Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ma nš squalo je bl poredko viden :grrr tko špara tisto mašino d so že pajki gor po balanci :lol1:

Vikend, kam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

magar sam mene pogledat bom po 17h gor

:love1: jooooo bi pršu rade volje, sam kaj bo pole moja zaročenka misnla (cbr-ka d ne bo pomote :slap: ) Vikend, vikend te pridem obiskat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej tisti kos pleha 15 za 15 gor no :)

verjami mi tudi to sem že pomislil.... :grim

Kaj ni noben v "giru"????

Pište :OK:  :OK:  :doze:

žal, nobenga ni.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kam bi rad sou?  :doze:

U kočevje :kva2: ma dej dej, kšn dž dej. Kje si dubu to pr moto štosih al kaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan pa kaj ti je to kočevje stoplo v glavo a bi šu medote gledat al te ovinki matrajo .)

medote bom gledu :whistle: O:-) js pa ovinki ja :slap: ne maram ovinku, če bi mi bli ušeč ovinki bi si kupu choperja :lol1:

Ne kočevje pa zato:

1. Redko kdaj sm tm oz. do zdej sm bu sam 2x :(

2. Cesta na morje mi že preseda :SS

3. Baje d so lepi ovinki in dobr asvalt :OK:

4. Ena lepa sobotno-popoldanska fura v netople kraje :OK:

5. nevem več

6. Se gre čez ride :P

7. spet ne vem več

No 7 razlogu sm ti našteu zakaj tja :grim .............................. Gre še kdo če bo vreme?

Brunout: če bo kej s tega, se absolutely slišemo po GSmujotu :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medote bom gledu js pa ovinki ja  ne maram ovinku, če...

.... hmmm.... le zakaj ti ne verjamem.... :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MMG: sobota bo baje deževna, nedelja baje tudi... ampak če greste še kdaj kam, samo pbovejte... :grim ... Kočevje-Dvor mi je namreč pri srcu... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem glih dobr razjahala motor me je neslo čez hotedrščico na črn vrh col ajdovščino čez smotane rebrnice postojno in domov padlo lepih 100km motorja pa nisem nobenga srečala,tko da vreme je še zdržalo popoldne pa bo verjetn kr kriza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej koga se vidi na motosvetu  :D

Kej ben, bomo sli na kak giro, al bos sparu tist tvoj motor  :P

lp, Fabi

Ja enkrat bomo že šli na kšn giro samo morem prvo dubit kej profila na gume :D

Ko se bo to zgodilo (upam da v bližnji prihodnosti) pol pa kr na cesto in gas :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MMG: sobota bo baje deževna, nedelja baje tudi... ampak če greste še kdaj kam, samo pbovejte...  :grim ...  Kočevje-Dvor mi je namreč pri srcu...  :blush:

če bo jutre tak dž kukr je bil napovedan danes :BUA: :angry: grrrrrr, prokleti vremenarji, same zgube so :P

Bom sporoču kar na GSmujota k verjetno d bo bujš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat bomo že šli na kšn giro samo morem prvo dubit kej profila na gume :D

Ko se bo to zgodilo (upam da v bližnji prihodnosti) pol pa kr na cesto in gas :yea2:

Ja dej dej mulo. Čene prpeli tisto makino gor in ti urežem js malo profila z unim nožm za linolej k smo ga meli u osnouni šoli :lol1: :slap: Če bo kšna lukna itak ni panike, pa salotejp čez in je, sej drži useeno cesto če greš hitro O:-)

Ma tole je zmeri bol črno nebo, nevem pa zakaj :hmm: Al se dela tma al pa so pršli oblaki :eek: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej dej mulo. Čene prpeli tisto makino gor in ti urežem js malo profila z unim nožm za linolej k smo ga meli u osnouni šoli :lol1:  :slap: Če bo kšna lukna itak ni panike, pa salotejp čez in je, sej drži useeno cesto če greš hitro O:-)

Ma tole je zmeri bol črno nebo, nevem pa zakaj :hmm: Al se dela tma al pa so pršli oblaki :eek:  :chase:

Sej to sm že nrdu ena dva mesca nazaj pa ne vem če bo zdej še delalo :hmm:

Po moje bo treba kr nove gume kupit. Al pa jih ukrast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lije ku iz škafa :cry: ta vikend bo čist v p...i

ma kaj sem slučajno vidla duhca včeri v vrhniki proti lj ob ene 17:20 :hmm:

eos ma lahko bi zavrtu gsm pa me povabu na en kafe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej gre u 3 PM use ukop :angry: :wacko: :xx: :nono: :alien1: <_< :krneki: :baa: :cry: :rtfm: :zzz: :BUA: :SS :headbang: :wallbash:

Ma kej more padat al kaj.......Sej vem kaj bo, dns in jutre dž, pole jutre zvečer k bo za it u LJ pa sonce :angry: In drugi vikend isto po možnosti. Maaaaaa ku sm napaljen. Kej bi zlomu zdej, evo evo grrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaa skkkkkkkk kssjsk. A ma nene, tipkovnico še pustim :whistle: O:-)

sm usaj spojler od golfa uštimu :D Nekej me je vsaj zadržalo u garaži :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!