otvorila sezono segrevanja lesene ograje. Za nami se prkobacasta še dva s Hondo VFR ta novo rdečo, njami, ku lepa :grim pole še en fant z črnim ER5, za njim par z mille z neko custom oklepom in masko (lepa za videt). Čez cajt pa uleti še en moped tak črn k ga sploh ni blo slišat dokler ni nardilo hrrrrrrrrrrrssssssk na ovinku. In kaj je blo na kom, Gregs na novem Z750S :OK: Schultz se je kar mal zbudu in posmeju k je vidu to mašinco, je tko Schultz :naughty: Tko d nekej klape je blo na ridah, pole. No od tam malo u Gorico na gelati, njami njami :P in pole domu. Prou lepa popoudanska pomladanska furca. Drugič še kdaj a Schultz :grim

ride: (slikano s telefonom, jah :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj zdej jebemti... use poste mi meče dopio gor :blink: :slap: komu se fuzla zdej, meni al motosvetu :hmm: vrjetno meni :ninja:

@sanda: brez slikc ne verjamemo :grrr

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol si zamenjal gume al kaj?

Pošteno se vi to fjakate, jst pa na šihtu in cedim sline ob vaših pripovedih.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol si zamenjal gume al kaj?

Pošteno se vi to fjakate, jst pa na šihtu in cedim sline ob vaših pripovedih.

Lp Burnout

Sm zamenju, sprednjo. Michelin Pilot power :OK: dela čudeže, dobra guma. Bomo vidli še kolk se porablja. Včeri je bil malo rodeo ride preden smo šli s Schultzem, in je držalo ku zalimano. Dans mal divjanja po domačih ovinkih, ovink u senci, štapca drsala potleh...guma mirna. Mi je kar všeč. Bomo vidli še porabo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kamniku je blo zakon :OK:

Sanda lepo da sva se spoznala :OK:

A si bila ti in tvoj včeraj z goldijem v Portorožu ?

LP

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. april nedelja

enodnevna turistična furca po istri do Pule.

Bli; Punk, Viggen & Marjeta, Eos & Tamara, Tom & Teja in še nekaj povabljenih ki so zavrnli ponudbo... .)

post-1830-1112598832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!