Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ma diobono!! Enkrat tolko k delam v nedeljo je zuni tako vremcke... sam baje da bodo popoldne krajevne plohe tipa Gorica suho, Kromberk dez :blink:

Jst bom ob 15h ready za giro! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj sem bla sama na ridah ob 15h,res da je mal rosilo sam sem vseno čakala kakih 10 min če se bo gdo prikazala ma ni blo nobenga junaka :angry2:

danes pa itak spet ne bo nič čeprav je kr nekaj motorjev na cesti,in me močno rajca da bi se kam odpeljala,sam ni zuni nič kaj prijetno,močno piha in oblaki se hitro zbirajo na kup tako da bo spet dež,tud drug tedn bo bolj dolgočasen vsaj do srede,pol pa zupam da se končno zboljša da gremo že v Kočevje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj res,če slučajno koga zanese v moj konc naj me kar zvrcne gremo lahko vsaj na kak kafe,al pa priletim na ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj sem se popoldan v Sežani srečal še z enmi dvemi nesretniki, ki so kazali znake vlage, hahaha.

Se mi zdi, da vem kdu sta bla,ma ne povem!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da ste na primorskem kar aktivni.Mene tudi mika,da bi šel na kakšno furco v tem lepem vremenu,a imam drugi problemček....sem novopečeni motorista in moram še nabavt kobilo.Ko pa se bo to zgodilo,se pa sigurno oglasim....jih je še par kolegov,ki že owinkajo po primorskih cestah...mene pa je od vedno mikal motor,le izpita do lanskega septembra nisem mel.... Torej kmalu na snidenje.... :yea2:

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponky dobrodošel med nami.

če kupuješ motor imam mogoče jaz kaj takega kar bi ti ustrezalo,tremutno imam 3 na prodaj moče bi ti kateri ustrezal.

danes pa nisem šla nič na motor je blo vreme tko čudno ma me je pošteno zajebalo saj še vedno ni sluha o dežju,tako da sem kr popoldne preživela v gostilni in skozi okno opazovala motoriste ki so švigali mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,ne vem kako je na obali,a tu je celo malo pogrmelo in nekaj kapelj dežja....sem namreč doma malo bolj stran od morja,a še vedno na Primorskem...okolica GO....ja,iščem,veš,iščem,samo sem danes pregledal cel forum kako je z uvozom iz IT ali Nemčije,pa nisem dobil glih tapravih odgovorov...iščem pa nekaj športno-potovalnega kot so Yamaha Diversion 600 ali 900s,mogoče Bandita 600s,GSX600 ali 750F,Honda CBF600S,TDM850....nekaj v tem rangu,kar je za začetek še preveč....Samo Slovenija je tako majhna in tako malo je izbire,da ob pogledu na italijansko spletno moto prodajalno zgubim voljo sploh kaj iskati pri nas,sploh so pa cene tiste,ki so v IT veliko nižje za iste motorje.....ampak nekaj se bo že našlo,vsaj upam,da že letos....Hvala za pomoč in odgovor.Lep pozdrav na obalo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam recimo dve yamahi FZS600 kar je podobno recimo banditu 600s in cbf600s le da ma več konjev in lepše zgleda,je pa absolutno športno potovalni motor ste pa obe 03 letnik in ohranjene 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdejle pa letim na en giro u novo gorico,k me je učeri vreme zjebalu,pa me ne bo več :nono: ,morem jit bremze kupt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdejle pa letim na en giro u novo gorico,k me je učeri vreme zjebalu,pa me ne bo več :nono: ,morem jit bremze kupt

Ti rita usrana :P :004 js morem bit pa tle u LJ in gledat sonce zufus :SS Drug tedn ni faxa in sm ceu tedn doma, tko d kar poklicat in če me slučajno najdete pr telfonu vam plačam kafe. Zakaj če me najdete pr telefonu :blink: zato k se bom non stop vozu, še za nazaj ja :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7,a si bla v Avtosportu okrog 16h? Imaš mogoče črno Yamaho 1300? .)

Ti povem jst, ne ni bla :grrr Njo edino na rede črni yahamami Fazer 600 kot voznico, kot prikolico pa na Hondi GoldWing 1800 :grim Lahko pa da se motim, sam dvomim :?

Kaj banda, vikend je napovedano lepo, kam se zapeljemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekam se bomo zapeljali......vsak po svoje.

Najbrz bo tko ja. :closedeyes: Ce se boste kej vozili pa tudi mene, driiiiin driiiiin. ;)

Kaj sm ze povedu da bo priblizno od srede naprej imel Simcic ful neki poceni Michelinke s 40% popustom. :rolleyes: Edina frka je k so letnik 2003!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponky nisem bila jaz

sem pa bla res v gorici in sicer z goldo,štartala sva ob 16h iz rakeka čez rebrnice do gorice(simčič) nato čez štanjel do skopega in postanek v Sončku na drinku(serđo sem te misnila zvrcnit ma ni blo cajta)na sežano trst čez škofije do izole kjer smo se dobili s kolegom ki je kupoval KLEja in čist slučajno ga je kupil od žlahte je blo kr zanimivo,ki nismo to prej vedli,skratka ob 20h štart proti domu seveda sem vozila KLEja k je lastnik bl frišn motorist brez opreme tko da mam v dobrem še kosilo za lon,čeprov mi je blo užitek se mal sterat s tako igračko no nabralo se je odličnih 270km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bil pri Simčiču danes... po gumo!!! hvala za info. Duhec!!!! :)

za nazaj bi pa lahko rabu kšn gel za tuširanje sam ga nisem vzel z sabo... me je praaalooo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej banda primorska a se bomo šli kaj peljat med vikendom al ne?

Jst predlagam da gremo 23.4. (Sobota) na žegnanje motorjev v Loškem Potoku.

dnevni red:

ob 10:00 - 13:00 zbiranje motoristov v centru Hriba - Loški Potok

ob 13:00 blagoslov motoristov oz. motorjev pri cerkvi na TABRU - obred bo vodil župnik PRIMOŽ LAVTAR.

ob 14:00 po blagoslovu, panoramska vožnja po prelepi občini Loški Potok.

Po vožnji pogostitev motoristov na Hribu.

Naše zbiranje bi pa lahko potekalo tako kakor lani ko smo se šli mal prepeljat po dolenjski.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bil pri Simčiču danes... po gumo!!! hvala za info. Duhec!!!! :)

za nazaj bi pa lahko rabu kšn gel za tuširanje sam ga nisem vzel z sabo... me je praaalooo :slap:

Samo da sem pomagal enmu sotrpinu :) zdej pa ti meni posreduj info:

Kaj si kupil?

Kolko dal?

A je ze dobil une gume o katerih sem govoril da bodo cenejse? :rolleyes:

Bwh (bog) je danes poslal cistilni servis na ceste da se bomo lahko peljali med vikendom po cisti cesti. Go God, God is a biker!! :o :D :oops: zaneslo

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

češ rečt, da ima brado, 300 kg motor z 2000 kubikov, kromirano nemško čelado, vamp, usnjene cunje in ma rad pivo in nage babe ter dober fuk? :lol: če bi obstajal tak bi ratal religiozen :lol1: takoj bi postal PAPEŽ :kva2: za hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem zvedla da bo menda sobota delovna upam da mi ne bo treba ali pa bom samo do 11h,pa gremo pol na žegn Ride so pa res lahko zborno mesto,sicer pa vse je v rokah vremena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

češ rečt, da ima brado, 300 kg motor z 2000 kubikov, kromirano nemško čelado, vamp, usnjene cunje in ma rad pivo in nage babe ter dober fuk?  :lol:

Ja, to ze. Ampak je oblecen v belo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se hecat z bogom,k vas bo štrafu z dežjem celo poletje :devil:

rajši povejte kako je kej z soboto,a se bo šel kdo požegnat u Loški Potok :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!