Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

GROOOOOOOOOOBNIIIIIIIIIIIIK :kva2: :kva2: paranoja, se že tresem :kva2: :kva2: :lol1: Če bo dž tisti dan bom dobesedno ponoru :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: 27 naj bi šla na Pag za par dni ga mal srat,plan je da mal pribremzamo tud na grobniku,čeprav pa me štifta tud matra,zarad golaža .)

najbolš da jaz ta Pag prestavim za en dan,to bi bla varjanta

pek dež trenutno ne pada :OK:

držim pesti da se vreme zboljša

Sanda ma tole je tako sonce,da se ti prov srce smeje :OK:

Ni dežja :OK: sije sonce :OK: piha burja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pismu za vikend spet kaze da bo grdo!! :angry2:

Klapa jst sm na obeh gumah prisel do markerja, to pomeni se priblizno 1000km... upam :doze:

Kej rabiste se zmeri gume vi ostali al grem kr sam do Simcica...? :rolleyes:

Se en :topic: : kaj michelin pilot road (spredi in zadi) dovoljuje kej sportne voznje al so prou samo touring? :unsure:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baldzo ima par gum na zalogi po ugodnih cenah. Pokličte kej njega na 041 791 323

Drgač pa će greste h Simčiču bi tudi jst uzeu powerko, če ma cenej k bladzo. Ga morem še poklicat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a danes :? verjetn k se je nardilo vreme,tuki sije sonce sicer sem ter tja se prikrade kak grd oblak,ma nič hudega.

hm sej jaz bi tud prišla oz bi se šla kam peljat sam mam en strašn problem,ki ne vem kako ga rešit,namreč motor je v garaži do garaže pa ni moč ker je dvorišče razsuto oz je skor pol metrska luknje,kakšno dvigalo bi prišlo v poštev,ma neki se bomo že zmislili,verjetn se bo treba poahtat z delom pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no primorci vi kr lepo pridite 27. na Grobnik,da bo naša gorenjska motosekcija vsaj eno konkurenco imela :P ....po številu seveda,...da o čem drugem ne govorim :grrr :grrr ...

Aja drgač pa jutr me lahko vidite tud na Ridah,...tm okol 18h recimo bom tam :doze: .... :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabm..je že slick..ninitiveš markerja :D

grem zdraven sam če je dobra cena..če ne grem do materije...

Ja ma intanto se po Sežani voziš ;) smo se vidli danes, si nas (eno VTR pa eno RSV1000) pozdravu pa v bistvu nisi vedu koga pozdravljas ;)

Kaj rabis se zmer D207RR zadnjo 180/55-17? Bom vprasu ko bom kej tam... pr meni ni se taka panika, no ja, po zakonu je, drgac pa ne :)

Danes ni zneslo it do rid. :( Skoda. A je bil kdo tam?

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cagiva prjatu dragi,ma kaj ne veš da je zadost če sam jaz uletim iz te sekcije na grobnik,se lahko gorenjska kr poskrije :winkiss:

na ridah me ni blo,čeprov vreme je blo zakon,mogoče se prikopljem do mopeda jutri,če bojo pripeljali 30 kubikov peska na dvorišče,sicer pa mam itak predavanje tko da žal spet nič.

upejmo na vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo druge sanda :doze: vikend, d spet zaje** s tem džjem agrrrrrr :angry: :fredy:

Kaj gremo u Kočevje al ne. Gre kdo? Js grem u soboto, pa metalike-ja pokličem, če bo za to :OK: pa seveda vreme :fight2:

Duhec, če rabiš gumo ti dam mojo, že k nekej z druge roke jemleš pogosto :D Je še dobra, ma sej veš no, kšna je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma intanto se po Sežani voziš ;) smo se vidli danes, si nas (eno VTR pa eno RSV1000) pozdravu pa v bistvu nisi vedu koga pozdravljas ;)

Kaj rabis se zmer D207RR zadnjo 180/55-17? Bom vprasu ko bom kej tam... pr meni ni se taka panika, no ja, po zakonu je, drgac pa ne :)

Danes ni zneslo it do rid.  :( Skoda. A je bil kdo tam?

LP

duhec

:D a ti si bil!!! res nisem videl...sm se lih odpravu en giro pa je bla še euforira :lol1:

drugič obrni .)

ti kr praši za gumo...nism še menju..je pa krizna :wacko: hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kočevje če ne bo dežja kar težko dvomim sem zraven sam šele po 14h k končam šiht

Ja sej, prej tudi nevem če bi uleteli tje... Js planiram tm okul 15h na ridah, pol pa dalje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, če rabiš gumo ti dam mojo, že k nekej z druge roke jemleš pogosto :D Je še dobra, ma sej veš no, kšna je

A rabi kdo slajke?! :devil: Dam mojo zadnjo... :P

Matr, me čakajo nove 208RR, jaz pa zadnjo gulim do obisti... ejejjeej... samo kaj, ko ne pridem do menjave... tako da bo cel vikend še na slajkah... ma druhi tedn pa... Aaaaaaaa... ben, pole bo pa use drgači... :grim :grim :grim :yea2:

Banda, če vreme drži jutri, potem me bo cela Slovenija polna... :grim Mogoče tudi kje pr Kočevju.... :yea2: Če se vidjamo, dam za liter... bencina... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo mir zdej, duhec ma neke stevilke za povedat!

Sm bil pr simcicu in mi je dal naslednje cene (z montazo):

D207RR 180/55/17 - 27.800 SIT

Michelin Pilot Race H2 (se zmeri zadnja) - 28.000 SIT

Mi je pa tudi reku da mi nrdi ceno 47.000SIt za michelin pilot sport spredi in D220 zadi.

Navali narode. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa povem to da je vreme za enkrat krasno,super,odlično upam da bo zdržalo tako tudi do večera,mi je prov težko k sedim tule na šihtu se dolgočasim čakam uro dve da prletim domov osedlam kobilco in sem ob 15h na ridah,tam pa upam da bo tud že kej folka in da gremo v KOČEVJE,dijo bono dost je čvekanja treba jit k delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo mir zdej, duhec ma neke stevilke za povedat!

Sm bil pr simcicu in mi je dal naslednje cene (z montazo):

.

.

.

Navali narode. ;)

WEEEE ni slabo ej. Kar u nabavo :OK: Js grem h njemu po zadnjo powerko k boste šli vi :hmm:

...prletim domov osedlam kobilco in sem ob 15h na ridah,tam pa upam da bo tud že kej folka in da gremo v KOČEVJE...

Končno nas bo vreme uslišalo, vsaj na vaših koncih če je že tle pr nas :SS Ma sej bo, upejmo :hmm:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še report iz Postojne...je oblačno, 15.4 stopinj.... mislim pa, da bo popoldne zagotovo dež, ker se valijo črni oblaki skupaj z vetrom....

srečno na poti.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim pa, da bo popoldne zagotovo dež, ker se valijo črni oblaki skupaj z vetrom....

srečno na poti....  .)

Ah boli me jahta za oblake :ninja: bo že, raj ku d sm doma in pole zasije sonce ob 18h :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gizmo maš prov,res da se nabirajo oblaki sam na rakeku nič ne piha tako da bo po moje še neki časa brez dežja,se vidimo na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti uha zajčja in še kšna :fight2: :angry2: :SS :blink: :devil: :nono: :slap: :topic: se je ulilo, pras*** ma js bom poludu. Grem od doma v upanju d bom pršu vsaj na ride suh. Eto, speljem z garaže prijem 2km od hiše, puf dž :grrr OK, peljem dalje v upanju d bo nekje u ajdušni nehalo, k tje je kazalo bujš :doze: ja klinac, še slabš, me je pralu ku u centrifugi. Obrnem in via domu. MOKR kako pa :angry2:

zdej grem spat :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!