Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ja bomo šli drsat ovinke pol :D ...dobimo se pa na žegnanju...pa dej prnesi louis katalog če se ti da no.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bomo šli drsat ovinke pol :D ...dobimo se pa na žegnanju...pa dej prnesi louis katalog če se ti da no.....

Bom prnesu, je že u rucaku :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fabi:ma bom glih tako mogla startat ze zgodi zjutro, k sm nomalo pocasna zame je se Pek prehiter

Fabi take nucamo :love1: pusti unga norca odi gizmooka naj kar dirka se bova raje jest inu ti lepo počasi palala :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa revca ravnokar iz šihta :angry2: ma počas se tud jaz odpravim na kak giro morde se kej videsmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow!

Pa smo prvi doma :P (doro TC in nts, vidva sta se prej poslovila od nas :P... aja, pa shultz je tudi odpeketal pred nami proti domu... :))

gizmo, punk, burnout, godfather - in, kako je blo na ridah? se kej ljudi?

Uglavnem kje se bojo nahajale :photo: in filmcki, vam bo sporoceno...

Mi smo se meli fajn :OK:, ponovimo se kdaj, a? :rolleyes: :naughty:

@godfather: je zdrzala celada al si ze po poti kupu novo? O:-) :lol:

@sanda, lahko bi prsla se ti zravn, so te pogresali fantje... ben pa drugic ko ne bos mela sluzbe! :)

lp,

devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst sm prišu srečno. Blo je super videt malo več klape na kupu. Tudi skupna fura do medota in kasneje do Dvora je bla :OK: .

Upam, da jih bo letos čimveč. Za sredo je napovedano lepo in tolpo vreme, to pomeni..........VSI NA GROBNIK...in brez opravičil del tipo moram delat, ker je praznik, tako da veste.

Ajde se vidimo v sredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene pršu domu :kva2:

Motoday je potekal nekako takole:

Vžgem in speljem, bruum bruu bruum bruu bruum, wiiiiii, bruuuuuuuuuuuum bruuuuuuuuuu, evo, pa sm pršu domu. Aja vmes je blo pa še bruuuuuuuuum bruuuuuuuuuuu :lol1:

Ne ne, zdej pa zares :whistle:

OK palim moped, se že začnem trest k vidim d bo celo sonce :kva2: Se usedem speljem in via proti ridam. Tam nej bi se dobila z duhcem okrog 14h. OK, pridem tje je blo nekej čez 13:45........"the ovink" prazn :eek: vsi fjakali drugje. No hvala bogu ne bo noben gledu mojga baleta :grrr Wrmmmm zbijem marčo, koleno vn in gasa u ovink, krrrrrssssssk štapa :kva2: ku doro, ponovi vajo. In tako je šlo še enih 8x (ja prou ste prebrali o.s.e.m.k.r.a.t. ) po ridah gor in dol, pa se ustavim d ohladim gume in žljafe, evo Duhca in Devilish :OK:

Štart z rid, nimam pojma kdaj :hmm: nekej čez 14:15 je blo vglavnem, in se zakadimo do tizga žegna (k spet ne vem kraja :doze: ) kjer so bli neučakani Schultz, Burnout, punK, Thundercat in Nataška, pa Boter Tone :P Pek nam je lih ušou, smo ga vidli dva ovinka pred krajem zločina, ma nam je ušou (mi smo se ustavli d veš, k smo misnli d boš obrnu :D ). No wd tm čez nek hrib (k nevem imena :P ) se ustavli pr medotu na kafetku (tam sta nas zapustila TC in lady) in pole do Kočevja, kjer smo zavili proti Dvoru :grim Kapitano Schultz je vodu četico lepo preko vseh ovinkou, edino en njok pred mano je z neko zeleno krastačo non-stop palamudu 70-80 km/h po cesti tku d ga nism mogu niti prehitet :P Eto, prijemo u Dvor, Schultz se odcepi proti NM h svoji dragi, vodstvo črede prepusti Burnout-u. Gasa po ovinkih ob Krki do AC, kjer se en Gizmodrekec prerine mimo zelene krastače (ja do tje je bla pred mano ja). Zdej se pa lotijo kalvarije, prvi u koloni zamutu komplet use izhode z AC tku d smo nardili par stu metrou u fole :slap: jah kaj čmo, eni znamo :lol1: (še dobro d me niso pretepli :xx: ) K je botr Tone vidu d tko ne gre je zadevo spelju do LJ (lej hudiča nč se ni zmotu) prletimo na 3M na pijačko in gelati. Zravn usega je biu še live band in ene čajbe za pečt kostan k so fajn grele, kostanja pa nikjer :blink: :doze: so nas nafutrali pa s PIŠTAČI (ja devilish?, ne neki arašidi :grrr ). K so nas une čajbe dovol segrele mso partirali proti domu. Zgubili smo še dva člana posadke (Duhec&Devilsh = D&D :OK: ). Ostali borci (Burnout, punK in botr Tone :P in jst) smo pičili na Ride (k jih no blo zadosti danes :rolleyes: ) Tm smo se zakadili še parkrat gor in dol, en paparaci nas je vse poslikau (majstr prosim za slike d ne bo problemu s kšno policijo :afro1: ) mal menjali motorje d vidmo kaj kdo vozi in ustrelili vsak po svoje :yea2:

Skratka lep dan za mano, čudovitih 390km se mi je nabralo...

Banda, čim več takih dni ku je biu današnji :OK:

P.S. Grobnik je u akciji pa za sredo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, sm se razpisu :eek:

Pa brez zamere, če je kdo omenjen u besedilu tko ku mu ne paše. Sej me poznaste :grim nism mislu nč slabga :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo vse lepo in prav sam od kje tebo boter TONE :hmm:

Pa nč nisi povedu kako sem za vami tablice pobiru :grim .

devilish čelada pa mi še ni padla na tla tako da sem prišparal 70.000 :lol1: :lol1:

A ja pa še to gizmo se je peljak končno z enim dobrim motorjem:Pol pa ker se je od same hitrosti(posledično tudi straha) začel potiti se mu je zarosila notranjost čelade :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ej klapa res je bil lep dan in upam da bo 27. tudi pa še moja Katjuša gre verjetno zdraven tako da bo :OK: .

Pa še neki slikic

post-5996-1114336014_thumb.jpg

post-5996-1114336067_thumb.jpg

post-5996-1114336094_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo ma sem te vidu ja :OK: ustavu pa se nisem ker nisem vedu,da se boš ustavu :oops: sem piču proti Idriji,k sej veš da jest nisem spidi pa ti nisem hotu pokvarit piljenja štap :whistle:

Fantje v sredo se mejte lepo na robniku.Jest bom šel v Novo Štifto patra Nikota pozdravit :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, lep dan, lep blagoslov, dobra klapa, lepa cesta...vse štima kot mora...se vidimo v sredo...s predlogi in plani ven....

pa čim več slikc in filmčkov..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,ma mi je žal k vas nisem vidla vidim da mate kr dve glavi novo frizuro :)

K sem že blagoslov zamudila sva se pole s sebatom odpravla na gorenjsko točno na brezje kjer sva šla tud v cerkev prvič ma je prov lepa.Tko da je bla kr lepa fura.

Za sredo pa mam v planu ŠTIFTO potem pa čez brnautove ovinke :OK: (gerovo)na GROBNIK je gdo za stvar.Sicer pa s predlogi na plan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo tudi ultra fajn. :OK: Ko poberem slikce s fotoaparata jih magar zazipam pa dam na ftp al nekam... kaka resolucija vam bolj ustreza? 1024x768 al 800x600? :rolleyes: Sm se na delu, zvecer upam, da mi rata vse ustimat :)

Se do predvcerajsnjim je bil moj filing do grobnika v sredo bolj "se mi ne da it", od vceri pa prou MORMO IIIIT!!! :OK: Skratka, count me in!

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: za SREDO :OK: :OK: je napovedano :OK: :OK: :OK: SONCE in 21STOPIN :OK:

tako da štifta in grobnik padeta,pa tud brnautovi ovinki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brnautove ovinke  (gerovo)na GROBNIK je gdo za stvar

Ja tudi meni bi bla všeč ta turca do Grobnika. Bi blo pa treba malo prej štartat. Ne vem pa, če se bojo zaspanci strinjali :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno, zbor zjutri ob 9:30 Sežana bar BI (jutranja kavica :grim ) pot dalje čez ride (poberemo še kere kandidate tm) in dalje proti Burnoutovim ovinkom in na Grobnik, za domou pa u LJ na 3M k bo lih sreda :OK:

Kaj, pravte, plan bo e :grim Pa glejte d ne pozabte digitalcu doma :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej smo rekli, kjra bo ko bos moru pesmco nadaljevat in napisat: "I believe I can touch the sky?" :hmm: :lol:

... to je blo na cesti, letela pa n bom... :nono: :slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce! ;)

Slike so velikosti 1024x768 v jpeg formatu brez kompresiranja. Velikost zip datoteke je 35,3MB medtem ko ce bi zazipal original velikosti bi blo enih 105MB. Zdej, za tiste ki imate kabel/ADSL 35Mb ni panike pobrat, za une z modemi (56K ipd) pa lahko dam 800x600 pa se recimo 10-15% kompresiranja. :) Vi samo recte.

No za zdej tolko. :whistle:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred mano je z neko zeleno krastačo non-stop palamudu 70-80 km/h po cesti tku d ga nism mogu niti prehitet :P Eto,

bi blo dobro da daš malo kontrolirat ta tvoj števc... da ne boš pol policajem.."ma sej mi je kazalo 70Km/h!! kakših 130!!!!???? :slap: :lol1:

pa še kšnega konjčka nabavi če hočeš prehitevat .) :D

Drugače pa zelo lepo preživet dan!!! družba, cesta,vreme,... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super pol v sredo ob 10 v Divači na OMV -na ride , pa v Štifto pol pa še na Grobnik jessssssssssssssssssssssssssssssss.

Gizmo slikice iz rid imaš na mailu že od včeraj.Ostale pa bom dal na CD in prinesem v sredo.

Duhec pa tablico dobro zalepi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!