Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Samo da sem pomagal enmu sotrpinu :) zdej pa ti meni posreduj info:

Kaj si kupil?

Kolko dal?

A je ze dobil une gume o katerih sem govoril da bodo cenejse? :rolleyes:

nabavu sam zadnjo Dunlop 207 rr, kar sem mel prej gor..ne mešam proizvajalcev in modelov gum!!! dal 28k sit z montažo, dobra cena!!!

je pa dobil tiste Michelinke... sam so letnik 02... in ni za riskirat...!!!

Fantje ne se hecat z bogom,k vas bo štrafu z dežjem celo poletje :devil:

rajši povejte kako je kej z soboto,a se bo šel kdo požegnat u Loški Potok :winkiss:

pa sej pravmo da ja!! ride zborno mesto... sam še ura!!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota Ride zbirno mesto :hmm: OK, zmenjenu :kva2: zakaj komplicirat če ni treba :P

Ura, verjetno boste vi dopoldne tm ne :hmm: No žanko dopoldne ne more ker ma trening do 11h30, tko d bo pršu popoudne kamr bo za prit. Če bo kdo za kasnejšo vrjanto se zmenmo, sam d ga ne bo treba čakat kje po poti :whistle: O:-) k če bo sobota sonce in topu asvalt bo Cruise missile mode, je treba zgult tiste kolenčnike pa probat kaj mamo sploh zaene gume gor :D

Ela, če je kdo za to, prnesem sabo katalog od Louisa pa Hein Gericka, pa si mal pogledate če kej rabte (lih k je začetk sezone in ste usi napaljeni za kej kupt) k enkrat u bližnji prihodnosti (3 tedne) greva s Squalotm gor pohajat po trgovincah in si ogledovat izložbe :kva2: (ženski sindrom :lol1: :slap: ) tku d če bo kdu rabu mu uzamemo al pa gre z nami :OK:

Se vidimo v soboto.

Aja, d boste vedli kdu sm jst: Uni z IROKEZO :afro1: :lol1:

P.S. Pole gremo pa še Kočevje - Dvor pobrusit a :naughty: že k bomo tm a :kva2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allora........

1. Kje točno je Loški Potok, Mikro ali makrolokacija, bitte?

2. Če bo vreme se bom udeležil.

3. Itak ne bom mel kaj delat, ker sem na dopustu do 03. maja...bbbiiiiiiiiiiii

Se slišimo ali beremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orko dio....sem ga dobu na zemljevidu. Ma je cca.140 km wd Krškega

Shulc ma ti si malo zablodu :hmm: Loški potok je relacija Postojna-Rakek-Cerknica-in naprej za Loški Potok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek: sej zato sm reku, da je cca140 km od Krškega pa do Loškega potoka. Nism nč zabluzu. Ker za vikende grem na rezervno postojanko .)

Tako da, če bom uletel bom prišel z Zgornjega Obreža pri Krškem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota Ride zbirno mesto :hmm: OK, zmenjenu :kva2: zakaj komplicirat če ni treba :P

Ura, verjetno boste vi dopoldne tm ne :hmm: No žanko dopoldne ne more ker ma trening do 11h30, tko d bo pršu popoudne kamr bo za prit. Če bo kdo za kasnejšo vrjanto se zmenmo, sam d ga ne bo treba čakat kje po poti :whistle:  O:-) k če bo sobota sonce in topu asvalt bo Cruise missile mode, je treba zgult tiste kolenčnike pa probat kaj mamo sploh zaene gume gor :D

P.S. Pole gremo pa še Kočevje - Dvor pobrusit a :naughty: že k bomo tm a :kva2:

Alora jst bom na žegnu pa se pol slišmo o boš lahko prletel, moram tut jest malo nove gume ogret. :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milu mater :BUA: jutr morem delat 12h in prav tako v soboto,razen če ne bomo nardili štrajka,ma če bo vreme v soboto glih preveč mamljivo bom poslala vse skupi v 3pm in šla na motor,tko da me kej kontaktirejte če se boste šli furat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milu mater :BUA:  jutr morem delat 12h in prav tako v soboto,razen če ne bomo nardili štrajka,ma če bo vreme v soboto glih preveč mamljivo bom poslala vse skupi v 3pm in šla na motor,tko da me kej kontaktirejte če se boste šli furat

Sandica moja :004 se bova pa js in ti peljala popoudne lepo k bo že toplo in boš ti lepo nardila tvoje delo d bo šefe vesel, js bom pa nrdu d bojo otroci veseli. Pole pa prletiva na ride in via na tisti žegn tm :grim

Se že slišmo ne se bat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnevni red:

ob 10:00 - 13:00 zbiranje motoristov v centru Hriba - Loški Potok

ob 13:00 blagoslov motoristov oz. motorjev pri cerkvi na TABRU - obred bo vodil župnik PRIMOŽ LAVTAR.

ob 14:00 po blagoslovu, panoramska vožnja po prelepi občini Loški Potok.

no je kašen kandidat za dopoldanske ure?? zbirno mesto ride?! al pa kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte zdej napisat kdo in kdaj na ridah da vidim kako....če polovica ekipe pride ob 12.00 pol nima smisla prej hodit...sej ne bomo nič zamudili...

meni je vseeno...v pol ure z rid bomo tam...torej do 12.30 čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, js se prej kukr ob 14h ne prkadim tje gor, razn v ekstremnih pogojih prej (edn izmed teh je d grem lačn od hiše :grrr ). Če ja pole že sporočim, čene pa računejte na 14o :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:  :zzz:  :zzz:

se hecam dej, nč resnega nism mislu :yea1:

Ti se kar smej pero ku jest komi speljem maš ti že u četrti marči :wacko:

inu pole te morem pej čakat :whistle:

kar se ure tiče se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi štartamo nekje urco za vami, pridemo pa tje kšno urco pred vami :P :lol1: :lol1: Tko d če mislte kej na čevape ne bo nč :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam gremo pa po žegnjanju....kakšen plan.... :hmm:

Jst bom ob 12:00 (+- 5min) na ridah. Drugače pa za kakšno turo, nekaj je že Gizmo omenjal Kočevje-Dvor, lahko se tut pridružimo turci k bo po žegnanju, sam po moje ne bo glih kakšna "dolga" tura. Sej se bomo itak še zmenli.

Se vidmo jutri!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Gizmo, si bil ti u Volcji Dragi, ne? Sm en cajt gledala al si ti, al nisi ti... Uffa, ti na tvojem stroju, jst pa u mojem merdecesu :( ma sej ves, ne mores met usega :closedeyes:

Ben, mislim, da bom tud jst uletela jutri mimo na ride... ma me ne boste niti spoznali :grrr , k mam nou motor :OK: zdej mam Ducati Monsterja (una signora moto :wub: ) ma bom glih tako mogla startat ze zgodi zjutro, k sm nomalo pocasna :krneki: zame je se Pek prehiter :D

ben, se ga vidmo! Tista ta glasna sm jst :grim

lp,Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Gizmo, si bil ti u Volcji Dragi, ne? Sm en cajt gledala al si ti, al nisi ti...

BIU BIU :grim Prou uživu sm k sm pelu mimo kolone :naughty:

A ti pa kar nov moped al kaj :OK: Lepo, nej ti čimbolš služi :grim Kaj CBR je bla prehuda al kako? No sej monster je ena lepa žvauca sam kaj k je ducati :doze: pa še taljansko povrh usega :glare: Se hecam dej...................al pa niti ne :hmm: ja ja :grim

Eto, pek, si vidu, si dobu kompanijo za križarjenja :whistle:

@TC: js in duhec sva neki študirala (oz. js sm, zdej pa nevem al sm mu omenu al ne) pa Schultz tudi d bi pole šli mal Dvor - Kočevje podrsat, pa se pr medotu ustavli kej na kafečku itd. Mal pohajat, ne d se naslikamo tje in čakamo limone. Js nism veren, zato mi niti ni kej dosti do tega žegnanja, grem pa useeno zato d se pač fura :yea2: . Grem za klapo, pa lih k je u tistih koncih kamor mam že en lep cajt namen it :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!